Загрузка...

Блог о рыбалке » щучья погода


--- ~ щучья погода

Щучья погодаУ деякі дні любителі лову щук буквально натовпами йдуть на водоймище, як ніби все одночасно почули постріл стартового пістолета. Насправді вони незалежно один від одного всього лише подивилися у вікно і вирішили: "Щучья погода!".

Нерідко в якості доказу свого чуття вони демонстрували чудові улови. А чи зможете ви щуку своєї мрії зловити в погану погоду в розпал літа або при пронизливому східному вітрі? Звичайно, іноді подібні гусарські наскоки вдаються.

Але бувають такі дні, коли вірогідність упіймання великої щуки невелика, і інші-коли шанси дуже високі. Важливо враховувати, що невеликі щуки майже щогодини вгамовують свій голод за рахунок дрібної видобутку. А трофейна щука часто проковтує велику кормову рибу і потім кілька днів переварює її. І як раз в той час, коли вона знову вийде на полювання, ваша приманка повинна виявитися у щуки під носом. У "щучью" погоду ви найчастіше можете розраховувати на клювання самої великої щуки в своєму житті.

"Щучий" день

Чи дійсно існує, як стверджують багато риболовів, ідеальний "щучий" день? Якби все було так просто! Ідеальна "щуча" погода в кожну пору року виглядає по-різному. У грудні ви можете сподіватися на клювання в сонячний день і при зростаючій температурі, в той час як в травні при такій же погоді перспективи на улов будуть поганими. Тому я опишу вам чотири ідеальних дня для кожного сезону лову хижої риби. Поряд з денною погодою, розглянемо і деякі загальні моменти. Вони не менш важливі, але багато риболовів просто їх не враховують. Наприклад, в яку погоду і в який час року на своєму водоймищі ви ловили найкраще? Чи існують паралелі і які між найкращими днями лову? Якщо ви об'єднаєте свій досвід і мої спостереження, то незабаром навчитеся відмінно пророкувати "щучью" погоду.

Ідеальний день для лову щуки навесні

Загальне положення:
Погода не повинна бути занадто жаркою. Якщо квітень був по-літньому теплим, то щука вже вгамувала голод, перемістилася з мілководних нерестовищ і розосередився по озеру. Тоді її важко знайти. Ідеальною є звичайна квітнева погода, швидше холодна і дощова, яка плавно переходить в сонячний сезон.

Денна погода:
Метеозведення пророкують "вплив високого тиску". Густий туман висить над водою. Як тільки він розсіявся, погляньте в небесну синь. Сонце сяє в повну силу. Дрібна риба підходить до берега, уклейка і плотва плескаються на поверхні. У такі дні щука клює як божевільна. Я згадую 6-кілограмову щуку, у якої в шлунку було не менше трьох пліток близько 200 г кожна, коли вона взяла ще і мою мертву рибку.

Тактика лову:
Не може стати хорошим спінінгістом той, хто не любить ходити пішки. Ви повинні шукати щуку. Хижаки жадібні, ви можете встановлювати приманки довжиною більше 15 см: найкраще сріблясті імітації білої риби, іноді віброхвости, іноді воблери. Обловлюйте в ранкові години прибережні зони. Нерідко метрові щуки підстерігають видобуток на мілководдя. Так близько до берега, як в цей час, великі щуки не стоять більше ніколи. Вдень ви можете робити занедбаність і в більш глибокі місця, насамперед обловлювати переходи від мілководних бухт і піщаних банок до глибокій воді.

Ідеальний день для лову щуки влітку

Загальне положення:
Всі стогнуть: "Що за літо!" Температура впала, пляжі порожні. І так уже протягом багатьох днів. По небу низкою біжать хмари, весь час мрячить дощ, але проливного - майже не буває. Іноді проходять грози. Песимісти побоюються, що вже настала осінь.

Денна погода:
Йде дрібний дощ. Температура повітря близько +15 ° С.Легкій ранковий туман. Рівень води (у річці) трохи вище звичайного. Протягом дня панує "ірландська" погода: дощ і сонце змінюють один одного. Час від часу ми знімаємо капюшон з голови, потім знов натягуємо його. Західний вітер дме поривами. Часом чується сплеск на поверхні води - це щука врізається в зграйку дрібних риб, тому що вона зараз на подив активна.

Тактика лову:
Неважливо, ловіть ви спінінгом на блешню або на мертву рибку, беріть приманку поменше, як навесні. Це слід робити з двох причин: зараз дрібніше, ніж навесні, природна видобуток щуки, тому що зграями ходять мальки і вона вже вгамувала післянерестовий голод. Тому найкраще застосовувати середні обертові блешні, а також воблери, віброхвости і мертві рибки розміром від 9 до 12 см. Спробуйте щастя перед заростями водних рослин, особливо латаття, тут завжди стоять у засідці щуки. Мій девіз: спочатку перевірити водойма на наявність перешкод, потім спокушати щуку. Приманку потрібно вести рівномірно і неглибоко - влітку щука "поступлива". Можна ловити і на відкритій воді, але не нижче термокліна, на глибинах від 2 до 4 м. Звертайте увагу на хороші окуневі місця, там часто нишпорить і щука.

Ідеальний день для лову щуки восени

Загальне положення:
Вітер зриває все більше листя з дерев, вже багато днів вранці трава на луках покривається інеєм. Сонце ще намагається світити вдень, але вже упівсили. Барометр стоїть на позначці "Ясно".

Денна погода:
Холодний ранок, морозець, нічний туман. Дрібні риби вийшли з прибережних очеретів, підйомником їх можна зловити тільки на глибині більше 1 м. Ранок затягується, захоплюючи частину дня, тільки близько 10 годин промені сонця проривають пелену туману. День буде теплим в порівнянні з ранком. На небі - рідкісні хмари, переважає ясна погода. Зате дме західний вітер, і все більше свіжіє повітря протягом дня.

Тактика лову:
З двох причин ми ловимо восени особливо добре. По-перше, щука голодна і нагулює жир на зиму. По-друге, щука услід за дрібними рибами виходить зі своїх укриттів, покидає очерети в прибережній зоні і переходить на глибоку воду. Тепер можна відмінно ловити на переходах від порослих очеретом берегів до відкритій воді. Це можуть бути бровки, краю підводних плато або "окуневі гряди" поблизу берега. При лові щуки спінінгом добре зарекомендувала себе мертва рибка на снасточ-ке. У процесі стаціонарної ловлі з рибкою-приманкою слід використовувати вітер. Змочіть жиром волосінь і змонтуйте поплавок-вітрило. Чим більше площа, яку обстежує ваша рибка-приманка в уловистою зоні, тим більше вірогідність клювання. З посиленням холодів потрібно вибирати все більш великі приманки.

Ідеальний день для лову щуки взимку

Загальне положення:
Після того як зимові морози стали постійними і з'явився сніговий покрив, іноді настає відлига, сніг тане на землі. Барометр знає тільки один напрямок: вгору.

Денна погода:
Температура ще раз нагадує про осінь. Тиск високий. Вранці по відкритій воді пливуть клапті туману. Сонце сяє, небо блакитне, пропливають лише рідкісні баранчики хмар. Ні подиху вітерця, який погнав би температуру вниз. Біла риба і окунь, які вже стали млявими, клюють як в кінці жовтня.

Тактика лову:
Найкраще ловити стаціонарно, по можливості на глибокій воді. На дні вода зараз тепліше всього. Якщо "окуневі гряди", у яких ви в останній раз ловили восени, розташовані досить глибоко, ви знову можете спробувати їх обловити. Але тепер проводите приманку не над вершиною горба або збоку від неї, на схилах, а біля підніжжя. Натуральні приманки зараз уловисті як ніколи. Це стосується як живця, що подається з дна, так і мертвої рибки, проведеної спінінгом повільно і толчкообразно. Штучні приманки теж слід вести більш повільно. Це добре виходить з віброхвости для лову в схил. Ловіть і на глибоких ямах, тут накопичується кормова риба. Якщо пощастить, на таких місцях можна зловити декілька щук, оскільки хижаки зараз стоять на невеликій площі.

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Ловля щуки на спінінг
 • Щучий сезон три рази на рік
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки в спеку
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Як спіймати щуку
 • Ловля щуки восени .
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Як ловити ляща ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1960]   Автор, Admin 21-03-2013, 03:14 Распечатaть на принтeре


  • Старая добрая "Хитрая" удочка
   Виявляється, багато « дідівські » способи лову ще зарано відправляти в архів . Не так давно мені
  • поролонові рибки
   І ось ми підійшли до головного вітчизняному винаходу - поролоновою рибку . " Поролонку " в Росії
  • Ловля на кружки
   Гурток як снасть складається з плаваючого диска діаметром близько 150 мм , пофарбованого знизу
  • Як вибрати надувний човен ?
   Надувний човен - вирішення проблеми людей , що не мають дока для зберігання судна і не мають
  • лов сазана
   У середній смузі Росії мало місць , де можна цілеспрямовано ловити сазана , особливо великого . Цю
  • Температура
   Риба тварина не теплокровна . Це означає, що температура її тіла не постійна . Вона змінюється в
  • Флюорокарбон - матеріал сучасних лісок
   Таким чином , Флюорокарбон і виробам з нього вже 44 роки - не « круглий » , а таки ювілей . Однак,
  • Ловимо ляща влітку
   Дрібний лящ і підлящик , після нересту харчується всім , що йому попадеться під ніс , а великий лящ
  • Нічна ловля ляща
   Вночі ловити ляща цікаво і до того ж результативно , так як на багатьох водоймах клювання його в
  • 10 питань по воблерам мінно
   Воблери типу « мінно » відомі давно , але для більшості з нас усвідомлення того , що це
  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке