Загрузка...

Блог о рыбалке » Горох для коропа


--- ~ Горох для коропа

Горох для карпаНезважаючи на те що горох часто розглядається лише як додаткова насадка, яку застосовують лише час від часу, на них регулярно зустрічається багато коропа й лина.

Бобові (квасоля і горох) являють собою прекрасну насадку для коропа, а також для інших риб, наприклад, таких, як лин. При використанні в невеликих кількостях ці насадки часто приносять швидкий позитивний ефект. Успіх в лові на насіння бобових почасти пов'язаний з тим, що вони близькі до природного корму коропа.

Монтаж гороху
Горох для карпа


Горох і квасоля в якості вільної прикормки лежать на дні невеликими групами і дуже нагадують прісноводих равликів. Тому короп швидко їх помічає.

Приготування гороху

Перш ніж готувати квасоля і горох, їх слід замочити в холодній воді на 3-4 години. Після цього опустіть їх в киплячу воду на 3-4 хвилини, а потім варіть на повільному вогні від 5 до 10 хвилин. Уникайте перетравлення - при цьому зникають деякі живильні речовини, які приваблюють рибу, а самі насіння стають занадто м'якими.

Підгодовування і використання

Як і при використанні будь-якої нової насадки, ознайомлення риби з бобовими підвищує ефективність лову. Карпу і ліню потрібен час, щоб зрозуміти, що новий об'єкт є їстівною. Разом з тим подібності бобових з природними харчовими об'єктами достатньо для того, щоб риба взяла їх з першого разу. У більшості водойм лише слабка адаптація риб достатня для того, щоб переключити їх на харчування бобовими, незалежно від використовуваного сорту.

Ще кілька рецептів і порад:


Горох (білий, зелений, сірий) вважається однією з кращих насадок для лову коропа.

Готується горох на насадку такими способами:

Розмочують його в емальованому або скляному посуді, додаючи на кожен літр води чайну ложку соди. Добре набряклий горох висипають в чистий мішечок з щільної тканини, туго його зав'язують і поміщають у велику каструлю, підв'язуючи до ручок, щоб він не торкався дна. У каструлю наливають до половини ту ж воду, в якій горох размачивали.

Потім, щільно закривши каструлю кришкою, ставлять її на вогонь. Через кожні 10-15 хвилин перевіряють його готовність. Розпарений горох повинен мати цілу оболонку й бути м'яким.

Як тільки горох готовий, треба дати стекти воді. Потім розсипати його на газеті, щоб горох охолонув і підсохнув, для чого достатньо 20 хвилин.

Горох - краще не гладкий, а зморшкуватий - попередньо розмочують протягом 12-20 годин, в залежності від твердості, в підсоленій воді кімнатної температури. Розмочений горох перекладають у невелику каструлю, заливають свіжою підсоленою водою, щоб вона трохи покривала горошини, нагрівають воду до кипіння і переставляють каструлю з горохом в іншу, більшу посуд з гарячою водою. Далі варіння продовжують на цій водяній бані близько 1-1,5 години. Розпарений горох повинен бути м'яким, в цільній оболонці і при слабкому стисканні пальцями не розчавлює.

Для насадки використовуються тільки цільні горошини. Насаджують на гачок № 5-8, пропускаючи жало під шкірочку й виводячи його знову трохи назовні. Можна насаджувати і 2-3 горошини, зрушуючи їх на цівку гачка.

При варінні старого, дуже висохлого гороху можна замість солі покласти у воду трохи питної соди. У цьому випадку горох легше розварюється, але треба уважно стежити, щоб при варінні не лопалася шкірочка на горошинах. Зберігають приготований горох в банку з водою в прохолодному місці.

Молодий горох, консервований горошок можна відразу насаджувати на гачок.

Горох вариться в тій же воді, в якій розмочувався. Бажано додати на кожен літр води дві склянки молока й додатково по половині чайної ложки соди. Можна розпарювати горох в одному молоці з додаванням соди, попередньо вливши в каструлю півсклянки води і поставивши її на вогонь. Підготовлену таким способом насадку деякі рибалки загортають в чисте полотно, слабко змочену лляною або конопляним маслом.

Для приготування гороху також годиться більше простий спосіб. Склянку гороху засинають в літровий термос і заливають крутим окропом, попередньо додавши в термос чайну ложку соди і трохи конопляного або лляного масла. Потім термос щільно закривають і залишають на 5-6 годин. Цим же способом можна користуватися для приготування перлової крупи, зерна, пшона і т. д.

Вибравши великий горох останнього врожаю, насипають його в мішечок так, щоб він зайняв третину, і мочать у воді протягом 6-8 годин. Потім варять на слабкому вогні 1,5-2 години й, відкинувши на решеті, катають у солоному Чухонская маслі. Насаджують на гачок № 7, з коротким стрижнем, по одній або кілька горошин.

Розмочують горох в емальованому або скляному посуді, додаючи на кожен літр води чайну ложку соди. Добре набряклий горох висипають в чистий мішечок з щільної тканини, туго його зав'язують і поміщають у велику каструлю, підв'язуючи до ручок, щоб він не торкався дна.

У каструлю наливають до половини ту ж воду, в якій горох размачивали. Потім, щільно закривши каструлю кришкою, ставлять її на вогонь. Через кожні 10-15 хвилин перевіряють його готовність. Розпарений горох повинен мати цілу оболонку й бути м'яким. Як тільки горох готовий, треба дати стекти воді.

Потім розсипати його на газеті, щоб горох охолонув і підсохнув.

Советуем также посмотреть :

 • Горох для карпа. Готовим!
 • Ловимо на цільний горох
 • Горох і кукурудза - відмінна насадка для лову коропових риб
 • О приготовлении "искусственного" гороха
 • всесезонна мастирка
 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки.
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки .
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3243]   Автор, Admin 21-05-2013, 19:39 Распечатaть на принтeре


  • Морський патруль Іріклінская водосховища
   З настанням темряви берега Іріклінская водосховища стають ніби посипаними танцюючими вогниками .
  • Типи фідерних годівниць
   В даний час фідер все більше завойовує популярність у рибалок , чия пристрасть - донний лов . Це
  • Довідник по закритим годівниць
   За своєю концепцією закриті годівниці стали страхітливо ефективними інструментами лову риби ,
  • щучья погода
   У деякі дні любителі лову щук буквально натовпами йдуть на водоймище , як ніби все одночасно почули
  • Старая добрая "Хитрая" удочка
   Виявляється, багато « дідівські » способи лову ще зарано відправляти в архів . Не так давно мені
  • поролонові рибки
   І ось ми підійшли до головного вітчизняному винаходу - поролоновою рибку . " Поролонку " в Росії
  • Ловля на кружки
   Гурток як снасть складається з плаваючого диска діаметром близько 150 мм , пофарбованого знизу
  • Як вибрати надувний човен ?
   Надувний човен - вирішення проблеми людей , що не мають дока для зберігання судна і не мають
  • лов сазана
   У середній смузі Росії мало місць , де можна цілеспрямовано ловити сазана , особливо великого . Цю
  • Температура
   Риба тварина не теплокровна . Це означає, що температура її тіла не постійна . Вона змінюється в
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Як вибрати диван
  Аби зробити свій вибір, найбільш ретельно слід зупинитися на головних видах, які пропонують сучасні ...

  » Ловим верховдку
  Изо всех же наших рыб верховка, естественно, имеет меньшую величину. Потому распределение ее в Рф ещ ...

  » Как я делал ремонт в прихожей
  Прихожая была продолжением темы коммунальной эпохи в хрущевских традициях. Сразу над входом - антре ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке