Загрузка...

Блог о рыбалке » посібники боротьби з комарами і мошкою


--- ~ посібники боротьби з комарами і мошкою

пособы борьбы с комарами и мошкой
Ах, літо червоне, любив би я тебе,
Коли б не комарі, та мошки ...
О.С.Пушкін


Погодьтеся, що один єдиний комарик, що зудить над вашим вухом, здатний перетворити Ваш нічний сон у справжню муку. А якщо їх з десяток? І "дістають" вони нас не тільки в похідних наметах на природі, але і на дачі, і в міській квартирі.

Для боротьби з цією "нечистю" використовують як народні засоби, так і сучасні методи, створені мало не в секретних лабораторіях військово-промислового комплексу (а можливо так воно і є). Протимоскітні сітки на вікнах і дверях дають непоганий ефект, але все одно, не зрозуміло яким шляхом, але кровососи проникають в наше житло. І як тільки в кімнаті гасне світло, вони затягують свою монотонну пісню.

Самим широко застосовуваним засобом захисту (крім рушники в руках), є так звані РЕПЕЛЕНТИ R. У багатьох випадках, досить ефективні відлякують засоби. Вони випускаються у вигляді лосьйонів, кремів, аерозолів і т.д. Дуже зручні у використанні і наносяться на шкіру або одяг. Більшість з них можна застосовувати як для дорослих, так і для дітей до 3-х років, для немовлят використовуються спеціальні склади. Однак, речовини, що входять до складу деяких репелентів, можуть викликати алергічні реакції у деяких людей. Та й термін дії цих препаратів не перевищує 2-3-х годин. Після чого потрібно повторне нанесення засобу. Одними з найпоширеніших засобів цього типу є Байкал, Лісовий, комарів, Mosquitall.

Для нейтралізації комарів у приміщеннях, добре зарекомендували себе фумігатор (електроіспарітелі). Вони використовуються в поєднанні з гелями, рідинами або пластинками містять інсектициди, згубні для москітів. Досить включити електроіспарітель в мережу і приміщення, площею до 20 кв. метрів, буде очищено від комарів через 1 - 3 години роботи. Однак фумігатори не рекомендується застосовувати там, де знаходяться вагітні жінки та люди схильні до алергії. І взагалі, не бажано розташовувати їх ближче, ніж 1 метр від людини. Так само вони можуть впливати і на домашніх тварин. При використанні пластин, таких як Раптор, Flor, Raid та ін, в середньому через 8 годин їх треба міняти на нові. Кімнату, після застосування електроіспарітелей, слід провітрювати.

До екологічно чистих засобів, який не виділяє шкідливих парів і не мають запахів, відносяться електронно Ультразвуковий відлякувач. Для людей вони абсолютно нешкідливі. Принцип дії полягає в випусканні звукових хвиль, що відлякують комарів. Випускаються двох видів: з живленням від мережі і від батарейок. Наприклад, відлякуючий прилад Банзай (Тайвань), найбільш поширений у продажу.

Одним із серйозних засобів боротьби з комарами, є електричні знищувачі. Вони встановлюються в приміщеннях і ультрафіолетовим випромінюванням приманюють до себе комах. Підлітаючи до лампи, вони потрапляють на сітку, що знаходиться під струмом і гинуть. Антимоскітні лампи забезпечені захистом і безпечні для людей і тварин. Існують моделі знищувачів, які використовують світло і запах одночасно. Працюю вони як від мережі, так і на батарейках.

Для заміських ділянок досить ефективна в боротьбі з комарами і мошками система москітів-КІЛЕР (США). Після включення, пристрій інтенсивно випромінює тепло, близьке до температури тіла людини, близько 37 градусів. До того ж, через отвір у корпусі подається дозованими порціями вуглекислий газ. Загалом, повна імітація людської присутності. Це привертає комарів до приладу. У пристрої працює досить сильний вентилятор, який втягує їх всередину, де вони потрапляють на сітку, під напругою 20 вольт. Можливо, застосування для досить великих територій.

Крім перерахованих вище засобів, хорошим відлякує дією володіють паруюча СПІРАЛІ. Особливо зручно їх застосування на природі та риболовлі. Використання дуже просте. Підпалюєте спіраль, і вона починає повільно тліти, відлякуючи комарів на площі до 20 метрів. Тривалість горіння - 5-8 годин. При використанні відразу декількох спіралей, ефективність захисту зростає. Даний засіб в закритих приміщеннях не застосовується! У вільному продажу є засоби Фумітокс, Натурін, Раптор, Flor та інші.

Розглянуті способи захисту від комарів, досить ефективні і не раз виправдовували себе в різних умовах. Єдина порада, перед застосуванням засобу не забувайте ознайомитися з інструкцією.

Советуем также посмотреть :

 • Тент від комарів з марлі
 • Як боротися з щурами. Хімічні методи
 • Чим лікувати горло при вагітності : народні засоби
 • Як прискорити настання менструації?
 • Любительське рибальство
 • Чи шкідливо пити кока-колу
 • Особливості видалення зубів у дітей
 • Правила покупки и обращения с пиротехникой
 • Відеоспостереження для будинку
 • Який матрац потрібен саме вам
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2221]   Автор, Admin 25-03-2013, 08:56 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке