Загрузка...

Блог о рыбалке » титанові льодобури


--- ~ титанові льодобури

Титановые ледобурыНа зимовій риболовлі рибалкам, які не мають своїх власних транспортних засобів, на яких можна дістатися до самої лунки, нерідко доводиться нести весь свій рибальський скарб, а в разі хорошого клювання і вельми солідний улов на своїх плечах. Не випадково, кожен кілограм зайвої ваги відгукується потім ломота в плечах. Тому всі свої приналежності рибалки прагнуть зробити максимально легкими, зручними і функціональними.
Одним з найважчих елементів спорядження рибалки є ледобур. Звичайний сталевий ледобур імпортного чи вітчизняного виробництва важить приблизно 2,5 -3,5 кг. (В залежності від розміру самого льодобура і діаметра шнека).    
Це на самому початку риболовлі таку вагу мало відчутний. А до кінця дня, коли накопичується втома, і ця вага вже буде значним, якщо доведеться тягнути його на плечі кілька кілометрів.     
Значно легше льодобури, виготовлені з титанових сплавів або, як їх ще називають титанові льодобури, які випускаються нашими вітчизняними заводами в Санкт-Петербурзі (ФДУП "Ленінградський Північний завод") та в Барнаулі (фірмою «Тонар»).   
Титан - легкий сріблясто-білий метал, який отримав широке поширення в авіації і в ракетобудуванні саме за свої унікальні властивості - легкість і міцність. Титан майже в два рази легше заліза, по міцності не поступається сталі. Крім того, титан при звичайних умовах покривається захисною плівкою оксиду TiO2, завдяки цьому він стає стійким до корозії. Саме тому титанові льодобури не потребують фарбування. Сталеві льодобури, якою б високоякісною фарбою вони не були покриті, з часом все одно починають іржавіти. А титановий ледобур служить довгі роки і не піддається корозії.    
Титановий стандартний ледобур важить 1,6 кг. (Діаметром 130 мм) -1,7 кг. (Діаметром 150 мм). Подовжені льодобури соотвественно 1,85 - 1,95 кг. Різниця у вазі в порівнянні зі сталевими льодобури відчутна.    
Титан - досить дорогий метал, тому, зрозуміло, що і вироби з нього недешеві. І титановий ледобур приблизно в чотири рази дорожче вітчизняних сталевих ледобуров, але цілком зіставимо за ціною з імпортними льодобури, наприклад шведськими Mora Nova. Так, барнаульський титановий двухножевой ледобур з діаметром шнека 130 мм. коштує 6500 рублів, простий сталевий ледобур такого ж діаметру близько 1,5 тис. рублів, а «швед» більше 6,5 тис. рублів.    
Титанові льодобури можуть бути як з двома, так і з трьома лезами. Всі вітчизняні титанові льодобури мають звичне для наших рибалок обертання проти годинникової стрілки при бурінні.

Джерело: http://zima.fish-fisher.ru

Советуем также посмотреть :

 • Черпак для зимової риболовлі
 • Ледобур (часть 2). Барнаульский ледобур
 • Надежные титановые ледобуры
 • Вибір ящика для зимової риболовлі
 • Перший раз на зимову рибалку . Набір зимового рибалки
 • Ловля риби в період льодоставу
 • Два слова про бурах
 • Мастерская рыбака: "Готовим ледобур" (Серия 4)
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Ловля коропа на бойл - правда чи вигадка?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2655]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:15 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля судака на спиннинг
  Натуральные продукты и здоровый образ жизни - это одно целое. Ловля судака на спиннинг никак не эта ...

  » Ловля риби на перемети . пристрій перемету
  Перемети - це дуже примітивні самоловних многокрючковие рибальські снасті для донного лову риби. А ...

  » Какой выбрать экран (дисплей) ноутбука, матрицу
  Задачи, которые будут поставлены для ноутбука или компьютера, играют самую решающую роль в вопросе, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке