Загрузка...

Блог о рыбалке » фідерні вудилища


--- ~ фідерні вудилища

Фидерные удилищаФідерні вудлища випускаються практично всіма фірмами-виробниками рибальських снастей. Як власне і інші вудлища, вудлища для лову фідера мають цілий ряд параметрів, які визначають область їх застосування. Це робоча довжина, довжина в складеному вигляді, клас (той же тест, тільки в фідері називається клас), кількість і чутливість вершинок.

Класи фідерних вудилищ бувають наступні: light, medium, heavy і extra-heavy. Також можуть бути проміжні варіанти - light-medium або medium-heavy. Відповідність класу вазі максимального закидається вантажу у різних фірм відрізняються, але, в середньому, виглядає це приблизно так: light до 40 грам, medium 60 грам, heavy 80, extra-heavy - все що вище ста грам.

Останній параметр - це чутливість вершинок. Вимірюється вона в унціях, і, в класичному варіанті, показує, яке зусилля треба докласти до кінчика вершинки, щоб вона зігнулася під кутом в 90 градусів. Чутливість у вершинок буває сама різна - від м'яких (0.5 унцій) до жорстких (5-6 унцій).

Вибираючи першу фідерне вудлище треба відштовхуватися від майбутніх умов лову, де воно буде застосовуватися. Можна розділити водойми на кілька умовних категорій. Мала річка або невеликі ставки-озера. Дальність закидання більше 30 метрів не вимагається, береги, зарослі чагарником, протягом від повністю відсутнього до середнього. В даному випадку оптимальним варіантом буде використання вудилищ легкого або середнього класу невеликої довжини. Довжина вудилища визначається в основному зарослими берегами і невеликими дальність закидання, і навряд чи потрібна більше 3-х метрів. Клас - тим, що ловити найчастіше доведеться без годівниці, або з легкою годівницею вагою максимум до 30-40 грам. Вибір можна зупинити на вудилищах довгою 2.4 метра, класу - light або довгою 3.3 метра, класу - light-medium

Наступний тип водойм - це великі річки з досить сильною течією. Ширина річки 100 метрів і більше, глибини 5-10 метрів, і більше. Для такого водоймища вибір однозначний. Потрібно довге вудилище класу extra-heavy. На таких річках нерідко необхідно виробляти дуже далекі закидання, а протягом часто не дозволяє користуватися годівницями вагою менше 70 грамів. Зараз випускаються вудлища, які за допомогою зняття вставки (міні-коліна) можуть міняти свою робочу довжину.

Останній тип водойми - велике озеро або водосховище. Для такого водоймища оптимальним буде вудлище класу medium або heavy, довжиною 3.6-3.9 метра. Закидати доводиться теж дуже далеко, але набагато більш легкі вантажі, ніж на річці ..

Советуем также посмотреть :

 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Основи фідерного лову
 • вибираємо спінінг
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • Shimano . Фідери класу light
 • Разновидности карпового удилища
 • Ловля ляща на кільце
 • Основы фидерной рыбалки
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Основы фидерной рыбалки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1549]   Автор, Admin 3-03-2013, 04:16 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Поиск щук со спиннингом
  Призадумались рыболовы, в чем же причины неудачного лова? И пришли к выводу, что убрать надо «крупно ...

  » Другие животные насадки
  Ракушка (озерная иил перловица) двустворчатая встречается же повсеместно на дне водоемов. Очень хоче ...

  » Как вывести и вырастить личинок раков в бассейнах
  Для увеличения производительности рачного хозяйства позволительно использовать водоемы-питомники, в ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке