Загрузка...

Блог о рыбалке » Температура


--- ~ Температура

ТемператураРиба тварина не теплокровна. Це означає, що температура її тіла не постійна. Вона змінюється в залежності від температури води, в якій вона плаває. Точніше кажучи, температура риби майже дорівнює температурі води (трохи вище, на долі градуса). Тому дуже різке падіння чи підняття температури води для риб згубно. Для неї краще плавну зміну.

Найкращий кльов на рибалці, буде, коли вода прогріта від +12 до +20 ° С., Але для кожної породи риби є свій «температурний коридор», найсприятливіший для її годівлі й харчування. Наприклад, щуки найкраще себе почуває, а, отже, клює при 15 ° С, форелі люблять попрохладнее, «температурний коридор» 10-12 ° С. Сазан риба теплолюбива - 23-28 ° С. А лящ «гуляє» при 15-18 ° С.

Якщо температура озерної або річкової води вище або нижче цього коридору, рівня, риба просто перестає їсти. І значить - не клює. Тепер, думаю зрозуміло, чому місця кльову так міняються. Якщо вранці, в прохолодній водичці, ви наловили багато риби, то, швидше за все, днем, коли вода прогріється, на тому ж місці ви майже нічого не зловіть. Влітку, у спеку, коли вода сильно нагріта, денний улов буде не більшим. Приходьте вранці, а краще вночі, до ранку. Слід так само пам'ятати, що влітку, коли довго стоїть спекотна безвітряна погода, в глибоко не проточних озерах і ставках температура води різна, на різній глибині, шарами - температурне розшарування.

В осінній та весняний період, коли температура водички майже не змінюється за час перебігу доби, рибка ловитися і вдень.

Як виміряти температуру води? Просто, термометром, купленим в аптеці. А як виміряти температуру води на глибині? Теж не складно. Беремо скляну або пластикову пляшку, під мінералки, опускаємо в неї термометр. Заливаємо в пляшку воду. Закриваємо бутель, прив'язуємо до неї мотузку або волосінь, кріпимо небудь грузило, хоч гайку дротом примотати, і опускаємо в воду на мотузці на потрібну глибину. Витримаєте хвилин десять, поки вода в пляшці не стане тієї ж температури що і навколишня річкова або озерна, і витягуєте. Результати побачите на шкалі термометра.

Ще не багато народних прикмет, що буде хороший кльов:  

- Якщо не купчастих хмар, а на небі ні хмаринки цілий день.  
- Увечері на заході ясне небо.  
- Після заходу сонця багато роси.  
- Розкриваються бутони у фіалок.  
- Жаби не квакають.  
- Мух багато стало. І павуків.  
- Горобці пожвавилися, стали активні, веселі.

Джерело: WWW.FOR-FISHER.RU

Советуем также посмотреть :

 • осінній переворот
 • Вибір місця для риболовлі
 • ловля щуки
 • пелагічний джиг
 • Ловля щуки в преднерестовий період .
 • Рыбалка на ледяных закраинах Часть 3
 • форель
 • Лінь .
 • ловля товстолобика
 • минь
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1544]   Автор, Admin 12-05-2013, 08:12 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке