Купить монолитный поликарбонат размеры и цена

Загрузка...

Блог о рыбалке » Моя перша риболовля


--- ~ Моя перша риболовля

Моя первая рыбалкаБіса цікаво, хто і як захворів цією невиліковною бользнью під назвою "Рибалка" ... Як це у вас починалося?
У мене так:
Моя перша, по справжньому осмислена, рибалка відбулася влітку 1967 на річці Сейм Курської області. Дід брав мене на рибалку постійно. Але до цього моменту все моє активну участь полягало в носінні рюкзачка з китайським термосом, ліпленню катишков прикормки і споглядання поплавців на закинутих улюбленим дідусем вудках.
А тут ... на честь закінчення дитячого періоду життя і підготовці до школи мої «пращури» подарували справжню двухколенную бамбукову вудку, оснащену котушкою, «клинський» (точно пам'ятаю!) Волосінню 0,2. Весь вечір перед риболовлею ми з дідом «доводили до розуму» снасть: фарбували нітрофарбою гусячий поплавок, вивішували його за допомогою дробинок, прив'язували повідець і гачок. Вечір був настільки хвилюючим, що я годин до 12 ночі не міг заснути. Ну, ви уявіть собі - у мене тепер є СВОЯ вудка. Не дивлячись ні на що, в 4 ранку я вже був «як штик». Заправка термоса, нарізка бутербродів, сніданок на швидку руку. І в половину п'ятого наша «Перемога» вже мчала до заповітного місця. Погода була просто краса! Повітря здавався одночасно і густим і прозорим. Не дивлячись на приголомшуючі трелі солов'їв, стояла якась чарівна тиша. Прикормка занедбана. І ось я самостійно запускаю в перше плавання свій новенький поплавок. Незважаючи на приказку, що везе дурника і новачкам (а я був одночасно і тим і іншим) проводка за проведенням не приносила мені жодної покльовки. Сонце встало вже досить високо. У дедушкином коші хлюпалися штук п'ять подлещиков і десятка три крупної плітки, а у мене ... Дід запропонував мені спробувати ловити не в проводку, а на тихому ділянці, поставивши вудку на держак. Я із задоволенням погодився, так як руки, з незвички, стали вже боліти. Я закинув вудку і сів на траву. Медитація на нерухомий поплавець зробила свою справу і я, розморений практично неспатой вночі і сонцем ... заснув. Прокинувся я від окрику діда: «Клює!» Підскочивши, я не побачив поплавця, і, вчепившись мертвою хваткою в вудку, відчув сильні поштовхи на тому кінці волосіні. У роті пересохло, і я не міг сказати ні слова, тільки благально дивився на діда. А той з сигаретою в роті спокійно сидів на березі. «Так, не поспішай. Вибери слабину. Чи не навантажуй волосінь, Так підводь до берега. Зараз я підведу підсак »- спокійно говорив він. Руки в мене тряслися, в очах бігали «чортики» ... Кілька секунд і в підсак виявився прекрасний півкілограмовий підуст. Радості та гордості були повні штани! Перша в житті повністю самостійно спіймана риба, та ще яка! Коли ми їхали додому, і потім вдома я все навперебій розповідав, яка сильна була риба і як я її «поборов» ... З тих пір риболовля стала для мене найбільшим захопленням в житті. Тільки опісля вже більше 40 років я задумався: а чи дійсно цей підуст клюнув на мою снасть? Або просто дідусь, бачачи, що я заснув, начепив мені його на гачок? На превеликий жаль Олександра Петровича Цуканова, ветерана двох воєн, кадрового офіцера, прекрасного рибалки і мого улюбленого дідуся ... вже давно немає на цьому світі. І дізнатися правду про це трофеї я поки не можу. Але коли там, на небесах, через якийсь час ми з ним зустрінемося, перше моє запитання буде: «Діда, так цього подуста я сам зловив?»

Советуем также посмотреть :

 • Старая добрая "Хитрая" удочка
 • Карась і коров'ячий ріг
 • Карась на річну мормишку
 • Прямовисне блеснение в серпні
 • Осінні записки спінінгіста
 • Ока . Поплавок . густера
 • господиня водойми
 • Зимова риболовля 2012
 • Сюрпризы карасиного пруда
 • Знаєте яка сама надійна насадка для язя ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1099]   Автор, Admin 21-04-2013, 16:42 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Можно ли же прикармливать щуку либо судака?
  Можно ли же прикармливать щуку либо судака? Казалось бы,  бред! Однако быль же остается фактом, ...

  » Судачье мелководье
  Судак — хищник, способный быстро вычислять места скопления кормовой рыбы и охотиться за ней и коллек ...

  » Ловля линя. Немного советов и тонкостей рыбалки. Видеокамеры для наблюдения
  Ловля линя не попросту интересное и прекрасное занятие, это романтика утренней и вечерней зорьки, по ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Главному редактору газеты 
«Московский Комсомолец» 
П.Н. ГУСЕВУ
  Это поиски черной кошки в темной комнате…

  » Как подобрать люстру
   Люстра есть очень  важным элементом любого интерьера, в каком она делает разные функции & ...

  » #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/
  #лучший_кворк который я нашел на https://kwork.ru/  . Этот способ реально будет полезный тем, к ...

  » Как выбрать спортивную одежду
  Безупречная   спортивная одежда – заклад правильных фуроров в спортзале. Как ее избр ...

  » Почему любят красивых девушек
  Мужчины любят очами. Думаю, это касается отнюдь не лишь мужчин, однако все таки: внешность, по-моему ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке