Загрузка...

Блог о рыбалке » Довідник по закритим годівниць


--- ~ Довідник по закритим годівниць

Справочник по закрытым кормушкамЗа своєю концепцією закриті годівниці стали страхітливо ефективними інструментами лову риби, особливо на широких, потужних річках, де метою є риби, подібні вусань і головню. І хоча вони виглядають простими предметами, це тільки на перший погляд ...

Закриті годівниці широко використовуються на багатьох з наших річкових систем, комерційних коропових ставках і в змішаному рибальстві. Нещодавно всі види нових, новаторськи розроблених закритих годівниць вразили ринок своєю різноманітністю форм і розмірів.
Вони були розроблені, щоб дозволити рибалкам точно доставити пакет прикормки до часто недоступною середині, більш глибокі частини широкої річки або прямо до далекого берега. На зорі використання закритих годівниць риби, які водилися в річках Трент, Темза і Северн, були легкою метою для рибалок, ловлячи рибу на ці годівниці.

Деякі з найперших закритих годівниць, що потрапили на ринок, були зроблені компанією, що носить назву Pegley Davis, заснованої в 1956. Вони фактично запатентували цей новий метод введення приманки у воду, але потім компанія відмовилася від патенту, думаючи, що ідея ніколи не завоює популярність. Як неправі вони були!

Рибалки-поплавочники щосили намагалися йти в ногу з новим методом закритих годівниць, і лідирували на змаганнях з великими уловами ляща і головня, взятого на середині річки, особливо на Тренті.

Наприкінці шістдесятих лондонський рибалка на ім'я Бренч лідирував на змаганнях на нижній Темзі в околицях області Мейденхед по улову плотви, спійманої з використанням закритих годівниць. Він був сповнений рішучості зберегти секрет своєї новаторської годівниці настільки, що, коли який-небудь рибалка ставав за його спиною, він відмовлявся витягати оснастку з води, поки той не піде геть! Його годівниця включала диск, який працював на системі натягу, змушуючи опариша повільно покидати годівницю.

Приблизно в цей час фірма Thamesley Tackle, з Лондона, почала масове виробництво закритих годівниць. Вони і сьогодні все ще роблять годівниці, і багато хто з їхніх створінь широко використовуються як зразки. Рибалки, що ловили рибу в Темзі, скоро застосували свої недавно придбані навички лову з годівницями на інших річках та почали зривати куш скрізь, де б вони не з'являлися. Команда лондонських рибалок з назвою "The Ream", що складалася з Джоні Макарта, Біллі Х'юс, Ендрю Перкінса і Міка Тілла, виграла Трентський Чемпіонат в 1970-их, і лідирувала на декількох інших змаганнях, де використовувала закриті годівниці.

Фактично закриті годівниці стали настільки успішними в кінці сімдесятих, що були оголошені поза законом на багатьох річкових змаганнях, а кілька рибальських клубів на Північному почали проводити змагання тільки для поплавка!

Наш місцевий експерт, Жан Портер, добре пам'ятає зміни, привнесені на Трент закритими годівницями. Жан згадує рибалок, які використовували закриті годівниці в 1979 не для використання з опаришами, а для того, щоб ввести коноплю і лялечки опариша. Фактично ця техніка стала настільки популярною, що було передбачено, що команда, ловить рибу на закриту годівницю, виграє Трентський Національні змагання, що проводяться в 1981. Цьому не судилося статися, оскільки могутній Трентмен ясно виявив переможців, що ловлять рибу на поплавок!

Однак це треба було міняти, і при підготовці до Національним змагань в 1987, знову проводяться на Тренті, керівник Daiwa Trentmen Жан Портер, набирав команду особливо ретельно. Жан впевнився, що кожен член команди мав великий досвід використання закритої годівниці перед тим, як покликати його в команду. Такі риболови, як Колін Уолтон, який лідирував на змаганнях, використовуючи відкриту годівницю, повинні були пристосуватися до цього нового методу. Це був великий успіх, що Колін освоїв цей метод.

Озираючись назад до початку вісімдесятих, Жан згадав Мела Сторі і Фріда Бейлі, обидва рибалки з Кідденмісінстера, що протистояли тискові господарів на Тренті, і виграли змагання, використовуючи закриті годівниці.

Один рибалка особливо залишився в пам'яті Жана, Обрі Уейнрайт. Обрі брав закриту годівницю і буквально прасував дно річки. Він був невтомний. Обрі і кілька інших рибалок зрозуміли, що риби припливали на шум падаючої годівниці. Це, звичайно, мало місце деякий час, але потім знову все змінилося.

Після декількох років стало очевидно, що риби ухиляються від шуму, оскільки вони зрозуміли, що це означало попадання на гачок. У відповідь риболови стали застосовувати більш делікатні прийоми, і знову почали вигравати на змаганнях.

З цим наміром Жан опанував технікою, що дозволяє використовувати закриту годівницю для дальньої занедбаності через річку до протилежного берега. У трьох послідовних змаганнях в Кеттхорпе, на Тренті, Жан виграв, піймавши 38 фунтового головня, і був другим в наступних двох.

В кінці восьмидесятих, за відгуками Жана, був інший рибалка, який справив великий вплив на Тренті, і був зацікавлений у використанні закритих годівниць. Кіт Коч, на думку Жана, був одним з найпрекрасніших рибалок-фідерістов на Тренті. І це Кит перший ввів використання маленького гачка і короткого повідка, який став маркою для багатьох з сьогоднішніх рибалок, ловлячи рибу на Тренті та інших річках.

ТИПОВА ЗАКРИТА КАРМАШКИ
Справочник по закрытым кормушкам


АКСЕСУАРИ ДО Закриті годівниці
Справочник по закрытым кормушкам


ТИПИ ЗАКРИТИХ годівниць

Стандартна закрита годівниця
Справочник по закрытым кормушкамСтандартна закрита годівниця, в її оригінальній формі, є найбільш широко використовуваної годівницею для річкової роботи. В основному один кінець годівниці є відкриваємим, щоб заповнити годівницю приманкою. Стандартний підхід полягав би в тому, щоб заповнити годівницю опаришами. Однак, коли ціль риболовлі - вусань, особливо часто використовується конопля і лялечки опариша. Вантаж на стандартній закритої годівниці зазвичай поміщається на нижню сторону і є довгою смужкою свинцю. Це гарантує, що годівниця притиснута щільно до дна, дозволяючи спустошувати свій вміст в найближчій області. Додатковий вантаж може бути доданий, якщо протягом посилюється, або потрібно заброс на додаткове відстань. Хороший рада: для лову полохливою різкій риби як голавль, потрібно офарбити годівницю чорним маркером.

Фронтально завантажувана закрита годівниця
Справочник по закрытым кормушкамДеякі з сучасних рибалок-фахівців пристосовують невеликі закриті годівниці і огружают їм передній кінець. Це дозволяє закинути годівницю на далекі відстані на більш тонкій волосіні. Фахівці з плотві в особливості розвинули оснастки, які включають маленьку годівницю, прикріплену до волосіні на вертолітному оснащенні. Їм потрібно було, щоб годівниця була маленькою, оскільки вони не бажали перегодувати риб. Часто потрібно тільки один або два закидання в точку, яка може знаходитися в 60м від берега. З вантажем, прикріпленим до переду годівниці, вона стає більш аеродинамічна при невеликій вазі, необхідному для досягнення позначки. Часто на годівницю наклеєна чорна ізолента, щоб уповільнити результат приманки.


Овальна закрита годівниця
Справочник по закрытым кормушкамОвальна закрита годівниця використовується, коли рибалка повинен створити килим прикормки на дні річки із сильною течією. Форма годівниці дозволяє їй притискатися до дна і триматися в місці, де багато інших типів були б невідповідними. Місткість цього типу годівниці величезна, і достатня кількість приманки можна доставити на дно річки. Рибалки вусаня на річці Северн часто використовують цей тип годівниці, і перш, ніж починається лов риби, вони можуть зробити до 30 закидань, щоб створити килим прикормки, щоб привернути вусаня. Як тільки це зроблено, прив'язується повідець, і лов риби починається. Хороший рада: з цим стилем годівниці, коли підходять товсті і швидкі риби, потрібно збільшити отвори, щоб дозволити підгодовуванню тікати більш швидко.

Оснащення ЗАКРИТИХ годівниць
Оснащення самопідсікається петлі
Справочник по закрытым кормушкам

Робота оснастки самопідсікається петлі заснована на принципі, що годівниця діє як якір для риби, яка сама засікається, коли вона спливає з гачком у роті. Розмір петлі, використовуваної для заманюють годівниці, буде визначати, як швидко риба відчує опір годівниці. Опір вантажу діє як пристрій, що утримує гачок. Це оснащення зазвичай застосовується на проточній воді, і годівниця повинна бути збалансована відповідно до плином. Іншими словами, вона повинна бути здатною втриматися на дні. Якщо протягом посилюється, може бути доданий свинець до іншої сторони годівниці для компенсації. Також бажано використовувати вертлюжок для приєднання годівниці до волосіні, оскільки це дозволить Вам змінювати годівницю або на більш велику, або на більш дрібну.

Щодо повідця важливо, щоб він завжди мав більш низьку міцність на розрив, ніж основна волосінь. У разі обриву рибалка втрачає тільки поводок, а не основну волосінь, яка тримає годівницю. Ми б запропонували Вам для нормальних річкових умов (помірне протягом, глибина приблизно 2-2.5м) вибрати основну волосінь з міцністю на розрив 4-5lb і повідець - на 2lb. Однак, якщо Ви використовуєте метод прикріплення, показаний зліва, Ви будете в змозі уникнути неприємностей з використанням волосіні з більш низькою міцністю. Нове покоління лісок на основі високих технологій забезпечує міцність для дрібних діаметрів. Цей тип волосіні дійсно стане в нагоді для лову обережної голавля на таких річках як Трент, тому що більш тонка волосінь переплетена, утворюючи безперервну косу, яку Ви закінчуєте вельми міцним поводком. Використовуючи волосінь-плетінку, Ви також отримаєте мале розтягнення. Метод приєднання основної волосіні до повідця "петля-в-петлю" дозволяє швидко змінити повідець, якщо потрібно змінити його на більш міцний. Крім того, у разі обриву, якщо Ви маєте в запасі заздалегідь оснащений повідець тієї ж самої довжини, Ви будете в змозі змінити повідець на новий, не втрачаючи місця, де знаходиться риба.

Оснащення біжить закритої годівниці
Справочник по закрытым кормушкам

Біжучий годівниця - одна з найпростіших оснасток для настройки. Вона включає нанизування на основну волосінь годівниці, як показано на малюнку, і потім нанизування гумової намистинки. Бусинка діє як амортизатор для годівниці. Потім невеликий вертлюжок 12 розміру прив'язують до основної волосіні, а до нього - повідець. Повідець має завжди більш низьку міцність, ніж основна волосінь. Це для того, щоб, якщо рибалка зачепиться за корч на дні, відірветься повідець, а не основна волосінь. Біжучий годівниця дає хорошу індикацію клювань. У міру того, як риба відпливає з приманкою, це відбивається на кінчику вудилища

Оснащення закритої годівниці «вертоліт»
Справочник по закрытым кормушкам

Вертолітний оснащення зазвичай використовується для дальньої занедбаності на стоячій воді, для трофейних екземплярів. Щоб зробити цю оснастку, Вам потрібно, перш за все, нанизати маленький гумовий стопор поплавця на волосінь. Потім нанизується гумова намистинка, після неї вертлюжок для повідця, потім інша гумова намистинка. Гумовий стопор поплавця не буде переміщатися, якщо не переміщати його рукою. Вертлюжок на кінці основної волосіні прив'язують в кришці годівниці. Потім нижня гумова намистинка зсувається впритул до вертлюжку годівниці. Потім гумовий стопор поплавця зсувається вниз, змушуючи два намистинки закріпити вертлюжок повідка. Це створює вертолітний ефект.

Оснащення закритої годівниці «патерностер»
Справочник по закрытым кормушкам

Оснащення патерностера із закритою годівницею є хорошим варіантом для лову з плоско-профільної годівницею в більш швидкій воді. Використання цієї важкої годівниці буде гарантувати, що вона буде притиснута до дна в швидкому потоці. При ловлі риби все опору від патерностера безпосередньо передаються на кінчик вудилища. Коли риба хапає приманку, це передається на кінчик вудилища. До певної міри це - самопідсікається оснащення для великих риб, як вусань і голавль. Патерностер повинен бути зроблений з основної жилки, а повідець повинен знову мати більш низьку міцність, ніж основна волосінь. Зауважте, що шматок силіконової трубочки використовується для захисту повідця від вертлюжка волосіні.

КОРИСНІ ПОРАДИ

Обмежте результат
Справочник по закрытым кормушкамПри лові з використанням закритої годівниці, може знадобитися обмежити результат приманки, щоб гарантувати рибам стійке харчування. Найлегше домогтися цього - це заклеїти деякі з отворів годівниці, використовуючи ізоляційну стрічку.

Збільште корм
Справочник по закрытым кормушкамЯкщо Вам потрібно, щоб опариш, лялечки або конопля покидали закриту годівницю швидко, Вам потрібно просто розширити деякі отвори гострими ножицями. Будьте обережні, не поріжте свої руки

Укоротіть їх
Справочник по закрытым кормушкамУ глухозимье, коли риба стоїть на глибині, використання годівниці може бути виграшним методом. Укоротіть годівницю так, щоб в неї можна було додати лише близько 6 опаришів, і Ви не перегодувати рибу.

Пристебніть до нього
Справочник по закрытым кормушкамЯк і з усіма формами донного лову, якщо Ви включаєте пристібаючи-ющееся ланка в оснастку, Ви будете в змозі швидко переключитися з смужки свинцю на годівницю прикормки або назад до закритої годівниці без обриву оснастки

Заповніть їх до країв
Справочник по закрытым кормушкамЗакрита годівниця, заповнена повністю опаришем, з більшою ймовірністю залишить прикормку на дні, де вона була раніше, тому що деякі опариші залишать годівницю, як тільки вона впаде в воду.

Додайте трохи аромату
Справочник по закрытым кормушкамДодавання трохи прикормки до опаришів у Вашу закриту годівницю може чудово спрацювати. Доданий аромат при попаданні у воду допоможе притягнути рибу, в той час як опариші залучать рибу поїсти.

Спробуйте годівницю для щуки
Справочник по закрытым кормушкамВелика, важка закрита годівниця, наповнена рибної нарізкою, робить її абсолютно привабливою для донного лову щуки, судака і навіть окуня. Замість використання бомби використовуйте годівницю у Вашій оснащенні

Залучити, але не нагодувати
Справочник по закрытым кормушкамСпробуйте заповнити годівницю великими шматками черв'яків. Різані хробаки не будуть в змозі покинути годівницю, але будуть залучати. Окунь, головень і плотва люблять це

Потрапте в пляму
Справочник по закрытым кормушкамДля закидання на наддалекі відстані використовуйте закриті годівниці, в яких вантаж розташований в кінці, а не на одній зі сторін годівниці. Цей вид може бути закинутий набагато далі, ніж стандартні годівниці

Автор: Володимир Черніков
Джерело: www.matchfishing.ru

Советуем также посмотреть :

 • Типи фідерних годівниць
 • "Метод" Часть 1
 • Чим холодніше , тим далі
 • Годівниця для лову ляща
 • Фідер : Пристрасті навколо Оснастки
 • Про прикорме риби до місця лову
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Прикормка для лову фідера
 • ПВА або Метод ?
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1843]   Автор, Admin 1-05-2013, 14:46 Распечатaть на принтeре


  • щучья погода
   У деякі дні любителі лову щук буквально натовпами йдуть на водоймище , як ніби все одночасно почули
  • Старая добрая "Хитрая" удочка
   Виявляється, багато « дідівські » способи лову ще зарано відправляти в архів . Не так давно мені
  • поролонові рибки
   І ось ми підійшли до головного вітчизняному винаходу - поролоновою рибку . " Поролонку " в Росії
  • Ловля на кружки
   Гурток як снасть складається з плаваючого диска діаметром близько 150 мм , пофарбованого знизу
  • Як вибрати надувний човен ?
   Надувний човен - вирішення проблеми людей , що не мають дока для зберігання судна і не мають
  • лов сазана
   У середній смузі Росії мало місць , де можна цілеспрямовано ловити сазана , особливо великого . Цю
  • Температура
   Риба тварина не теплокровна . Це означає, що температура її тіла не постійна . Вона змінюється в
  • Флюорокарбон - матеріал сучасних лісок
   Таким чином , Флюорокарбон і виробам з нього вже 44 роки - не « круглий » , а таки ювілей . Однак,
  • Ловимо ляща влітку
   Дрібний лящ і підлящик , після нересту харчується всім , що йому попадеться під ніс , а великий лящ
  • Нічна ловля ляща
   Вночі ловити ляща цікаво і до того ж результативно , так як на багатьох водоймах клювання його в
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке