Загрузка...

Блог о рыбалке » Карась і коров'ячий ріг


--- ~ Карась і коров'ячий ріг

Карась и коровий рогОдного разу в бутність свою, застав я сусіда Петю в гаражі за дивним заняттям - він свердлив дрилем коров'ячий ріг. Я поцікавився, навіщо він це робить, не шаманізмом Чи захопився і готує атрибут для камлання? Петя, невдоволено дивлячись на мене, повідомив, що збирається на рибалку.

Мене його відповідь навів на друге питання: чи не збирається сусід сурмити в ріг, подманівая лящів? Петя відірвався від свого заняття і докладно пояснив мені мету того, що відбувається. Виявилося, що коров'ячі роги - найкраща приманка для карася. Карась просто скопом спливаются зі всього водойми в те місце, куди кинутий ріг. І це не жарт. Я зумів переконатися в цьому сам. Він узяв мене на риболовлю і поділився складовими свого секрету.

Дірка в розі робиться для того, щоб вставити туди шматок алюмінієвого дроту і прив'язати до мотузки. Інакше як же потім витягнеш ріг з води, адже це багаторазова приманка, зберігати яку можна в звичайному поліетиленовому пакеті.

Приїхавши на водойму, ріг обпалюють на багатті. Ось цей мерзенний запах паленого рогу для риби все одно, що для голодної людини запах шашлику. Він приманює карася з усієї округи, як шанель номер п'ять елегантних модниць.

Я був свідком, коли поруч з вечора в ставок закинули дві верші, в одну поклали буханку чорного хліба, а в іншу - обпалений коров'ячий ріг. Вранці там, де лежав хліб, було штук тридцять карасиків, а з верші з рогом їх висипали майже відро. Я не вигадую, це легко перевірити.

Ну а якщо на вудку ловити, ріг просто закидають на мотузці ближче до поплавка. І ніякої прикормки не треба. Петя завжди закидав два роги, а між ними поплавок і був божественно удачливий в лові. Мені теж такий спосіб риболовлі сподобався. Справа була в червні, ловили ми на манку приправлену часником та олією.
Карась клював не дуже великий, з долоню, але безупинно.

Роги можна використовувати разів п'ять - шість, поки вони не прогорять до кістки і не перестануть пахнути. Зберігати таку приманку краще в гаражі, удома дружина може чинити опір, тому, що всі дружини погано звикають до запахів татаро-монгольського табору і взагалі поява в квартирі рогів можуть витлумачити, як брудний натяк в свою сторону.

Складність полягає в тому, що дістати свіжі роги у великому місті непросто. Хоча, якщо маєш знайомих на м'ясокомбінаті - питання легко вирішується.

Советуем также посмотреть :

 • Як спіймати карася взимку
 • язь
 • На пінопластові кульки
 • На що ловити карася?
 • Як зберігати мотиля
 • Сюрпризы карасиного пруда
 • Ловля щуки на спінінг
 • Як ловити карася на « Ракету
 • Мисливська газета , 1892
 • зберігання мотиля
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2921]   Автор, Admin 17-06-2013, 02:42 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке