Загрузка...

Блог о рыбалке » Стійки для коропової лову


--- ~ Стійки для коропової лову

Іноді у карпятників виникає питання: а чи є альтернатива рід подам? В деякій мірі альтернативою є підставки для коропових вудилищ, за своєю суттю, що нагадують старі добрі Рогачик для вудок. Але існує величезна різниця, між примітивними рогульками і сучасними стійками, застосовуваними в коропової лові.  
Одне з головних переваг окремих стояків є ціна. Комплект на три або чотири вудлища буде коштувати набагато менше, ніж відповідний рід під. На кожне вудилище встановлюється пара стійок. На передню загвинчується електронний сигналізатор і монтується свінгер. Задня стійка має утримувач вудлища, яке може мати різну конструкцію. Починаючи від пластикових і гумових та закінчуючи металевими, регульованими під будь діаметр комля.  
Існують конструкції, у яких передня частина складається з єдиної поперечки, в яку вкручуються сигналізатори. Поперечка може бути цілісною і регульованою по довжині. Збоку на поперечині є дві стійки, які встромляються в грунт на березі. Конструкція, коли буз бар кріпитися на одній стійці, найменш зручна. Навіть якщо кріплення поперечки до вертикальної стійки досить жорстке, все одно конструкція буде схильна до повертання навколо осі. А подібний ефект, окрім головного болю, на рибалці нічого не принесе.
Стойки для карповой ловлиСтойки для карповой ловлиСтойки для карповой ловлиСтойки для карповой ловли

Недолік конструкції єдиної передньої поперечки - очевидний. Кут відхилення вудилищ від осьової лінії, обмежений довжиною самої поперечки. Хоча цей недолік досить умовний. Тими ж характеристиками володіє і рід під.  
Окрему пару стійок можна встановити під будь-яким кутом до водоймища. Так званий віяло закидання, можна збільшувати до максимального розміру. При цьому важливо, що вудилище виставляється завжди в лінію з волосінню. Вудилища можна розставляти на дистанції один від одного. Виключати при підсіканні або установці вудилищ торкань рукоятками котушок.  
До гідності відноситься і мобільність. Можна досить швидко переставити вудилище до сектору закормленного ділянки, де спостерігається активність коропа, при цьому, не міняючи положення інших вудилищ. Час, витрачений на установку вудилища - мінімальне. Компактність всього комплекту, під вудлища непорівнянна з розмірами складеного рід поду.  
Одна з проблем стійок - можливе провертання в грунті по осі. Ця проблема вирішується при використанні стійок, нижня частина яких має профіль куточка. Або нижня частина, яка входить в грунт, має плоску форму. Хоча можна використовувати підставки, які мають форму циліндра, із загостреною нижньою частиною. Стійкість залежить від стану грунту на березі.  
Стійки мають регулювання по висоті. Оптимальний варіант регулювання, коли кожна зміна довжини фіксується жорстко. Це може бути підпружинений фіксатор або фіксація за допомогою бічного гвинта з баранчиком. Стійки з цанговий затиск регулювання, мають нехорошу властивість. Механізм цангового затиску, який найчастіше зроблений із пластмаси часто лопається через перетягування різьблення затиску. Хоча, якщо чітко регулювати зусилля затягування, і пластмаса еластична, то цей механізм, цілком прийнятний. Максимальна висота обмежується конструкційними особливостями. Виразно, чим вище піднята передня стійка, тим конструкція стає більш хисткою і сильніше схильна вітровим навантаженням. Обмеження по висоті обмежують у свою чергу використання стійок на водоймах з течією. Там де кінчик вудилища повинен розташовуватися досить високо.  
Великий віяло розкиду при використанні стійок робить ймовірність перехлеста при виведенні менш імовірним. Можна повністю виключити використання бек ліда. Є ще перевага стійок, коли використовується сигналізатор, який має режим реагування на вібрацію. Клювання на одну снасть, ніяк не відіб'ється на сигналізатор сусідніх вудилищ.        
Однак стійки неможливо застосовувати в будь-яких умовах. Неможливо використовувати ці конструкції при риболовлі з помостів. Неможливо ловити з ними на бетонних плитах або кам'янистому березі.  
Але все міняється в риболовецькій індустрії. І на зміну простим і іноді кволим стійок прийшли конструкції, які мало відрізняються за своєю жорсткості та міцності від рід подів. Це стійки від JAG. У їх конструкції не використовується ніякі матеріали, крім високоякісного металу, який не схильний до корозії. Всі з'єднання виконані дуже точно, що робить їх монтаж дуже швидким. Але головна перевага цих стійок - можливість застосовувати їх при лові з дерев'яних помостів. Стійки комплектуються спеціальними кріпленнями, які дають можливість зміцнювати їх на дерев'яній поверхні. Причому, передня стійка може кріпитися не тільки, на горизонтальній поверхні, але і на передній бічній поверхні дошки. Для цього існує спеціальний кронштейн.  
Стойки для карповой ловлиСтойки для карповой ловлиСтойки для карповой ловлиСтойки для карповой ловли

Стійки від JAG, які призначені для установки на березі мають спеціальні стабілізатори, які одягаються на стійку і запобігають осьове провертання. Крім цього, стабілізатори обмежують догляд передньої та задніх стійок в грунт, якщо їх використовувати на неплотном грунті. Всі місця з'єднань і налаштувань висоти, кутів мають спеціальні фіксатори, які надійно закріплюють деталі конструкції в потрібному положенні. Бузбари випускаються під два і три вудилища. Крім цього конструкція кріплення сигналізаторів така, що повністю виключається поворот сигналізатора, навколо своєї осі.        
Чим хороші стійки від JAG, так це тим, що вони як конструктор, можуть комплектуватися різними комплектуючими, які підходять під ті чи інші умови лову.

http://proficarp.ru/

Советуем также посмотреть :

 • Вибір Рід Пода
 • Пристосування для кріплення вудилищ на гумовому човні
 • Облаштування жерлиці
 • товстолобик
 • фідерні вудилища
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Про один загальноприйнятому омані при виборі вудилища спінінга
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1624]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эзотерика для новичков
  Если вы заинтересовались секретами происходящего вокруг нас, то вам требуется в этом случае эзотерик ...

  » Ловим карася на перетяжку
  В сегодняшнее время водоемов, где бы отлично клевал приличных размеров карась, весьма немного. Отлич ...

  » Способ для линя / Sposob na Lina
  Обучающее видео по ловле линя. Рыбалка с берега с поплавочной оснасткой, а также с донной кормушкой. ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке