Загрузка...

Блог о рыбалке » Шість видів коропових оснащень для початківців


--- ~ Шість видів коропових оснащень для початківців

Любителі лову коропів надзвичайно винахідливі, однак можна сказати майже з повною впевненістю, що існує стільки ж видів оснащень, скільки рибалок! Але перш ніж ви відправите в свої власні дослідження, необхідно познайомитися і гарненько вивчити найбільш відомі моделі.

Шесть видов карповых оснасток для начинающих1. Ковзна оснастка

Відома багато десятиліть ковзаюча оснащення є однією з найпростіших. Зручна при лові середніх і дрібних коропів. Її простота, якщо не сказати примітивність, не створює жодних проблем. Рослинна чи тваринна принада (зернові, черв'як і пр.) є тут найбільш підходящою. Вона насаджується прямо на простий гачок. Однак, якщо риболовля виявилася більш складною, ніж ви припускали, використовуйте насадку на "волосині", яка більше підходить для обережних покльовок.

2. Вудка з протизакручувач

Ця снасть - варіант попередньої. Лісочка проходить через пластикову трубку, більш-менш тверду, яка зменшує сплутування. Трубочку можна зробити ковзної і обмежити її ковзання стопорним вузлом, або закріпити її жорстко. Другий варіант припускає самоподсечку риби (зручно, якщо ви залишаєте снасть без нагляду).

3. Глуха оснастка

Ця снасть є основною для всіх любителів коропів. Вона відрізняється довжиною повідка і тим, що вона не ковзає. Запам'ятайте, що дуже короткий повідець підвищує чутливість і дальність закидання. Вважається, що повідець завдовжки 20 - 40 см збільшує дальність приблизно на 10%. Дуже короткий повідець є також гарантією швидкої зарубки, так як у коропа немає часу для реагування.

4. Плаваюча снасть

Цей тип використовується, коли ви ловите на дні, вкритому тванню або водоростями. У таких умовах вам необхідно подати приманку так, щоб її було добре видно рибі, тобто знаходилася над поверхнею водоростей. Також її можна використовувати при товстому шарі рідкого мулу, в який часто провалюється насадка. Плавучість досягається одним або декількома кульками (пластинками, кубиками) пінопласту або пінки, насадженими на гачок між складовими частинами насадки (наприклад зернами кукурудзи). Для того, щоб обмежити висоту спливання, на повідця кріпиться невелика свинцева дробинка. Насадка спливе на висоту, рівну відстані від гачка до дробинки.

5. Вертоліт

Ця снасть розроблена для досягнення максимальної дальності закидання. Її потрібно використовувати з важким грузилом (близько 100 грамів), мають обтічну форму. Грузило на пластиковій трубочці в даному випадку є основною несучою конструкцією, на яку встановлюється повідець.

6. Снасть з амортизатором

Вся хитрість цієї снасті полягає в спеціальній тонким еластичним гумці. Конструкція видно з малюнка. Перевага - риба, яка взяла насадку, може вільно плисти, захоплюючи приманку все глибше, поки не натягнеться лісу. Після цього відбувається самоподсечку (якщо вантаж закріплений жорстко), або клювання передасться на сигналізатор, і все буде залежати від вас.

Советуем также посмотреть :

 • Оснастка типа «In-line
 • Карп "Бездонные" уловы
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Фідер : Пристрасті навколо Оснастки
 • Матчева снасть для коропа .
 • Наживки й підгодовування .
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Ловля щуки на жерлиці
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1660]   Автор, Admin 13-03-2013, 21:42 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке