Загрузка...

Блог о рыбалке » Вибір Рід Пода


--- ~ Вибір Рід Пода

Сучасні рід поди являють собою зручну конструкцію, яка застосовується в коропової риболовлі. Конструкції рід подів можуть бути самими різними і від самих різних виробників. Але у всіх їх одна функція - підтримка вудилищ і механізмів сигналізаторів клювання, включаючи електронні та механічні.   
Якщо розібратися, то рід під можна встановити в будь-якому місці на березі. Просто деякі конструкції більше підходять для лову з помостів, інші підходять для установки на бетонних похилих берегах. Треті, можна встановлювати наполовину у воді, наполовину на березі.   
Класифікація рід подів досить умовна. Але виділити певні типи, звичайно можна.   
Рід поди можуть бути під три або чотири вудилища. Ця характеристика не впливає ні на що, крім компактності, і можливо швидкості збирання та розбирання конструкції. Хоча швидкість і зручність складально-розбірних операцій, це скоріше результат конструкційних особливостей тієї чи іншої моделі.   
Наступна характеристика - кількість опорних ніг на конструкції. Опор може бути три (триподи) або чотири. Оптимальний варіант - якщо ноги регулюються по довжині. Це дозволяє виставляти рід під, під будь-яким кутом, по відношенню до горизонту. Це важливий чинник, що дозволяє виставляти вудилища в одну лінію, з волосінню. Це дозволяє домагатися максимальної чутливості електронних сигналізаторів.

1. Выбор Род Пода2. Выбор Род Пода
3. Выбор Род Пода4.   Выбор Род Пода


Що стосується розташування опор (ніг), то в конструкціях з чотирма опорами, вони можуть розташовуватися перпендикулярно, по відношенні до горизонтальної площини і під кутом. Опори, розташовані під кутом, дають всієї конструкції більше стійкості. Це фактор дуже важливий, при лові у вітряну погоду. Чим ширше можна розсунути опори, тим менше шансів, що рід під перекинеться під дією вітру.        
Рід поди з вертикальними опорними ногами призначені для установки на, відносно рівній поверхні берега, помостах. Для лову, коли берег має великий ухил, застосовуються рід поди, що мають дві довгі передні, розсувні опори, які йдуть у воду і прибережне дно. Дві задні опори, більш короткі закріплюються безпосередньо в грунті берега. Правда, не завжди цю операцію можна виконати через бетонного берегового укосу. Взагалі, конструкції з довгими передніми опорами, які встромляються в грунт дна, здатні утримувати рід під від перевертання, не тільки при серйозних вітрових навантаженнях, але і при великій прибійній хвилі, яка має місце, але великих відкритих водоймах.        
Здатність конструкції до зміни кута нахилу вудилищ, найбільш характерна для трипод. За своїм виглядом вони нагадують турель для кулеметів. Чим більше можна змінювати кут нахилу вудилищ, тим більше умов, де можна використовувати рід під, з максимальними зручностями. Наприклад, велика висота підйому вудилищ необхідна при зарослої прибережній зоні невисокою рослинністю, яка своїми рухами під дією вітру змушує сигналізатор фіксувати помилкові поклевки. Високий кут може дозволити ловити в великих прибійних хвиль. При цьому волосінь входить у воду значно далі лінії прибою. Крім цього, високо підняті кінці вудилищ, допомагають знизити тиск на волосінь води, при лові на течії. Мінімізувати кількість трави, яку несе по річці, від зачепів за волосінь. Однак слід зауважити, що великий перепад кутів, між лінією вудлища і лінією волосіні зменшує чутливість сигналізаторів. Але в цій ситуації необхідно чимось жертвувати. І вибирати між деякою втратою чутливості і частими зачепами пливе трави за волосінь, які призводять до писку сигналізаторів.        
Рід поди можна розділити на конструкції, у яких передня планка буз бар має фіксований розмір або може змінювати свої лінійні розміри. Що дає розсувна конструкція буз бару? Вона дає можливість розташовувати вудилища під кутом один до одного, а не паралельно. При розсувний конструкції вудлища можна розташувати віялом.        
Увагу варто звертати на спосіб кріплення передньої планки. Точок кріплення може бути дві або одна. Дві точки кріплення виключають повертання буз бару навколо осі, при будь-яких маніпуляціях з вудлищами. Якщо кріплення передньої планки має одну точку кріплення, то це має бути не просто різьбове з'єднання, а обов'язково з'єднання з фіксацією. Якщо це буде просто різьблення, часто можливий варіант несанкціонованого повороту передньої планки, в момент підсікання або установки одного з вудилищ. Тут же починають спрацьовувати сусідні сигналізатори.        
Увагу варто звернути на задні держателі вудилищ. Комель вудилища з одного боку повинен щільно входити в утримувач. Щільно утримувати вудлище від зрушування уздовж осі при нахиленому стані рід поду. Але в момент підсікання комель повинен спокійно виходити, а не підривати весь рід під одночасно.        
Рід поди, які призначені для установки на твердих поверхнях мають на кінцях опор круглі п'ятаки. Оптимальним варіантом будуть рід поди, у яких передбачається заміна п'ятаків опор, на загострені кінці, які можна встромляти в грунт.        
Необхідно розуміти, що чим більше опорні ноги розсуваються, тим більше стійкіше буде вся конструкція. У теж час, чим нижче рід під, тим він теж стійкіше. Це все пов'язано з розташуванням центру тяжіння всієї конструкції. Краще, коли у рід пода всі положення фіксуються спеціальними фіксаторами, а не просто триматися за рахунок різьблення. Функціональність будь-якого рід пода характеризується простотою збирання та розбирання, стійкістю, можливістю застосування додаткових елементів. Крім цього слід звертати увагу на обсяг в складеному стані, але не завжди компактність є головним аргументом у виборі рід поду.

Джерело: http://proficarp.ru

Советуем также посмотреть :

 • Стійки для коропової лову
 • фідерні вудилища
 • Пристосування для кріплення вудилищ на гумовому човні
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • товстолобик
 • Самоподсекатель для донної вудки
 • Облаштування жерлиці
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2563]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Голец усатый - описание
  Посреди большого колличества так либо иначе знакомых рыболовам жителей наших водоемов время от време ...

  » Современные ручные и автоматические шлагбаумы
  Такое простое, но эффективное устройство для закрытия пути, как шлагбаум, известно уже несколько сто ...

  » Малахов курган
  Малахов курган — это расположенная на Корабельной стороне важная высота, которая стала ист ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке