Загрузка...

Блог о рыбалке » Спінінг. « Убойная лига


--- ~ Спінінг. « Убойная лига

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Спінінгісти, напевно, - одні з самих творчих особистостей в риболовецькому світі. Постійно щось шукає, з чимось експериментує ... Те освоює нові місця лову, то підшукує самі уловисті приманки, то самий чутливий спінінг, то намагається приховати, що знайшов ... Пошук не закінчується ніколи. А найулюбленіші приманки відправляються в окрему, «привілейовану» коробочку, щоб брати участь в подальших «військових баталіях». Саме цей ешелон відправляється в бій першим, як тільки риболов потрапляє на новий водойму, саме вони приносять довгоочікувану перемогу рибалкам-спортсменам ...

Андрій пітерців


Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Є і в мене «секретні» коробочки, хоча буквально через кілька рядків навряд чи вони залишаться настільки ж секретними. Потрапити туди дуже нелегко. Принада повинна показати себе краще, або хоча б не гірше «фаворита цих місць», але і цього мало. Лише тільки при одній умові відбувається моментні зарахування в елітну дивізію - перемога, або участь у перемозі на змаганнях. Звичайно, крім самої приманки є ще безліч інших чинників: манера і варіанти проводок, підбір волосіні, вибір снасті ... Але найчастіше, всім цим ми можемо лише покращити відмінну роботу самої приманки. Якщо вона споконвічно «сама не ловить», допомогти їй навіть з найкращими снастями навряд чи вдасться.

Далі я хотів би поділитися з вами самими робочими приманками і снастями минулого сезону. Тими, хто допомагав мені не раз завойовувати призові місця на змаганнях не тільки в 2007 році, але і раніше. Одним словом в цей огляд увійшли кращі з кращих. Сподіваюся і ви оціните їх по достоїнству, якщо вже не зробили цього ...

Воблери

ZipBaits Rigge 35F


Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Напевно, тільки лінивий рибалка не знає цей, вже став свого роду легендою, воблер. Але якщо і не ловив сам, то, як мінімум чув захоплені відгуки від друзів. Неодноразово ця приманка згадувалася в багатьох статтях, тільки завдяки цьому воблеру вигравалися цілі змагання!

І мені нічого не залишається, як тільки погодитися з усіма позитивними відгуками щодо цієї приманки. Все це - чистісінька правда, сам люблю і активно ловлю на «Рідж». А гарний він у першу чергу своєю універсальністю. Крім того, що він безумовний лідер у класі «окуневого твічінга», цей воблерок добре показав себе при лові голавля і жереха на рівномірній проводці або з невеликими ривками. А це дуже вагомий аргумент для воблера!

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Саме цей воблерок відправляється першим на освоєння нового водойми або нового місця. Є й інші воблери, які в окремо взятих умовах, можливо, і переловлять Rigge 35F, але не один ще не був настільки хороший в будь-якому місці і в будь-який час року (при лові окуня), як тридцять п'ята «Рідж». Його середня робоча глибина 30-40 см.
Все, що я зміг пригадати з «конкретики» змагань, звучить так: чемпіонат м. Дмитрова 2005 р. - перше місце (близько 40% окуня спіймано саме на цей воблер, решта на мікроджіг); Московський окунь 2006 р. - впевнена перемога Дениса Вихрова і Анатолія Назаркіна (вся риба Пойманов на Rigge 35F і Rigge Deep35F). І це тільки перемоги, а скільки ще інших місць в призовий трійці ...
До речі, мене вже заінтригували, і в свою чергу я заінтригує вас: у 2008 році анонсується випуск потопаючої версії Rigge 35 SS ...

Smith D-contact 50 мм

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Далекобійний бистротонущій мінно. Він дуже добре ловить, в тому числі неактивного окуня, якого просто виманює з укриття, і в буквальному сенсі змушує атакувати. Я б ніколи не подумав, що воблер з подібними характеристиками так добре буде поєднувати в собі суперечливі риси - шукати рибу і ловити її. Добре працює тільки на постійному агресивному твічінге. Якщо зробити паузу в проводці, то воблер дуже стрімко починає йти на дно. Настільки стрімко, що йшов за ним окунь починає рятуватися втечею (в прозорій воді це добре помітно). Тому при лові окуня в стоячій воді краща проводка - монотонні ривки протягом всієї дистанції закидання. При цьому робочий горизонт воблерка - 2-2,5 м, що і виводить його в лідери швидкісного лову окуня. Дуже непогано ловить форель, але тільки в тих випадках, коли мова йде про ловлю в приямках.

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Що стосується перемог. Неодноразово приносив призові місця Максиму Дидикіну, Андрію Міхєєва, Дмитру Третьякову на водоймах Саратовської області. Саме тут протягом декількох сезонів у деяких спортсменів цей воблерок був безумовним фаворитом.

Jackson Komachi F

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Довжина 45 мм, вага плаваючій моделі 2,5 г. Робочий горизонт 25-40 см. При сильних ривках на плетеній волосіні дуже добре відхиляється від первісної траєкторії свого руху, що ніколи не оставлялось окунем без уваги. Відмінний воблер, складно сказати наперед, краще або гірше він покаже себе на новому водоймищі, потрібно проводити «випробування боєм» ... По крайней мере, в деяких умовах він опинявся явним фаворитом. Так само добре про нього «відгукується» і форель, причому як на платників, так і в рідній середовищі існування. До речі, при лові форелі краще використовувати монолески. Але не тому, що форель полохлива, а через специфічну манери анімації, при якій цей воблерок проявляє себе кращим чином. Найбільш результативна проводка - зовсім м'який твічінг з хаотичними ривочкамі, тільки без пауз. Може зі мною багато хто не погодиться, але мені здалося, що саме ця проводка приносить більше клювань.

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Зі статистики: на відбіркових змаганнях до чемпіонату світу 2007 року, які проходили на платник в Ленінградській області, близько 30% форелі було спіймано саме на «Комачио», а клювання було дуже примхливий ... Цей же воблер став улюбленцем Олександра Воробйова протягом тренувальних днів перед чемпіонатом світу в Словаччині. На жаль, сам Олександр не виступав, але якби йому дали зіграти, я впевнений, що більше половини форелей він зловив би на свій улюблений Komachi і зайняв гідне місце!

ZipBaits Rigge 56S

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Чи не воблер, а легенда! Це той «бойовий товариш», на якого можна покластися цілком і повністю. Довго я намагався приховувати його «проживання» в тій самій коробочці і активне використання ... Він вже приніс мені багато незабутніх змагань і титулів, але ось настала пора відкрити карти.

Це саме той воблер, завдяки якому я в складі команди МСРК завоював звання чемпіона Росії 2006 року, одночасно ставши віце-чемпіоном в особистому заліку. Цей воблер ловив 15 окунів з 20 закидань (як висловився Максим Балачевцев, крадькома підглядав через очерет), в той час коли схожі воблери ловили 4-5 з 20 закидань в тому ж місці!

Ось уже протягом двох сезонів він є моїм безумовним фаворитів в прозорих водах Волги (в районі Саратова). І коли необхідно ловити воблером на глибині до 70-80 см, вже навіть не думаючи, я ставлю саме цей, з повною упевненістю, що він обійде будь-якого зі своїх аналогів. Так було і в 2006 і в 2007 роках. Десь на 40-50% тільки завдяки Rigge 56S мені вдалося завоювати друге місце на відбіркових змаганнях до чемпіонату миру в Саратовській області.

Чимало заслуг на його рахунку і при лові форелі на платник, ще близько 30% риби на відбіркових в Ленінградській області я зловив саме на цей «Рідж».

І ще один безперечний плюс - за інших рівних умов він більше далекобійний (і в першу чергу завдяки відомій системі Mag-drive).

З цим воблерів, при лові «смугастого», я використовую тільки на плетінку. Краща проводка: 4-5 сильних «темпових» ривка, потім слід секундна пауза, і цикл повторюється заново. При лові форелі на платник - класичний м'який, хаотичний твічінг і тільки монолески.

Пробував цей воблер і в наших підмосковних водоймах - ловить, але приблизно на рівні з іншими, мабуть просто розмір для наших умов завеликий, а от для Волги - вище всяких похвал.

MM Minnow 38F

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1З вигляду класичний мікромінноу з мінімальною власною грою, добре працює тільки на різних по силі ривках (робочий горизонт - до 30 см). Це дійсно так, але тільки з вигляду. Часом цей невеликий воблерок вистрілює так, що «дає прикурити» всім без винятку ...?! Ну або за рідкісним винятком ...
Чому так відбувається мені пояснити складно, так само складно сказати на яких водоймах він виявиться кращим. Дізнатися це можна лише експериментальним шляхом. На моїй пам'яті це поки три водойми: два безіменних озерця в московській області і канал їм. Москви в районі м. Дмитрова.

У 2005 році на змаганнях, що проходили на каналі, тільки завдяки цьому воблеру команда «Вимпел» зайняла перше місце з істотним перевагою. Мені стало настільки цікаво, що через день я з переможцями приїхав на це ж місце. Хлопці відразу почали ловити на MM Minnow 38F, а я задався метою знайти воблер, працюючий, хоча б не гірше. У підсумку зловити зміг вже тільки до кінця риболовлі, від безвиході поставивши такий же воблер. Після чого хлопці вирішили змінити MM на інші - ситуація змінилася на назад протилежну - окунь у них повністю перестав клювати ...

Megabass Live-X Smolt

Довжина - 48 мм, клас - суспендер. Робоча глибина 1,5-2 м. Відмінний воблер для лову класичним твічінгом на даній глибині. Завдяки одному єдиному кульці в центрально-хвостовій частині, цей воблер творить просто якісь чудеса при ривковой проводці. Завдяки тому, що саме ця кулька легко рухається по спеціальних пазах в порожнині тіла, воблер володіє дуже насиченою грою. Часом помічаєш, що він на черговому ривку перевертається мало не на 180 градусів щодо своєї поздовжньої осі. Рідко які воблери виконують такі піруети, тим більше в класі ультралайт. Складно сказати, чи є це вирішальним чинником, але велика симпатія «смугастого» до цієї приманки явно присутній.

Live-X добре працює як при монотонному «потужному» твічінге, так і на ривках, що чергуються з паузами.

Змагальна практика: один з кращих воблерів при лові на глибині до 2,5 м на розкатах Волги (Саратовська область). Невелика частина риби, як на відбіркових до чемпіонату світу в 2007 році, так і на заключному етапі Російської Спінінгові Ліги в тому ж році, була спіймана саме на цю модель. За збігом низки обставин, так вийшло, що на «мілководних» ділянках окунь був більш активний, і ловив я його не п'ятьдесят друга «Рідж». В іншому випадку основна робота лягла б на трійники Live-X Smolt.

Уокер

Angler's Republic Rapid Pencil Type-1


Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Існує два варіанти цього Уокера, з вигляду нічим не відрізняються. Це Pencil Type-1 і Type-2. Обидва плаваючі, тільки перший на 0,2 г легше другого, і трохи по-іншому орієнтований у воді. Type-1 практично весь лежить на поверхні, а у Type-2 визирає тільки передня частина, як у огруженія поплавка. Звідси і різні властивості. Другий летить трохи далі, але мені здалося, що та трохи складніше управляється. А перший відповідно летить скромно, зате більш легкий при проводці. Є і ще один недолік у Type-2 - при невеликій боковій хвилі (брижів), він має властивість підпірнати під неї, що не відбувається з Type-1. Виходячи з усього цього, мені більше імпонує «перший тип».

Як ні банально звучить, найрезультативніша проводка - постійні монотонні виляння Уокера з боку в бік. Намагайтеся не допускати збоїв в монотонних рухах приманки вправо-вліво, це однозначно негативно впливає на супроводжуючого його хижака. По ідеї ситуація має бути зворотною: інтерес, переслідування, зупинка і тут же атака. За логікою так, але на практиці в 80% випадків відбувається з точністю до навпаки. Хижак розгортається і пливе геть. До окуневі це можна віднести в меншій мірі. Як правило, вони женуться цілою зграєю, і так само як правило, до «переможного кінця».

Очі мені на цю приманку відкрив Михайло Каледін, коли ми з ним готувалися до чергового етапу РСЛ, ловлячи в одному човні. Та на цей Уокер клювало, але в теж час і на воблери я ловив не менше. Все змінилося, коли в перший день четвертого етапу РСЛ в 2007 році на Волгоградському водосховищі Олексій Марков у буквальному сенсі слова розніс мене в пух і прах. Він ловив якраз на цей Уокер (тільки Type-2), а я на воблери-мінно. У другій же день я виявився більш підготовленим і позичив у Михайла «заповітну скрипку», на яку і зловив більше половини окунів, ставши за підсумками двох турів першим.

Smith Towadi

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Довжина 43 мм, вага 1,8 г. Це самий крихітний, справно робочий Уокер, на який мені доводилося ловити. Ця приманка здатна витягнути із, здавалося б, безвихідних ситуацій, коли окуня просто не видно, на воблери, резину, вертушки він не реагує, але ставиш Towadi і прямо на твоїх очах ситуація змінюється докорінно. Звідки не візьмись кільові хвилі з'являються буквально з усіх боків. Притому, що на решту поверхневі приманки окунь реагує, але значно гірше, і вже зовсім погано сідати на гачки.

Уокер, по класиці, працює при самій теплій воді, і якщо не потрібно далеко закидати (цей малюк летить всього на 15-20 м максимум), і настрій окуня далеко від завзятого, цей мікроуокер виловить всіх, хто хоча б здатний трохи поворушити плавниками в його сторону.

Спиннинг. «Убойная лига». Класс ультралайт. Часть 1Тільки завдяки цій приманці Максим Дидикін завоював срібну медаль на четвертому етапі РСЛ в 2007 році. І, якщо б не витрачав час на допомогу мені, Дмитру Третьякову, Олені Дидикіной, я впевнений - був би чемпіоном!

Не варто забувати, що результативна ловля на такій невеликій Уокер, можлива лише із застосуванням самої легкої снасті. Просто, щоб проводка приманки вдалася, необхідно відчувати приманку, що дуже важко здійснити з негармонійно підібраним вудилищем і катушкою. Мій улюблений і найбільш підходящий спінінг для Вокерів подібного класу - це Black Hole Hi-Light довжиною 1,98 м і з тестом 2-7 г, добре підходить і для всіх вищеописаних воблерів. Є, звичайно, й інші спінінги, які пройшли таке ж тривале «відсіювання», як і всі ці приманки, але так як стаття не про них, я зараз дозволю собі лише перерахувати інші мої улюблені вудилища для ультралайта. Це: Tenryu Juvia 2,1 м, 2-8 г; Black Hole Hi-Light 2,1 м, 3-12 г; Tenryu Lunakia 2,19 м, 0,8-5 м.

Це що стосується вудилищ, так би мовити, перевірених часом і обкачаних на змаганнях. Але за останні півроку - рік на російському ринку з'явилося і багато нових моделей від відомих марок як японського, корейського, так і американського виробництва. І повірте, звернути увагу на них однозначно варто - вони цього заслуговують ...

У другій частині вас чекає продовження огляду мікропріманок з короткими порадами щодо вибору безінерційних котушок.

Андрій пітерців
Джерело: ww.koex.ru

Советуем также посмотреть :

 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Перші щуки Святого
 • 10 питань по воблерам мінно
 • Ловля трофейної окуня .
 • Улюблені « чарівні палички
 • Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Щучий розмір ( Поверхневі приманки )
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Перші щуки Святого
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2537]   Автор, Admin 29-03-2013, 16:52 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке