Загрузка...

Блог о рыбалке » Намет для зимової риболовлі : за і проти


--- ~ Намет для зимової риболовлі : за і проти

Палатка для зимней рыбалки: за и противУ тому, що намет на рибалці взимку дозволяє рибалити з комфортом, напевно, ніхто не сумнівається. Спеціально з цією метою і проводиться безліч самих різних моделей зимових наметів для риболов-любителів. Однак, не випадково зовсім, багато з любителів наметом принципово не користуються. І тому є вагомі причини. Розглянемо всі плюси і мінуси рибалки в наметі.

Переваги риболовлі з використанням зимової рибальського намети:

Головний плюс - тепло , А в теплі, звичайно ж, рибалити набагато зручніше.
Навіть при великому морозі можна сидіти без рукавиць і руки не мерзнуть, особливо, якщо скористатися яким-небудь обігрівачем. Що це дає? - Більш якісну гру приманкою. В рукавиці навіть на при лові балансир і на блешню грати приманкою важче, не кажучи вже про мормишку. Быстроту при замене насадки, снятии рыбы с крючка, а, следовательно, и возможность дольше удерживать рыбу под лункой. При ловле на морозе вне палатки приходится каждый раз убирать и доставать насадку, чтобы не подмерзала; снимать и надевать рукавицы после каждой поклевки, чтобы проверить насадку, высвободить крючок изо рта рыбы, или освободить леску, зацепившуюся за лед. . . На все це витрачається дорогоцінний час.    
Виведення риби голими руками набагато ефективніше, ніж в рукавицях або в рукавичках. Рука добре відчуває ривки риби, дозволяє погасити їх, стравити при необхідності частина волосіні. Рукавицю ж доводиться в цьому випадку скидати з руки, а це знову веде до втрати часу.
Другий великий плюс риболовлі в наметі - відсутність вітру.   На сильному вітрі навіть при невеликому морозце здається набагато холодніше, ніж при більш холодної, але безвітряну погоду. А в не продуваемой палатке даже в сильную метель рыболов не чувствует ветра. Мало того, что в палатке и в непогоду сам рыбак сидит, и "в ус не дует", так ещё и "не знает" таких проблем, как запутывание лески, особенно, при ловле на большой глубине. Кивок удочки при ловле в палатке совершает только те колебания, которые придает ему рыболов. А на відкритому повітрі, при сильному вітрі, як не старається рибалка загородити кивок своєї власної спиною, все одно він схильний стороннім коливанням.
Третій плюс - скритність лову в наметі.   Что там рыболов в палатке делает: таскает ли он из лунки одну рыбу за другой, на какую снасть и на какие приманки и насадки он ловит - всё это окружающим рыболовам, среди которых есть и такие, которые готовы просверлить лунку чуть ли не под ящиком у щасливого рибалки, абсолютно не видно. Поза намети будь риболов знаходиться під пильною увагою інших рибалок. И, если он вдруг начинает успешно ловить, а у других не клюёт, можно не сомневаться, через некоторое время вокруг соберется целая "толпа", а лед будет превращен в "решето". До чого це в більшості випадків призводить? - До того, що перестає клювати у всіх; риба просто йде, налякана шумом і світлом, проникаючим через лунки.
Таким чином, ловля риби взимку в наметі має свої плюси. Але, виявляється, є тут і свої мінуси.

Негативні моменти при лові з використанням зимової намети

Первый и самый главный минус - это гораздо меньшая мобильность, Ніж при лові без намету. Несмотря на то, что разборка и сборка многих зимних рыбацких палаток - буквально минутное, а некоторых и вообще, секундное дело, рыболов всё равно "привязан" к одному месту. Уявіть собі ситуацію: ви сидите собі в теплій, непродуваемой вітром наметі і у вас зрідка, але щось поклевивает. На "вулиці" - вітер, мороз, сніг, заметіль .... Захочеться вам вилазити з свого намету, щоб пошукати більш уловисті місця? Швидше за все, - немає. Рыболов предпочитает остаться в тепле и, даже когда клёв прекратиться вовсе, будет какое-то время ещё сомневаться, менять ли ему дислокацию. Адже цілком можливо, що й на новому місці буде не краще. Зачем тогда сниматься с места, переносить палатку? Рибалка ж без палатки легко переміщується в пошуках риби і нерідко знаходить її. Якихось півгодини хорошого клювання і все! У нього відмінний улов, а у того, хто просидів у наметі на одному місці, він набагато менше.
Другий мінус: намет - додатковий вантаж , Який риболов повинен носити на водоймі разом зі своїм і так не малим рибальським скарбом - ящиком зі снастями й уловом, льодобури. Добре, якщо є транспортний засіб (Каракат, снігохід, мотобуксіровщік), на якому можна дістатися до самої лунки. А якщо йти кілька кілометрів по глибокому снігу? Тут навіть найлегша і компактна намет до кінця такого походу може здатися дуже важкою і громіздкою.
Третій мінус намети - малий огляд . Рыболов в палатке невидим для окружающих, но и он сам сидит, как в "блиндаже", имея возможность наблюдать за тем, как обстоят дела у других рыбаков через откидную "дверь" или через маленькие окошечки. Так можна і "прогавити" момент, коли десь неподалік сусіди "напоролися" на проходящий косяк риби і залишитися без улову.

Що ж все-таки краще: рибалити з наметом або без неї?
Тут все залежить від конкретних умов.  
- Рыбачите на блесну или на балансир - вообще можно обойтись без палатки. У найсильніший ураган на рибалку їздити не варто, а при силі вітру метрів 15-20 в секунду і не кожна палатка встоїть.  
- Якщо ж ловіть на мормишку або на поплавкову вудку, та ще з підгодівлею, то тут намет не завадить навіть і при невеликому вітрі.  
- Їздіть на рибалку на якомусь транспорті та доїжджаєте до самого місця - беріть з собою намет і не сумнівайтеся - колись сильно стане в нагоді і виручить. Ходіть пішки і змушені "все своє нести з собою" - краще обійтися без намету, а в негоду взагалі не вирушати на водойму або взяти великий целофановий пакет, в якому можна сховатися від пронизливого вітру.  
- Якщо погода така, що цілком можна обійтися і без намету, то не варто її і розставляти. Якщо ж, навпаки, потрапили на рибалку в саму, що ні на є, "мерзосвітна" погоду, то намет може здорово виручити.

Советуем также посмотреть :

 • Негативные моменты при ловле с использованием зимней палатки
 • Преимущества рыбалки с использованием зимней рыбацкой палатки
 • Зимняя рыбалка: что для этого нужно?
 • Розбиваємо табір - вибір місця для установки намету
 • Розбиваємо табір - правильна установка намети
 • Одяг на зимову рибалку. частина 3
 • Вибір ящика для зимової риболовлі
 • Поради рибальські і не тільки
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Несколько секретов удачной рыбалки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2215]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:15 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке