Загрузка...

Блог о рыбалке » Що таке « бесклевье


--- ~ Що таке « бесклевье

Что такое «бесклёвье» и как с ним боротьсяТочно так само, як існує глухозимье, легко можна виділити відповідний період і влітку: середина літа у багатьох славиться «глухим» сезоном. Але, тим не менше, кожен мало-мальськи досвідчений рибалка по своєму бореться з цією напастю, використовуючи власні прийоми, хитрощі, приманки і виверти, щоб активізувати рибу і підвищити результативність проведення часу на водоймі. І якщо добре поміркувати, то всі такі «хитрощі» можна розділити на три групи: стратегічні (вдалий вибір місця і часу доби для риболовлі), технічні (вдалий підбір снастей) і тактичні (дії рибалки в процесі самої лову). Давайте розберемося з цим по порядку.

Стратегія в дії.

Щоб найбільш вірно підібрати ділянку водоймища, на якому буде мати сенс спробувати щастя в період літнього бесклевья, необхідно хоча б приблизно розуміти, що ж саме впливає на активність риби в цей період. Які такі причини змушують її або залишати, здавалося б, рідні місця, або ж зариватися носом у дно, абсолютно ігноруючи ласощі, припасені численної рибацького братією.

На першому місці, мабуть, можна поставити літній істотне прогрівання води. Давайте розберемося, чому. Не секрет, що насичення води киснем є важливим чинником в активному поведінці абсолютно всіх представників іхтіофауни. І, мабуть, точно так само відомо всім, що чим вище температура води - тим менше кисню в ній знаходиться. У повній мірі це позначається на дрібних ділянках водойми, які до того ж, схильні до дії гниючої рослинності, що в свою чергу ще в більшій мірі збіднює зміст кисню в такій воді. І цілком природно, що будь-яка риба буде прагнути покинути таку ділянку, з великим прогріванням води, прямуючи все далі на глибину. У свою чергу, підвищенню кисню сприяє перемішування нижніх і верхніх шарів води, яке найбільш активно відбувається в нічний час і досягає свого апогею перед самим світанком.

Якщо проаналізувати все вищесказане, то можна зробити певний висновок про час максимального насичення води киснем у спекотні літні дні: безсумнівно, це будуть досвітні годинники і деякий час після світанку.

Ще одним фактором, в тій чи іншій мірі робить вплив на активність річної риби, це освітленість. Яскраві сонячні дні змушують дрібну рибу або просто сидіти склавши руки, зарившись в захищені від сонця ділянки, або зміщуватися на велику глибину, де сонячне світло не в такій мірі буде видавати хижакові їх присутність.

Тепер, зібравши всю інформацію воєдино, можна сміливо виділити всі три основні чинники, що впливають влітку на активність водних живих організмів: це температура, кисневий баланс і освітленість. Відповідно, можна зробити висновок, що більш глибокі ділянки водойми в цей період часу будуть мати певну перевагу перед мілководдям. А кращим відрізком дня для риболовлі будуть досвітні годинники і невеликий період часу після світанку.
Что такое «бесклёвье» и как с ним боротьсяКрім глибоких місць, слід звернути також увагу на ділянки водойми з постійним течією, яка в змозі сприятливо впливати на два фактори з трьох вищеперелічених: на температуру води і на кисневе насичення. До речі, дуже непогано себе зарекомендували також місця, де на дні розташовується підводний ключ зі свіжою і прохолодною водою. Навіть невеликий за площею, така ділянка в змозі утримувати біля себе досить велику кількість активної риби (перевірено на власному досвіді).

Підбивши підсумок, коротко охарактеризуємо стратегію поведінки рибалки в період літнього бесклевья: краще місце для риболовлі - глибина, ділянки з плином або підводними ключами. Що ж стосується часу, то тут все ж потрібно враховувати особливості кожної водойми окремо: на деяких - це світанок, на інших - ніч, на третіх - пізній вечір. Але безумовно, це той час доби, коли вода починає остигати, пересичуючись киснем і приховуючи в темряві від очей хижака більшість представників риб'ячого братства.

Техніка: запорука успіху - тонка і чутлива снасть!

Абсолютна більшість досвідчених рибалок погодяться з твердженням, що чим гірше клювання - тим тонше і чувствительней снасть потрібно використовувати. Правда, поняття про «тонкощі» у кожного свої. В першу чергу, звичайно ж, мова йде про товщину використовуваної волосіні як основний, так і поводочной. Наприклад, при слабкому клюванні в якості основної волосіні можна успішно використовувати товщиною 0,1 - 0,12 мм, а на повідець і зовсім ставити 0,08 - 0,09 мм. Правда, при цьому передбачається, що вага спійманої риби не перевищить одного кілограма.

Другим складовим тонкої оснастки є гачок. У період риб'ячої активності ловля на дрібні гачки сполучена з частими зривами. Але якщо риба капризна, то впевненіше і сміливіше вона буде брати саме дрібні гачки, а при акуратному витягуванні кількість зривів цілком можна звести до мінімуму. Тим більше, що й пручається млява риба відповідно не так завзято.

Ще одним компонентом для створення тонкої оснастки можна назвати поплавок. Тут, в першу чергу, має значення його вага - чим він легше, тим і тонше снасть в кінцевому підсумку вийде. Крім того, важлива форма. Поплавок повинен бути чутливим, передавати будь-які торкання до наживки, навіть якщо риба наживку буквально просто понюхає.

І нарешті, вудлище. Сама вудка повинна повністю відповідати всьому цьому комплекту: волосінь + гачок + поплавок. Пружність вудки в чому визначає успіх при лові на «тонку» оснастку. Зрозуміле ж, що груба і туга «палиця» явно не сприятиме вимативанію риби при підтяжці на тонку волосінь і дрібний гачок. А на тонку снасть саме вимативаніе - найкращий спосіб досягти успіху. Потрібно пам'ятати, що ні в якому разі не потрібно форсувати виведення! Рибу потрібно виморити, щоб тонка волосінь не опинилася в нашому випадку слабкою ланкою.

Таким чином, ми поступово змалювали і технічну складову риболовлі в період літнього бесклевья. Потрібно тільки пам'ятати, що питання тонкою оснастки потрібно вирішувати в комплексі, не обмежуючись заміною тільки лише одного елемента снасті. Заміна, скажімо, тільки лише гачка або волосіні несуттєво поліпшить результат, тоді як створення комплексної оснастки може вельми приємно порадувати Вас відчутно зрослими уловами.

Говорити про тактику лову в такий період часу можна нескінченно довго. У кожного рибалки є свої секрети, свої хитрощі і свої хитрощі. І всі вони ефективні в тій чи іншій мірі. Мета, яку ми сьогодні переслідували - це розкрити стратегію і техніку лову в період літнього бесклевья, оскільки вони єдині для абсолютно всіх водойм, і засновані на законах природи, з якими, як відомо, людині сперечатися не підвладне. Узявши на озброєння все вищеперелічене, ви істотно збільшите свої шанси зробити будь-яку рибалку результативною. Хоча, з іншого боку, риболовля не буває невдалою ...

Советуем также посмотреть :

 • Какая щука не любит уокеры?
 • форель
 • товстолобик
 • Ловля ляща в жарку пору року
 • Риболовля в лютому
 • Використання прикормки.
 • Догляд за волосінню
 • Осіння ловля миня .
 • Ловля піленгаса на Чорному морі .
 • Ловля щуки на спінінг
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1638]   Автор, Admin 26-06-2013, 15:00 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке