Загрузка...

Блог о рыбалке » Головень на спінінг навесні .


--- ~ Головень на спінінг навесні .

Голавль на спиннинг весной.Ловля голавля на спінінг, по холодній весняній воді, дуже захоплююча. У цю пору, майже немає шансів впіймати іншу рибу, крім червоноперого красеня. Занадто низька температура води. І головень - улюблена здобич спінінгістів, як раз, в цей час - в Післянерестовий «відпустці».

У квітні, на початку травня, шукати головня, краще, в добре прогріваються затоках і невеликих річках. Улюблене місце стоянки, цієї риби - під звисаючими, над водою, гілками дерев і чагарників. Нерідко, зграя голавликов, може триматися і біля корчів або за ослаблим у воду деревом. Одиночний головень, частенько, вибирає місцем засідки - нерівну стіну торішнього, сухого очерету.

Краща приманка, для червоноперого красеня - маленький воблер, довжиною 2-5 сантиметрів. Найбільше, весняний головень любить - Salmo Hornet, Yo zuri Snap Beans, Yo zuri L-Minnow, A-Elita Shorty, River2Sea Gripp, Jackall Bros Chubby, і подібні. Робимо дальній, точний закид і починаємо проводку. Потрібно провести воблер, якомога ближче, до місця, передбачуваної, стоянки риби. При цьому - не зачепити надводні та підводні перешкоди. Особливо ювелірно, іноді методом сплаву, заводимо воблер, під звисаючі гілки дерев. Темп, проводки приманки, максимально повільний, з короткими зупинками. Під час яких, плаваючий воблер, починає, потихеньку, спливати, а суспендер - зависає в товщі води. Дуже часто, саме під час зупинки, приманку атакує головень.

Поклевка весняної риби, не завжди, вірна. Часто, створюється відчуття, що воблер, при проводці, немов зачіпає травинки. І, через пару легких потяжек, трохи призупинену приманку, нарешті бере, обережний головень. Якщо ви зловили одного сріблястого красеня, обов'язково, зробіть ще кілька закидів, в це ж місце. Нерідко, можна виловити, до 7-8 риб, з однієї точки. (Хоча, бувають і винятки.) Головень - риба полохлива і досить обережна. Тому, доводиться діставати його, з великих відстаней. Оскільки, необережний ляпанець по воді або удар весла об човен, можуть злякати всю зграйку, цієї Краснопьоров риби. Одиночний головень, звичайно, більший, часто бере на кордоні швидкого плину і майже стоячої води. Тут, роблячи проводку за течією, доводиться вести приманку, досить, швидко, щоб уникнути збою гри. І призупиняти, лише в кінці проводки. Покльовки, в такому місці, відбуваються, десь в середині проводки. Підсічений головень - активно чинить опір, роблячи перекиди і перевороти. Він біснується, до останнього моменту і заспокоюється вже в човні. Так що застосування подсачека, для лову весняного головня, більш ніж виправдано.

З снастей, краще за все, підійде легкий спінінг, з орієнтовним тестом 3-15грамм, і, по можливості, швидким ладом. Відповідна йому котушка і, бажано, тонка плетена волосінь, діаметром 0,1-0,13 мм. Вона, не тільки забезпечує кращу чутливість, але і дозволяє закидати легкі воблери, на пристойну відстань. В якості приманок, для лову головня, по весні, непоганий результат дають і маленькі блешні, що обертаються, такі як - Mepps Aglia № 1, Mepps Comet № 1, Myran Wipp. Але уловістость воблерів, все ж, трохи вище.

І пару слів про маскування. Головень, частенько, набагато розумніший і обережніше, ніж ми припускаємо. При лові з човна, не варто вставати - окатий головень, обов'язково помітить вашу тінь на воді, і, пішовши сам, може відвести і всю зграю. Якщо ви ловите з берега, то старайтеся, не залишати тіні дерев, і не маячьте на сонячному, відкритій ділянці. А роблячи закидання, намагайтеся укласти приманку на воду, м'яко, без гучного ляпанцю. І тоді, озброївшись нашими порадами. І відповідними снастями. Ви, неодмінно, зловите червоноперого красеня - головня, з великими, золотистими очима, і рядною, чітко окресленої, лускою.

Джерело: www.oxothik.ru

Советуем также посмотреть :

 • Лов спінінгом головня .
 • головень навесні
 • Весеняя ловля головня на мормишку
 • Способи та їх опис лову головня в літній час
 • Ловля головня нахлистом .
 • М'які гранули - новий пункт в меню голавлей
 • Діалоги про риболовлю 2012. Курська обл . Головень ( частина 1)
 • Ловля голавля в нахлистом .
 • Воблер для головня - ідеальна приманка для хижака
 • Як я ловив голавля чверть століття тому .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1700]   Автор, Admin 28-05-2013, 23:10 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » В чем особенность ловли окуня
  Окунь, в конце концов, является, как мы с вами постоянно говорим, той рыбой, которую наконец-то знаю ...

  » От поводка до аттрактанта - все очень важно
  Ловля обычной ходовой донкой очень эффективна как а теплой воде, этак и в мощный холод, очевидно, вс ...

  » Правильная насадка для карася
  Карась хорошо бeрeт на катышки чeрного хлeба с добавлeниeм пeрeжарeнного с луком подсолнeчного масла ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке