Загрузка...

Блог о рыбалке » Як не зламати спінінг ?


--- ~ Як не зламати спінінг ?

Как не сломать спиннинг?Від чого ламаються спінінги і вудилища взагалі? Тут можливі тільки два варіанти: шлюб виробника або неакуратне поводження. І, якщо з першою причиною ми нічого не можемо вдіяти (залишимо це на совісті виробників), то в другому випадку все залежить тільки від нас. Отже, що нам треба робити і чого робити не потрібно, щоб вудилище спінінга прослужило Вам максимально довго.

Що робити не можна?

При переході з одного місця лову на інше, спінінг не слід нести вперед кінчиком. Вудилище завжди переноситься вперед комлем. В іншому випадку ви ризикуєте тикнути кінчиком спінінга в землю і зламати його.
Уважно стежте за занедбаністю. Пам'ятайте, що найчастіше невдачі зі снастями трапляються при надмірної втоми рибалки. Так, часто спінінги ламаються при влученні принадою по бланку під час закидання, коли вудлище перебуває в напруженому стані. Або схожа ситуація може трапитися при оточила приманки, коли вона несподівано вилітає з води і потрапляє по спінінгу.
Не слід перевантажувати вудлище надмірною вагою приманки. Так, наприклад, ні в якому разі не можна кидати свинцеву ложку (50 г) спінінгом, тестова навантаження якого становить 5 - 15 м. Якщо вам все ж необхідно трохи перевищити це навантаження (чого слід усіляко уникати), наприклад поставити важку колебалку при переїзді на сусідній водойму, то намагайтеся виконати затяжний заброс, плавний, з великою амплітудою замаху й мінімальною початковою швидкістю принади.
Не намагайтеся застосовувати силу при роз'єднанні застряглих колін. Не треба привертати до цього товаришів, що займаються бодібілдингом. На цей випадок просто майте на коробці з блешнями два шматочки тонкої гуми (5 * 10 см), як на господарських рукавичках. За рахунок збільшення зчеплення з матеріалом спінінга і з вашими руками, спінінг не буде прокручуватися у Вас в руках і Ви легко роз'єднаєте коліна. Якщо ж залучити до процесу юрбу здорових мужиків, то ви ризикуєте залишитися з скрученим в мотузку спінінгом.
При виведенні, особливо в кінцевій його стадії, намагайтеся не заводити вершинку спінінга за вертикальну лінію, що проходить через комель вудилища. Так ви створюєте занадто більші напруги в вершині спінінга, що небажано, так як будь вудлище розраховане на роботу всієї довжиною.
При виведенні не допускайте контакту вудлища з сторонніми предметами (борт човна, дерево та інше). Так, у випадку, коли риба йде під човен, ослабте фрикційне гальмо котушки і нахиліть спінінг до води (опустіть у воду), але не торкайтеся човна. Пам'ятайте: в напруженому стані спінінг є найбільш тендітним.
Не піднімайте рибу в човен на вудлище, не викидайте її на берег. Спінінг для цього не призначений - він необхідний для виведення і закидання! Беріть рибу подсачніком, рукою або багром.
Намагайтеся не допускати контакту вертлюжка (застібки, біснуються, колечка воблера) з тюльпаном. Вставка, хоча й досить тверда, але тендітна, і від жорсткого удару може зруйнуватися.
Ну і основне, через що відбувається большенство поломок - момент відчеплення принади при мертвому зачепі. Якщо ви відчули, що принада засіла конкретно (корч, камінь, великий пук водоростей), то не треба піднімати вудлище вертикально і смикати "з усієї дурі". Короткими поштовхами вудлища (кут між спінінгом і водою не більше 45 градусів) спробуйте звільнити приманку. Далі просто поставте спінінг паралельно воді, тобто, не задіявши його пружні властивості, потягніть на себе до звільнення приманки або обриву леси.

Що робити необхідно?

Завжди розбирайте спінінг при перевезенні в машині, катері.
Зберігайте спінінг у вертикальному положенні.
Зберігайте його в чистоті, промивши звичайною водою.
І останнє. Пам'ятайте, що лише трохи більше 1% спінінгів, чия ціна більше 50 у.о. ламаються через виробничий брак. Основна маса поломок - Ваша неакуратність.

Советуем также посмотреть :

 • Покупка спінінга
 • Ловля щуки на спінінг
 • вибираємо спінінг
 • Разновидности карпового удилища
 • лов спінінгом
 • Про один загальноприйнятому омані при виборі вудилища спінінга
 • Ще раз про виведенні.
 • Зимова ловля спінінгом
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Екіпіровка рибалки - що потрібно мати при собі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1668]   Автор, Admin 12-05-2013, 06:36 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Як вибрати диван
  Аби зробити свій вибір, найбільш ретельно слід зупинитися на головних видах, які пропонують сучасні ...

  » Ловим верховдку
  Изо всех же наших рыб верховка, естественно, имеет меньшую величину. Потому распределение ее в Рф ещ ...

  » Как я делал ремонт в прихожей
  Прихожая была продолжением темы коммунальной эпохи в хрущевских традициях. Сразу над входом - антре ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке