Загрузка...

Блог о рыбалке » Як прив'язати мормишку


--- ~ Як прив'язати мормишку

Вузли для прив'язування мормишек , Майже нічим не відрізняються від звичайних рибальських вузлів, які і Ви напевно використовуєте для прив'язування звичайних гачків, тому як і у мормишек є гачок. Відповідно, для прив'язування блешні, потрібно знати два основних типів вузлів: для прив'язування гачків за ложе та для прив'язування за вушко. З невеликою поправкою ...

Для мормишек з отвором і без вушка , З твердих сплавів, таких як вольфрам, звичайні способи прив'язки не годяться. У цьому випадку, потрібно уникнути контакту основної волосіні безпосередньо з блешнею, інакше, при першій-же підсіканні лісочка обірветься без особливих зусиль, і ви навіть не зрозумієте чому. Вся справа в тому, що вольфрамові мормишки, навіть дуже якісні, дуже швидко «ріжуть» волосінь.

Щоб не винаходити велосипед ...
Для мормишек з вушком   (как правило, это различные чертики и козы), самым надежным будут узлы «Trilene«, «Improved Clinch» и «Palomar«. Improved Clinch - оптимальне рішення для мормишек мають вушко.

Для класичних мормишек з отвором   (Крім вольфрамових), можна використовувати самозатягаються вузли, такі, які використовуються для прив'язування гачків за цівку, або навіть більш прості. Тільки у випадку з блешнею, на початку волосінь простягається через її тіло, а потім вже зав'язується вузол на її гачку.

Ось приклади таких вузлів:
Как привязать мормышку
Как привязать мормышку
Как привязать мормышку


Для вольфрамових мормишок з отвором , Потрібно зробити їх невелике вдосконалення. Розглянемо два варіанти прив'язування мормишек з вольфраму:

Перший - це монтаж петельки на мормишці з плетеної волосіні
Как привязать мормышку
Как привязать мормышку
Как привязать мормышку


За допомогою звичайної волосіні, яка буде основною, простягається плетений шнур через отвір блешні так, щоб висота петлі була не більше 1-2 мм (лісочка не вилучають із петлі). Кінці плетінки (один - проти годинникової, інший - за годинниковою стрілкою) обмотуються навколо цівки гачка блешні і формуються в звичайний або подвійний вузол. Основна волосінь в'яжеться в один з рибальських вузлів як для гачків з вушком.

Другий спосіб, - трохи більше складніше попереднього, але, набагато більш досконалий. Він використовується багатьма рибалками-спортсменами як на звичайній рибалці так і в умовах змагань.

Мормишка вдосконалюється за допомогою протягування через її отвір еластичного ПВХ кембріка. І чим делікатніше блешня, тим як правило і тонше в ній отвір, і тим тонше потрібен кембрик для неї.

Знайти відповідний кембрик, найчастіше не так вже й просто, але вирішується ця проблема легко - кембрик нагрівається в киплячій воді, і витягується до потрібного діаметру. Не всі матеріали володіють такою властивістю, тому можливо доведеться пошукати, і зробити невеликі експерименти з кембриками.

Щоб кембрик зафіксувати в блешні, потрібно щоб він трохи виходив за її краю, які потім необхідно підігріти вогнем. Зенковать отвори вольфрамової мормишки, при цьому, відмінно заливаються пластиком кембріка, захищаючи волосінь від перетирання і обривів.

У доповненні дивимося відеоінструкцію по прив'язування мормишки

Советуем также посмотреть :

 • Все про вузли
 • Ловля риби на мормишку без насадки
 • Снасть з двома мормишками
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Технологія закладення поривів полотна вив'язування всіх первинних ячей
 • літня мормишка
 • Ловля на мормишку
 • Корисні рибальські поради
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Як впливає на рибну ловлю колір мормишки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+6839]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:15 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Выбираем хорошую катушку.
   Несмотря в огромное количество   марок, заводов изготовляющих катушки, иначе быстро ...

  » Примерный вариант тактики ловли на балансир
  Балансир опустить на дно и после чего поднять над ним на некоторое количество см. Плавно взмахнув уд ...

  » Вводная лекция на тему: «Плотва
  Наверняка, одна из самых многочисленных рыб, которые обитают в водоемах Европейской части является п ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке