Загрузка...

Блог о рыбалке » Рибалка в Оренбуржье ( інтерв'ю на радіо Шансон )


--- ~ Рибалка в Оренбуржье ( інтерв'ю на радіо Шансон )Олена Файман:  
- Добрий вечір. Це радіо Шансон в Орську. У студії Олена Файман. Сьогодні у нас чекає серйозна розмова по справі, і за всю історію програми у нас найбільша кількість гостей. Спочатку представлю тих хто в студії. Це Дмитро Перебалін, один з керівників клубу Оренфішінг.ру, і Костянтин Костенюк - глава клубу Улов-56.ру.  

В ході розмови ми зв'яжемося з нашим кореспондентом, який зараз знаходиться в селищі Енергетик. Володимир Свобода відстежував щохвилини підняття автомобіля «Нива» з під води. Також з нами вийде на розмову Аркадій Швецов, директор ФДМ «Управління експлуатації Іріклінская водосховища».

Е.Ф.:   - Про що сьогодні ми будемо говорити. По-перше, про справи рибальських, чи потрібно вводити фіш-карти в Росії, наскільки обладнані місця для риболовлі, чи є вони взагалі. І як це рибалити за законом на Іріклінская водосховищі і в прикордонних регіонах.

Е.Ф.:   - Сьогодні в студію ми запросили очевидця подій, Олександра. У мене питання таке, чому машини виїхали на лід? Як далеко вони були від берега?

Олександр (очевидець): - За моїми припущеннями, «Нива» вибрала самий короткий шлях в усть ріки Таналичка. Судячи з усього вони їхали туди не перший раз. За березі доїхати туди можна. Єдина дорога по льоду.

Е.Ф.:   - Ви самі часто їздите?

А.:   Останні два роки немає. До цього часто. Якщо говорити про інших водіїв, то ніхто не припускає, що буде ЧП. Усі намагаються виїжджати тоді, коли товщина льоду достатня.

Е.Ф.:   - А чому в цей раз?

А.:   - Тому що Іріклінская ГРЕС в цей день скинула гарячу воду, через це лід розмило. Мені теж махали рибалки попереджали, я зміг об'їхати. Якщо говорити про саму Ірікле, то воно являє собою мінне поле. Було кілька промоїн, одна з них наскрізна.

Л.Ф.:   - А самі буде ще їздити?

А.:   - Я не їхав на рибалку, я їхав транзитом. Постараюсь, звичайно не виїжджати, але є місця куди можна під'їхати тільки по льоду, так що ніхто не застрахований.

Е.Ф.:   - Зараз ми зв'яжемося по телефону з нашим кореспондентом. Володимир Свобода, який знаходиться на місці подій.

Володимир Свобода:   - У піднятті машини брало участь 18 чоловік. З них 2 водолаза з Челябінська. Один з них 4 рази занурювався у воду, щоб знайти тіло. Але спроби не увінчалися успіхом. Передаю слово Аркадію Швецову, директору ФГУ «Управління експлуатації Іріклінская водосховища».

Аркадій Швецов:   - Три тижні дув східний вітер, і розмило лід навпроти канал Іріклінсокго водосховища. Рибалки рухалися звичною дорогою, тому що було видно, що накатана дорога. Ні хто з них не припускав, що розмиє лід.

Е.Ф.:   - Чи є якісь огорожі, блок пости?

А.Ш.:   - Виїжджати на лід і під'їжджати до береговій смузі заборонено. Але не дивлячись на це рибалки часто їздять по льоду. Бажання виловити рибу превалює перед страхом втратити власне життя.

Е.Ф.:   - Чи є офіційні переправи на Іріклінская водосховище?

А.Ш.:   - На нашому Іріклінская водосховищі немає переправ, щоб їх створити потрібний спеціальний комплекс заходи, але це економічно не вигідно. Це як міст побудувати. На переправах постійно ведеться моніторинг льоду і проводяться інші заходи з безпеки.

Е.Ф.:   - Як можна було запобігти дане ПП?

Рыбалка в оренбуржье (интервью на радио Шансон)

Дмитро Перебалін: - Кожен день потрібно моніторити Іріклінская водосховище. Скільки рибалки лунок пробурівают, яка товщина льоду. З керівництвом Іріклінская ГРЕС потрібно вести розмову яка температура води на виході з каналу.

Е.Ф.:   - Як ви уявляєте моніторити всі Іріклінская водосховище. Озеро це ж не одна велика переправа?

Д.П.:   - Я з цим і не сперечаюся. Але переправа раніше була «Нагорний - Ерек». Влітку був паром, взимку переправа. Вона навіть є на карті.

Рыбалка в оренбуржье (интервью на радио Шансон)

Костянтин Костенюк:   - Потрібно комплексно підходити. Потрібно розставити знаки, де починається природоохоронна зона, де починається лід. Рибак, проїжджаючи повз цього знаку зайвий раз подумає їхати йому туди чи ні. Та й у цілому потрібно облаштовувати інфраструктуру біля Іріклінская водосховища.

Е.Ф.:   - У минулому році вели розмову про введення фіш-карт, гроші зібрані по них в планах було спрямовувати саме на розвиток інфраструктури. Якщо приводити цифр у розрізі всієї країни, то на облаштування та розчистку берегів потрібно близько 2 млрд. рублів. А по Фіш-картам могли збирати близько 1 млрд. Але поки це питання на паузі. Як ви вважає за чий рахунок потрібно облаштовувати інфраструктуру для любительської риболовлі?

К.К.:   - Явно не за рахунок простих рибалок. Штрафи зараз за знаходження в природоохоронній зоні набагато більше, ніж незаконна риболовля.

Д.П.:   - Іріклінская водосховищі не пристосоване під любительську рибалку. Ні під'їздів до води. Если взять например Софинский или Орловский плес, там можно спокойно подъехать к воде. Ми не проти платить за фіш-картам, але повинні точно знати, що ці гроші підуть на розвиток інфраструктури.

Л.Ф.:   - Як має бути в ідеалі, щоб навести порядок.  

Д.П.:   - Риб. інспектор повинен отримувати не від кількості порушників, а навпаки що у нього на ділянці все спокійно. При цьому потрібно поставити сміттєві баки. А зараз ніхто ні за що не відповідає. Тільки рибалки любителі.

К.К.:   - Ніхто не проти платити по фіш-картам. Але ми повинні чітко знати куди підуть ці гроші. І вона ще повинна бути доступна, без паперової тяганини, як часто у нас це буває.

Л.Ф.:   - Платні озера - це вихід із ситуації?

Д.П.:   - Наведу приклад, на озері ленів брали 300 карбованців за рибалку на добу. За ці гроші тобі надавали спеціальні послуги. Але після вступу нового закону, вони зрозуміли, що нерентабельно. І, що сталося з озером? Його мережами вичерпали.

Л.Ф.:   - Ми говоримо, що потрібно розвивати інфраструктуру, але як це зробити?

К.К.:   - Комплексно потрібно підходити. Водойми потрібно зводити в статус. У нас що виходить, взяли в оренду озеро і вимагає тебе гроші, а при цьому нічого не розвиває. На чиї гроші розвивати? Звичайно за рахунок тих, хто бере озеро в оренду.

Олександр:   - Ось тут кажуть, що оренда озер нерентабельний бізнес. Але, ні хто з них не знає, що повинні надаватися пільги. По-друге, при зарибліваніі озера рибу можна брати безкоштовно з Іріклінсокго водосховища.

Джерело: http://ural56.ru

Советуем также посмотреть :

 • Як зробити сайт самому
 • Морський патруль Іріклінская водосховища
 • Крижана пастка для карася
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Ловля щуки на жерлиці
 • Вудіння окуня на спінінг
 • Рыбалка на ледяных закраинах Часть 1
 • Використання перловки для риболовлі
 • Краснодарський край. ловля щуки
 • Представницькі сайти для компаній
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1900]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке