Загрузка...

Блог о рыбалке » Прикормка для лову коропа


--- ~ Прикормка для лову коропа

Прикормка для ловли карпаНа сьогоднішній день є безліч статей про підгодовування для коропа. Деякі розповідають про базові поняття в приготуванні прикормок. Багато описують можливі інгредієнти для підгодовування. Я ж хочу поділитися з Вами робочим рецептом. Підгодовуванням, якою я користуюся на кількох водоймах, коли ловлю коропа на «МЕТОД».

Правильно зроблена підгодовування для коропа - це 50% успіху! Сам процес приготування прикормки починається ще з аналізу деяких чинників, які відносяться до водойми: щільність риби, прозорість води, температура, фауна водойми. Потім я висуваю певні гіпотези щодо складових прикормки, її кількості і щільності.

Частина карпятників використовують оснастку «МЕТОД» для лову коропа. Це обумовлюється тим, що в більшості коропових водоймах риби багато, конкуренція дуже велика. Годівниця, щільно забита підгодовуванням провокує коропа «атакувати» її і намагатися з'їсти вміст. Підходить кілька риб, які залишаються на тому ж місці в очікуванні нових «порцій» підгодовування. Прикормочного суміші для лову «МЕТОДОМ» потрібно використовувати спеціальні. Вони містять багато поживних речовин, таких як білок і вуглеводи.

Коли я збираюся на риболовлю, я купую суміші «Фішка» для фідерного лову або ж (коли бюджет дозволяє) - суміші Richword. Якщо водойма дуже насичений коропом я ставлю короткий повідець до 10 см і гачок № 8. Мої улюблені насадки: кукурудза, дрібні бойли, опариш. Саму насадку я намагаюся включити і в суміш для годівниці. Її відсоток у підгодовуванні - 5-8%. Корисно також додати шматочків бойлів, якщо ви на них збираєтеся ловити.

Тепер до справи !

Давайте приступимо до конкретних дій. Прикормка для коропа буде вдалою, якщо Ви все зробите правильно. Для початку нам знадобитися (50/50) пелетси і суха суміш («Фішка» наприклад). Розмір пелетсов я використовую різний. У моїй підгодовуванню присутні 3,8 і 12 міліметрові гранули. Для початку змішайте все в сухому вигляді, потім можете додати атрактантів. Ними можуть виступати конопляну олію, мед (спрей) або щось ще. Найчастіше я використовую конопляне масло. Потім заливаємо все гарячою водою. Змішуємо все до необхідної густоти, і приступаю до додавання додаткових інгредієнтів: бойлів, тигрових горішків, зерен конопель, какао і т.д.

Перед ловом, в точку закидання снасті, я кидаю 10-30 куль підгодовування розміром з апельсин. Якщо необхідна дальність більше 25 метрів - роблю дрібніші кулі і користуюся рогаткою.

Після цього, я запускаю в воду свої «МЕТОДИ». Перезабросах роблю кожних 15-30 хвилин.

Прикормка для ловли карпаЗверніть увагу на правильну завантаження годівниці. Прикормка в ній повинна бути щільно «забита» і не розсипатися під час занедбаності і удару об воду. Після того, як наша годівниця опиниться у воді в дію піде конопляне масло. Воно буде залучати допитливого коропа до нашої оснащенні.

Після того, як короп прийде годуватися біля Вашої годівниці - кількість холостих клювань Вас сильно здивує. Тут будьте уважні. Потрібно навчитися розрізняти поштовх самої годівниці і посмикування за гачок, на якому весі Ваш опариш або кукурудза. Звичайно, якщо короп у водоймі великий - Ви відразу побачите що він на гачку. Шпуля просто засвистить від того напруження яке створить золотий красень вагою понад 2 кг.

Важливий момент

Мною помічено, що куля прикормки розміром з апельсин може бути рознесений дріб'язком за 10-15 хвилин. Вам варто простежити цей момент. Визначте, на скільки активна дрібна риба у водоймі і виходячи з цього зорієнтуйте систематичність свого годування і перезакидів.

Висновки

1.   Прикормка для лову коропа повинна складатися з живильних речовин. Для досягнення максимального результату купівля готових кормів - неминуча;
2.   Складові моєї підгодовування: 30% пелетса, 30% сипучкі, до 10% наживки (Бойл, кукурудза), 30% додаткових компонентів - зерна конопель, тигрові горішки, какао;
3.   Стартовий закорм - 10-30 куль розміром з апельсин. Подальше підгодовування корегуйте виходячи з характеру клювання і активності дрібної риби;
4.   Не забувайте, що коропа - це Ваш друг. Відпускайте рибу!
5.   Великих і маленьких коропів Вам!

Джерело: www.karpolov.com

Советуем также посмотреть :

 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Використання прикормки.
 • Ласощі для риби - кукурудза
 • Прикормка для лову фідера
 • Підгодовувальні суміші для коропа
 • Що знадобиться для приготування прикормки ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2005]   Автор, Admin 11-07-2013, 04:43 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Что необходимо для обычной поплавочной снасти
  Начинать свою карьеру рыболова следует с дешевой   поплавочной удочки. И так и дело совсем ...

  » Вудіння окуня на спінінг
  Навіть якщо ви зібралися ловити навіть таку невибагливу рибу як окунь , потрібно не лінуватися і при ...

  » Смажений атлантичний лосось з червоною капустою по- ірландки .
   Для приготування цієї страви нам необхідно для початку по шинкувати капусту. Потім солимо і перем ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке