Загрузка...

Блог о рыбалке » Тактика пригодовування коропа


--- ~ Тактика пригодовування коропа

Тактика прикармливания карпаУ даній статті хотілося б відзначити основні моменти по пригодовування саме цієї риби, які вважаю ключовими. Застосовувати одну й ту ж тактику підгодовування на всіх водоймах - це вірний шлях до провалу. Упевнений, що немає єдиного методу чи способу, який однаково хороший в усіх умовах.

Знайти своє місце в натовпі.   Коропова зграя може з'їсти багато корму, тому, навіть прикорм дуже рясно, коропа навряд чи перегодувати. Але годувати вигідно якщо ловиш один. Якщо ж на водоймі не мало карпятників і все, природно так само годують, то немає сенсу годувати багато - риба все одно розіб'ється на невеликі зграйки, а то й по одинці по всьому підгодованим місцям. У таких умовах більш важливо сісти в такому місці, де вірогідніші пересування риби. А якщо водойма з різноплановими глибинами, то сісти в місці де коропу харчуватися приємніше. Адже при рівних варіантах пригодовування короп підійде до підгодовування, що лежить на ділянці, де рибі харчуватися сподручнее і звичніше.

Годувати коропа, а не дріб'язок.   Завжди велика проблема ловити велику рибу серед дрібниці. Якщо ж короп годуватися колупаючи дно, то дрібниця завжди звичайно поруч. Часто ловлю на водоймах, де поряд з коропом носяться просто хмари дрібниці. Тому доводиться відсіювати покльовки дріб'язку, застосовуючи великі насадки - бойли, бульби картоплі та інше. Багато хто так і роблять, але прикормлюють іншим кормом, доступним тієї ж плотва, краснопірка ... але вважаю, що немає гіршого варіанту, ніж подати багато прикорму, доступного всій білої риби. У цьому випадку концентрація дрібниці багаторазово збільшиться, вони будуть смикати гачок з наживкою і хорошою покльовки великого коропа буде важко дочекатися.

Тактика пригодовування.   Якщо підгодувати купчасто, то на прикорме може зібратися ціла зграя коропа і вірогідність клювання збільшиться. Але вже при виведенні перші риби вся зграя швидше за все відійде і може повернутися на прикорм вже дуже нескоро. Тому застосовую іншу стратегію: прикормлювати досить велику зону, розкидаю твердий корм не кучно, а розрізнено. Основне завдання такого прикорму - залучати в перебігу дня на цю ділянку коропів - одинаків, активно шукаючих влітку корм.

Чи не нахабнішати не принаджених місці.   Якщо короп приходить на приваду день за днем, і ніхто його не турбує, то риба досить швидко втрачає пильність. І почни тут ловити, перші 2 - 3 дні кльов здасться просто казковим. Але короп може досить швидко почати ігнорувати принаджених, але вже небезпечне для нього місце. Тому ніколи не пресингу своє принаджених місце, а маю їх в запасі кілька, обловлюючи по черзі, навіть на протязі одного дня. Якщо ж місце мовчить досить тривалий час, то припиняю його принаджування.

Кукурудзяне поле.   Знаю пару коропових ставків, де риба особливо небайдужа до консервованої кукурудзи. Тому стимулюю її апетит, прикормлюючи кукурудзою, ловлю природно так само на кукурудзу, подова Карпу 3 -4 зерна на власний оснащенні. Але кукурудза на цих водоймах гарна лише тому, що коропа досить багато, а малкою плітки та іншої шпани досить мало.

Потрапити з місцем.   Найголовніше підгодувати так, що б короп досить швидко вийшов на прикормку. На одну удачу розраховувати складно. Щоб закласти прикорм саме в потрібному місці, треба просто знати водойму, вірніше знати шляхи пересування коропа. Ідеальне місце для посіву кукурудзи перебуває там, де короп годується - зграя борознить поверхню води, пускаючи ланцюжка бульбашок повітря і взмучивая мул. Друга найважливіша річ - бути в курсі, як обловлюють дану водойму рибалки: досить інтенсивно або більше менш щадяще. Як годують рибу - інтенсивно або помірно.

Джерело: http://club-fish.ru

Советуем также посмотреть :

 • Ловля коропа на річці .
 • Ловля коропа на річці .
 • Ловля коропа на річці .
 • ловимо коропа
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1465]   Автор, Admin 3-07-2013, 15:40 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Какой нужен садок для живца
  Наловив живца, нужно же побеспокоиться о том, чтоб он как можно подольше находился «в форме&ra ...

  » Отдых в Турции с ХОТ ТУР
  Наверное самой знаменитой страной для отдыха наших путешественников считается замечательные курорты ...

  » ПОИСКОВЫЕ ОРИЕНТИРЫ ЩУКИ
  Осенним деньком щука любит держаться на глубочайших бровках. На реках она почаще только стоит на поп ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Клининговая компания «ЧИСТЫЙ ЛИС»
  Генеральная уборка офисов и коттеджей с мебельюВсе мы прекрасно знаем как трудоемка генеральная убор ...

  » Морозильные лариот Ольхон-Тюмень
  Компания Ольхон-Тюмень предлагает морозильные лари для предприятий торговли и общественного питания. ...

  » Кофе и чай: два самых популярных оздоровительных напитка
  Чай и кофе - это два самых популярных напитка в мире и только на втором месте по потреблению стоит в ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке