Загрузка...

Блог о рыбалке » Підгодовування . Це корисно знати ! частина 1


--- ~ Підгодовування . Це корисно знати ! частина 1

Прикармливание. Это полезно знать! Часть 1Годувати помногу або помалу?
Чи можна перегодувати? «Ні, - вважають деякі продавці прикормки, - скільки не сип у воду - риба все з'їсть». Чи не дивно, що зазвичай це стверджують продавці прикормки?       
А ось з мого досвіду, перегодувати іноді все-таки виходить. Доводилося з цим стикатися і на змаганнях, і на аматорських рибалках.       
Тому, хто не вірить, пропоную провести експеримент, хоча він досить накладі: спробуйте на зимовій рибалці висипати в лунку 10-15 л прикормки з мотилем і опаришем. Не потрібно бути експертом і віщуном, щоб передбачити відсутність клювань на цій лунці в найближчі дні.       
По відкритій воді буває, що відразу після масованого пригодовування покльовки слідують одна за однією, а через 10-20 хвилин клювання сходить нанівець. І ніяке догодовування не допомагає. Найчастіше це свідчить як раз про те, що риба переїла і втратила інтерес до насадки.       
Скільки саме прикормки кидати у воду? Відповідь залежить від декількох факторів - сили течії, виду риби, пори року, наявності конкурентів на березі і, нарешті, специфіки конкретного водоймища. Є малорибние водойми, де ні за яких умов не можна рясно прикормлювати.       
Зрозуміло, що взимку слід використовувати менше прикормки, ніж влітку. Пояснюється це тим, що температура води впливає на швидкість обміну речовин у риб. Чим вода тепліше - тим швидше риба засвоює їжу і тим менше ризик її перегодувати.       
Влітку «накривати багатий стіл» краще на стоячих водоймах, густонаселених рибою. На ріках і каналах з швидкою течією великі обсяги прикормки можуть поліпшити клювання в певних випадках. Швидка течія весь час розмиває впали на дно кулі, і коли на точку підходить зграя активної річкової риби, корми може не вистачити для того, щоб її затримати. В результаті клювання затихає так само раптово, як почався.       
Значні обсяги підгодовувань потрібні на змаганнях. Тут вже вибору немає: поскупившись, можна відпустити рибу в сусідній сектор, де кормової стіл накритий більш щедро, а самому залишитися без улову. Якщо ж ловити на цьому ж водоймищі в поодинці, так до того ж в стоячій воді, то можна обійтися куди меншими обсягами прикормки.       
Що стосується того, як підгодовування залежить від виду риб, то більші обсяги їстівного абсолютно не потрібні, наприклад, для уклейки. Там важлива частота догодовування. А ось при лові язя, голавля, ляща, сазана та іншої крупної річкової риби скупитися не потрібно.      


Прикармливание. Это полезно знать! Часть 1 Ситно або бідно?  
При виборі тієї чи іншої прикормочной суміші потрібно неодмінно враховувати її поживність, яку не можна плутати з об'ємом! Відро прикормки, основа якої - грунт, не наситить рибу так, як це зробить всього одна жменя класичної коропової суміші.       
Взагалі чим вище концентрація риби, чим вона активніше і крупніше, тим більш ситним повинно бути наше частування. Бідна прикормка просто не втримає таку рибу в точці лову, особливо по теплій воді.       
І навпаки, якщо об'єкт лову - поодинокі дрібні підлящики і плотва, та ще й вода холодна, тоді надто ситна прикормка просто «вимкне» клювання.       
Різні прикормки спочатку мають різну поживність. Лещової і в особливості коропові суміші робляться максимально калорійними, інакше риба швидко втратить до них інтерес.       
Зробити прикормку більш ситної можна, додаючи в неї різні хлібні гранули, бісквіти, печиво, і, звичайно, живий корм. При лові коропа і великого ляща відмінний ефект дає кукурудзяний макуха, а також зернові суміші Ziarno zanеtowe - Mix, куди входить тигровий горіх, очищений ячмінь, коноплі, кокосова стружка, солодка кукурудза, зерна сорго і сочевиці.       
Знизити харчову цінність прикормки можна за рахунок висівок, подрібнений кукурудзи і кокосового макухи Coco-belge. Але максимально збіднює рослинну суміш, звичайно ж, добавка грунту, тому більшість рецептів для пасивної риби або для лову в холодній воді включають в себе різні види глини.

Прикармливание. Это полезно знать! Часть 1Пластилінова прикормка?  
Час розпаду прикормочного кульки - найважливіший аспект в роботі прикормки. У кожній конкретної риболовецької ситуації існує своя оптимальна ступінь клейкості рослинної суміші. У новачків часта помилка - використання більш клейкою прикормки, ніж того вимагають умови лову.       
Логіка повинна бути така: для річки - липка прикормка, для озера - більше розсипчаста. З цього правила є чимало винятків. Потрібно враховувати, в якому горизонті ви хочете ловити. Например, для верховой рыбы даже на реке используются рассыпчатые смеси, тогда как для избирательной донной ловли в стоячей воде иногда применяются составы, приближающиеся по клейкости к речным.
Самі розсипчасті прикормки розбиваються вже при ударі об воду. Вони використовуються в основному для лову уклейки. Однак вони ж можуть збирати і крупну рибу (коропа, амура) під час термокліна. Правда, це буває лише в тих випадках, коли водоймище не страждає від засилля дрібної риби.       
Кулі, зліплені з класичних озерних підгодовувань, можуть розпадатися в товщі води, а можуть і на дні - дивлячись як їх приготувати.       
Для лову з дна суміш повинна бути досить щільною. Куля з такою підгодовування може розпадатися 5-15 хвилин, а то й більше. Найбільш важкими і клейкими повинні бути ті прикормки, які треба утримати в певній точці на сильній течії. Але вони все одно повинні поступово розпадатися! Прикормка, що має консистенцію пластиліну, працювати взагалі ніяк не буде.       
Свої поправки вносить ловля на звалюванні в глибину під кутом більш 20O. Тут круглий кулька підгодовування може просто покотив униз. Доводиться шукати компроміс: робити прикормку більш пухкої, ліпити приплюснуті кульки і трохи не докидаються їх до поплавця.       
Цільові прикормки (для певного виду риб) володіють умовно нейтральної клейкістю. Мається на увазі, що риболов сам доопрацьовує прикормку виходячи з умов конкретного водоймища, роблячи її більш липкою або розсипчастою. Разом з тим, якщо порівнювати між собою Лещової і плотвіние суміші, то перші завжди більш клейкі, ніж другі.       
«Зимові» склади володіють зниженою клейкістю. Це робиться для того, щоб суміш ні в якому разі не збивалася в грудки, від яких пасивна риба могла б перенасититься.       
Клейкість підгодовування можна змінювати, додаючи в неї єднальні і розпушують компоненти (PV-1, Coco-belge і т.д.).       
І найголовніше: можна впливати на час розпаду прикормочного кулі, змінюючи силу, з якою його стискають при формуванні, і ступінь зволоження. Один і той же склад прикормки можна змусити розбиватися об поверхню води або зробити так, що зліплений куля буде довго лежати на дні.

Прикармливание. Это полезно знать! Часть 1Великому шматку рот радіє?       

Готова прикормка, як правило, містить у собі частки різного розміру. Їх співвідношення визначає призначення прикормки. Найдрібніші частинки в основному грають роль сполучної (хоча якщо говорити про Coco-belge, то це виключно розпушувач), а великі фракції (шматочки спресованої прикормки, горіхів, печива і т.п.) служать кормовою добавкою.       
Зрозуміло, що підгодовування з високим вмістом великих часток призначені для лову великої риби. Відповідно, для дрібної риби оптимальні суміші дрібного помелу. Приміром, калорійна прикормка TRAPER Select серії Gold, розрахована на коропа, ляща та білого амура, містить у своєму складі приблизно 10% великих (3-8 мм) часток, 30% середніх (1-3 мм) і 60% дрібних (менше 1 мм). Такий склад дозволяє в якійсь мірі відсікти дрібну рибу і підвищує інтерес великих особин.       
На противагу їй прикормка Explosive, розроблена для лову уклейки та іншої дрібної риби, взагалі не містить великих часток, та й середніх в ній мало.       
Таким чином, розмір і вид риби - це перший фактор, що визначає помел прикормки.       
Другий фактор - інтенсивність клювання. Коли риби мало і покльовки обережні, потрібно суміш дрібного помелу. Саме з цієї причини в так званих «зимових» прикормки зміст великих часток зведено до мінімуму - щоб не перегодувати мляву рибу. До речі, «зимові» підгодовування можна з успіхом використовувати і по відкритій воді, коли риба пасивна, а також в малорибних водоймах.       
Для численної і активної риби великих часток у підгодовуванні повинно бути багато. Це особливо важливо в теплу пору року, а також для риболовлі на сильній течії.       
У рибалок-спортсменів і любителів теж є свої уподобання при виборі прикормки. Так, для більшості любителів найбільший інтерес представляє селективна ловля великих екземплярів, тобто якість, а не кількість. А ось учасникам змагань часто доводиться ловити «все, що рухається», щоб набрати хороший загальна вага улову, тому вони використовують в основному прикормки досить дрібного помелу. Крім того, мається на увазі, що спортсмени додають в прикормки тваринний корм - мотиля, опариша, Кастер, рубаного черв'яка і т.д., які являють собою ті самі бракуючі великі фракції, причому самі «смачні».       
Окремо слід сказати про гранульованому кормі. На деяких коропових ставках він працює на порядок краще, ніж прикормка кулями рослинної суміші. Відбувається це через те, що запущений короп з народження звикає до комбікорму, який по суті є примітивною варіацією фірмового грануляту. Разом з тим гранули недоступні дрібної верхової рибі, що робить їх найкращою селективної підгодовуванням.

Прикармливание. Это полезно знать! Часть 1Чи знаєте ви кольорознавство?  
Безсумнівно, колір підгодовування може надавати саме пряме вплив на результативність рибалки. І чим більше світла потрапляє на дно, тим воно сильніше.       
Досить часто буває, що риба лякається контрастного плями - інстинкт самозбереження змушує її маскуватися під колір навколишнього середовища, щоб бути непомітною для хижаків. Така поведінка найбільш властиво плотві. Крім того, будь-яка риба уникає контрасту в холодній (прозорою) воді. Виняток - підлідна рибалка, коли світло на дно майже не потрапляє. Кращим рішенням для полохливою риби є прикормка чорного кольору.       
Навесні та влітку, коли вода починає прогріватися і мутніє, ситуація змінюється. Найчастіше в цей час яскрава прикормка, навпаки, викликає інтерес у риби, особливо у великих особин, яким не страшні хижаки. Враховуючи цей факт, можна селектировать рибу за розміром за рахунок кольору прикормки.       
Риболови-спортсмени помітили, що весною найбільшим привабливим ефектом володіє червона прикормка. Влітку краще всього працює прикормка натурального кольору. Крім того, помічено, що жовті суміші подобаються Карпу, лящеві і його близьким родичам.       
Можна самостійно змінити колір прикормки за допомогою добавок. Приміром, сухарі з пшеничного хліба і кукурудзяна мука освітлюють суміш, тоді як копра-меляса або, скажімо, шоколадні пряники затемнюють. Крім того, колір прикормки змінюється, якщо в неї додати глини. Зручніше за все, на мій погляд, користуватися спеціальними порошковими фарбниками, які дозволяють дуже швидко змінити колір прикормки і її роботу.       
Найбільш поширений спосіб - додати сухий барвник до сухої прикормки, а потім суміш зволожити. У цьому випадку барвник поступово вимивається з підгодовування, яка впала на дно водойми. Для більш стійкою фіксації фарбу слід додавати у воду, на якій замішується підгодовування. Так зазвичай надходять з чорним барвником.         Прикармливание. Это полезно знать! Часть 1
Дуже цікавий ефект «довгограючого хмари» можна створити з жовтим барвником, що невідхильно діє на підлящика і уклейку. Для цього фарбу потрібно додати в зволожену розсипчасту прикормку перед тим, як ліпити кулі.       
Відмінних результатів можна добитися, якщо використовувати прикормку з контрастними частками. Їх роль може виконувати кольоровий хліб (особливо хороший флуоресцентний) або, наприклад, консервована кукурудза.

Закінчення буде

Советуем также посмотреть :

 • Використання прикормки.
 • Літні підгодовування для ляща
 • Наживки й підгодовування .
 • Прикормка для лову фідера
 • Рабочие прикормки для разных условий
 • Наживки й підгодовування .
 • Підгодовування . Це корисно знати . частина 2
 • Прикормка для лову коропа
 • Що знадобиться для приготування прикормки ?
 • Підгодовування риби взимку.
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1323]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке