Загрузка...

Блог о рыбалке » Короп з човна


--- ~ Короп з човна

Карп с лодкиУ даній статті розглянуті основні моменти лову коропа з човна, які допоможуть вам збільшити чисельність такого привабливого трофея. Для новачків і не тільки ...

Снасть.   Ловлю коропа з човна, як донками, так і поплавком. В обох випадках застосовую по 2 вудлища, в рідкісних - 3. справа в тому, що після клювання дуже бажано вибрати з води оснастки інших вудок, тому що може доведеться дрейфувати на човні в невідомо який кінець озера. При цих же прогулянок з коропом оснастки інших вудок можуть заплутатися, обірватися, а то й вудлище можуть тягнути небудь корчився або пук трави. І тут може виручити напарник: поки ти мучишся з рибою, він може усунути всі перешкоди.

З поплавковою вудкою.   Ловлю в тих випадках, коли донкою ловити просто невигідно. Наприклад, в міцних місцях, коли потрібен миттєво визначити поклевку, швидко підсікти і тягнути швидше коропа до човна, поки він не заплутався в густій Хороша поплавочная вудка і на мілководдях, де доночное грузило при занедбаності буде виробляти зайвий шум. А адже озеро озеру ворожнечу.

Донка.   Основна снасть на відкритих просторах озера, снасть, що дозволяє ловити на будь-яких глибинах, на будь-яких перепадах дна, у водоростях і при заворушеннях на поверхні води. Від ковзних монтажів при ловлі з човна відмовився, тому як вони зарекомендували себе досить погано, особливо на хвилі. Ідеальним бачиться глухий монтаж, розрахований на самозасечку риби. Вага мого грузила 110 грам. Грузило може здатися надмірно важкою, але на твердому дні лише важке грузило надійно подсечет рибу.

Лісочка.   Завжди болюче питання для карпятники. Один час на коропової поплавковою вудці обходився основний 0,25 мм і повідцем з добірної 0,20 мм. Ловив правда лише риб до 4 кг і в вус собі не дув. Але коли пристрастився ловити рибу поруч із заростями трави, то такий волосінню діставав не більше третини риб клюнули, решта рвали повідець. Довелося перебудовуватися, і зараз на поплавкову вудку основна 0,3 мм, повідець 0,28 мм. Що стосується доночних оснащень, то в якості основної користуюся 0,35 мм, поводок - плетінка. Коли розмова заходить про коропових волосінях, чому то досить рідко згадується важливість її значною довгі, адже короп може йти на гачку дуже далеко і намагатися зупинити його силою не вийде.

Довжина доночного повідця.   Довгий час залишався в полоні поширеної думки - обережний клювання - став довгий повідець, активне клювання - повідець може бути коротший. Але зараз, якщо справа стосується лову з глухим грузилом, поступаю з точністю та навпаки: якщо риба осторожничает, то ставлю короткий повідець, який дає більший шанс на самозасечку.

Резервне вудилище.   Намагаюся в човні тримати повністю оснащене резервне вудилище. І хоча воно виступає чималому завадою в невеликому човні, мирюся з цим. Адже саме запасне вудилище дозволяло нерідко брати непоганих коропів. Картина виглядала таким чином: пару донок закидаєш здавалося б в перспективне місце і чекаєш покльовки. Однак короп несподівано підкинулася на відстані закидання, але зовсім в іншому напрямі. Поки вимотав волосінь вже покинутій донки, то вже може бути пізно - короп піде далі. Запасне ж вудилище дозволяє провести миттєвий кидок до виявила себе рибі.

Спочатку розклади підсак, а потім лови.   Помітив що багато риболовів перед ловом не підготовляє підсак - бояться наврочити покльовку. Коли то і сам поступав таким чином, але життя перевиховала. Були випадки, коли короп брав через короткий час після першого клювання, але непідготовлений підсак не давав можливості отримати такий бажаний трофей. Ось така, здавалося б несуттєва дрібниця в змозі перекреслити всі зусилля, весь час, витрачений для того, що б клювання відбулася - прикро.

Джерело: http://club-fish.ru

Советуем также посмотреть :

 • Тактика пригодовування коропа
 • Макушатники для коропа
 • Як зробити донку
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • У коропа теж бувають примхи
 • Ще раз про виведенні.
 • Ловля коропа на річці .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1853]   Автор, Admin 25-05-2013, 15:20 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Исследование автомобильных стоянок
  Исследования автомобильных стоянок проводятся, чтобы определить остроту проблемы стоянок. Масштабы и ...

  » Бесплатно играть в игровые автоматы Вулкан
  Игроки  клуба  Вулкан имеют возможность играться в игровые автоматы Вулкан бесплатно и в о ...

  » Как же избавиться от отечности лица
  Почти всем знакома картина, если Вы просыпаетесь днем, и, смотря в зеркало замечаете отечность в лиц ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке