Загрузка...

Блог о рыбалке » Черпак для зимової риболовлі


--- ~ Черпак для зимової риболовлі

Черпак для зимней рыбалкиЧерпак на зимовій рибалці - не найголовніша, але теж дуже необхідна річ. Просвердливши льодобури лід можна, звичайно, видалити крижану шугу простий "прокачуванням" лунки, тобто його різким опусканням і витягуванням. У цьому випадку за два-три таких рухи можна позбутися всього крижаного кришива, але робити так, особливо на невеликій глибині не рекомендується. Шумом можна налякати обережну рибу.   

Черпак допоможе легко і швидко очистити лунку. Всю шугу прибирати не варто, так як риба боїться і світу, що потрапляє через отвір в льоду. Краще залишити її частину на поверхні води і невеликий паличкою проробити в шузі зовсім маленький отвір для опускання приманки на жилці. Ручка черпака повинна бути досить довгою (25-35 см), щоб очистити лунку, виконану в товстому льоді, але й не надто довгою, щоб він легко входив у рибальський ящик. Бажано, щоб черпак був і легким і, в той же час досить міцним, так як нерідко їм доводиться пробивати корочку льоду, що утворилася в сильні морози на лунці, яка якийсь час не використовувалася, і збити лід, намерзлий на льодобури.    
Рукоятки черпаків зазвичай робляться з дерева, з пінопласту або навіть з коркового дерева, щоб їх було зручно тримати в руці. Руки від таких рукояток не мерзнуть. У простих сталевих черпаків, якими користуються більшість любителів зимової риболовлі якість точкового зварювання ложки з рукояткою таке, що не він витримує найменших ударів і легко ламається. У продажу є черпаки, виготовлені з титану. Коштують вони, звичайно, дорожче, але титановий черпак легкий, міцний і, в той же час, дуже пружний, тому при навіть дуже легкому ударі об лід або про ледобур легко очищається від намерзлих крижаної скориночки.
Черпак має властивість "губитися" в глибокому снігу в однієї з лунок, тому досвідчені рибалки забарвлюють їх в яскраві кольори, що робить черпак помітним на білому фоні.   
Сам я багато років використовую саморобний черпак, зроблений з пластикової пляшки від шампуню яскраво зеленого кольору, в горлечко якої вставлена Мене такий черпак цілком влаштовує, хоча, звичайно, їм не можна збити намерзлий на ледобур лід. Для цього використовую звичайний молоток, який у мене завжди лежить в ящику з інструментами для мого мотобуксіровщіка "Райда". Молотком досить вдарити всього пару разів по трубі льодобура, тоді як навіть металевим черпаком (без ризику зламати його) зробити це в великі морози буває непросто. Доводиться довго і обережно відбивати намерзлий лід, інакше льодобури буде важко свердлити нову лунку.     
Гідність мого черпака в тому, що він не тоне, тоді, як металевий може легко вислизнути з руки, на яку надіта товста рукавиця, і "пірнути" в лунку. Якщо рукоятка черпака зроблена з хорошою пробки, то він може і не потонути, але я сам якось упустив такий черпак і навіть не намагався його дістати, так як рибалив на великій глибині.    
Таким чином, навіть у виборі такої простої речі, як черпак, який ще називають і шумівкою, так як він дуже схожий на цей предмет кухонного начиння, немає дрібниць. Кожен досвідчений рибалка-зимник вибирає або виготовляє такий черпак, який він вважає найбільш зручним.

Советуем также посмотреть :

 • Какой нужен черпак для зимней рыбалки
 • Перший раз на зимову рибалку . Набір зимового рибалки
 • титанові льодобури
 • Поради рибальські і не тільки
 • Зимняя рыбалка: что для этого нужно?
 • Ловля риби в період льодоставу
 • Вибір ящика для зимової риболовлі
 • товстолобик
 • Одяг на зимову рибалку. частина 3
 • Тент від комарів з марлі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2423]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:15 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке