Загрузка...

Блог о рыбалке » На пінопластові кульки


--- ~ На пінопластові кульки

Деякі любителі рибної ловлі виїжджають на улюблений водойму тільки у вихідні. Точніше, сподіваються туди вирушити, тому що далеко не завжди намечаемое втілюється в життя. Плани можуть розбитися об непередбачені обставини. То на найближчу суботу передали дощ з градом (їхати, звичайно, можна, але кльову не буде), в наступні вихідні неодмінно треба до тещі на млинці, а то образиться, потім дружина просить вікна пофарбувати - не відкрутишся, і так без кінця.
На пенопластовые шарики

Якщо весь час сподіватися тільки на вихідні, то вдалих рибалок за сезон навряд чи набереться більше, ніж пальців на одній руці. І тому я останнім часом зачастив на свій ставок виключно в будні дні - всього на пару годин, рано вранці. Літо - саме та пора, коли в 4 ранку вже і світло, і тепло, і клює. Так навіщо задоволення відкладати до непередбачуваних вихідних? Прокидаюся я зазвичай без будильника, гляну у вікно, і якщо погода хороша, вмиюся, тихенько одягнуся - і в машину. Добре раннім літнім ранком їхати по Москві - ні штовханини, ні суєти, ні пробок. Столиця ще спить. Рідкісні таксі, поодинокі перехожі. Чисте прохолодне повітря. По дорозі зупиняюся біля цілодобового магазину взяти батон білого черствого - вчорашнього - хліба. Перетинаю МКАД, до Калинівки 10 хвилин, а там рукою подати. Вся дорога від будинку до ставу займає 20 хвилин.  

Там вибираю яке душі завгодно місце, гострим ножем зрізаю шкірку з батона, розламує його навпіл і тру скибками одна об одну над відерцем виходить хлібна крихта. Змочивши її злегка і перемішавши, відставляю в сторону. Прикормка готова. На все про все йде не більше 3 хвилин.

Ще пара хвилин витрачена на те, щоб застромити підставки і розкласти телескопічний спінінг SHIMANO Cat-ana, оснащений як фідер. Котушка з плетеною волосінню Power Pro, сигналізатор клювання, годівниця, «коромисло» з повідцями з цієї ж ліски, поставленими на попередніх рибалках (при транспортуванні я їх не знімаю, і тому нічого не треба прив'язувати і настроювати) - все готово до риболовлі. Дно водойми з початку літа вже «простукать», глибини поплавцем-маркером відзначені, волосінь в кліпсі шпулі затиснута якраз в тому місці, щоб годівниця після закидання лягла на кордоні мулистого дна з твердим. Можна відразу починати. Залишилося тільки втиснути в годівницю трохи хлібної крихти, надіти на гачки кульки пінопласту і, вибравши орієнтир на іншому березі, послати оснастку в намічене місце.
На пенопластовые шарики

З ловом на пінопластові кульки я сам познайомився нещодавно в Інтернеті і став її прихильником. На пінопластові кульки клюють карась, плітка, уклейка, підлящик, лящ. Може бути, і інші риби теж на них зазіхають, не знаю, поки не траплялися.
Суть полягає в тому, що поруч з годівницею на м'яких повідках з «плетінки» парять вище мулу біленькі кульки на гачках. Ваги гачка і кульки підбираються таким чином, щоб в сумі ця комбінація мала трохи позитивної плавучості. Присутні біля годівниці риби входять в раж і хапають помітні і такі доступні (як вони думають) «лакомства».

Я пробував ставити черв'яка, опариша, бовтанку, тісто з «Геркулеса» і т.п., але все одно на пінопластові кульки і клювання краще, і риба крупніше.

Коли докучає дрібний карась (його в ставку прірва), а крупний через це не встигає підійти, зі шматка пінопласту вибираю кульки діаметром не 4 мм, які застосовую зазвичай, а 5-6 мм. Встановлюю їх і тоді ловлю більше великої риби.

Спочатку я, зізнатися, не вірив у таку просту приманку і для підстраховки натирав кульки часником, але потім перестав це робити. Клює, причому добре, і без всякої ароматизації. Я сильно захопився такою ловлею. У цю насадку-приманку (навіть точно не знаю, як її назвати) треба повірити, і без улову не залишитеся.

Поклавши вудилище на підставки, починаю обережно вибирати слабке місце волосіні, щоб не зрушити годівницю з місця. Для цього обережно повертаю ручку котушки, сигналізатор клювання кілька разів трохи піднімається (в цей момент припиняю обертання) і, опускаючись вертикально, своєю вагою натягує волосінь. Продовжую це регулювання до тих пір, поки сигналізатора не замре під кутом приблизно 60 °. Все, залишається дочекатися клювання.
На пенопластовые шарики

На всі ці маніпуляції пішло знову ж таки не більше 10 хвилин.
На годиннику 5 ранку. У 7 я повинен припинити риболовлю і поїхати на роботу.
Сигналізатор клювання, підвішений на самий кінчик вудилища, в сукупності з нерастяжимой «плетінкою» відзначає навіть самі незначні потяжки риби. При закиданні він зовсім не заважає, його не треба кожного разу знімати, як дзвіночок. Помітно навіть, як карасі тикають в годівницю. У мене в руках дуже чутлива снасть.

Якщо протягом 2-3 хвилин не послідувало клювання або легких поштовхів, що свідчать про присутність риби біля кормушки, то я не чекаю - різким ривком вудлища витрушую годівницю на дні і вибираю снасть. Пінопласт на гачках тримається дуже добре, тому для чергового закидання залишається лише просто вдавити в годівницю чергову порцію хлібних крихт і послати снасть в те ж місце. При відсутності клювань перші 5 забросов роблю через кожні 2 хвилини, щоб створити на дні кормове пляма. Якщо все зроблено правильно, то карасі не змушують себе довго чекати.

Пробував ловити на дві вудки, але виходить повна нісенітниця. Замість того, щоб сконцентруватися в одній точці, риба розосереджується на великій території, покльовки трапляються рідше. Крім того, поки відволікаєшся на одну вудку, пропускаєш покльовки на інший. Так що краще покластися на одну чутливу снасть.
Точний прицільний заброс в задану точку, концентрація уваги на одному сигналізаторі клювання, і ніяких зайвих речей під ногами, тільки відерце з підгодівлею, шматочок пінопласту і кіш для риби. Права рука застигла над комлем вудлища, але не стосується його, готова в будь-яку мить зробити підсічку.

Коротше, на одну вудку за два чудесних ранкових години, які мені дарує літо, я можу обловити багатьох з трьома-чотирма «закідухамі».
Дуже швидко і непомітно пролітає час на риболовлі. Важко піти в розпал клювання, але, як годиться, справі час, потісі година, а точніше, два! І нехай я зловив всього десяток карасів, інший раз на цьому ставку серед натовпів вудильників за весь вихідний день і покльовки не побачиш.
На пенопластовые шарики

Я не знаю, що буде завтра, чи вийде риболовля у вихідні дні, чи зможу я вдосталь половити у відпустці. Але сьогодні я був на рибалці, нехай не надовго, насолодився красою клювань, бачив туман над водою, повними грудьми вдихав густе повітря із запахом трав. Ці регулярні швидкоплинні риболовлі дозволяють мені відчути радість весь день, що залишився. Заради них я готовий прокидатися ні світ, ні зоря, щоб залишилися в пам'яті чудові миті швидкоплинного літа ...

П.СТРОГОВ, г.Москва
www.rybolov.ru

Советуем также посмотреть :

 • товстолобик
 • Чим холодніше , тим далі
 • Насадки та наживки для лову ляща
 • Як ловити карася на « Ракету
 • Про річної лові лина
 • Як спіймати язя ?
 • язь
 • Ловля щуки з повітряною кулькою
 • Старая добрая "Хитрая" удочка
 • Сюрпризы карасиного пруда
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1667]   Автор, Admin 6-03-2013, 16:16 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Почему возникает боль при родах?
  Столь достаточно сильные боли в период родов обусловлены, для начала, маточным уменьшением мышц и да ...

  » Платная рыбалка – это есть вымысел чиновников или наша грядущая реальность
  С плохо   сокрытым умыслом же выдвигается в ближайшее время мнение русских властей о необх ...

  » Как ловить голавля зимой
  Голавль, который обитающий в   малых реках же продолжает в зимнюю пору   остават ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке