Загрузка...

Блог о рыбалке » Маркерний поплавок для визначення глибини і характеру дна


--- ~ Маркерний поплавок для визначення глибини і характеру дна

Маркерный поплавок для определения глубины и характера днаВизначення донного рельєфу - це найважливіша складова успішної риболовлі. Інформація про характер донних об'єктів дає можливість розрахувати передбачувані місця проживання і годівлі коропів. Звичайно, ця робота вимагає певних зусиль, і багато рибалок часто її ігнорують. Але це не так вже й важко, як здається на перший погляд. Для цього потрібні човен і ехолот або всього-навсього звичайне вудлище з волосінню. Ехолот досить простий в обігу і не вимагає особливих навичок, але визначення донного рельєфу за допомогою вудилища і волосіні - це вже мистецтво, яке потребує вправності і терпіння. Даний спосіб може принести неоціненну користь у місцях, де заборонено використання човнів або ехолотів, а також, якщо ви рибалите з берега, і перевірити глибину спеціальними приладами не представляється можливим.

Слово американському карпятники Стіву Содбарі.

Я знаю, що багато рибалок і рибачки в США вже обзавелися різними типами ехолокаційного спорядження. Але я людина старої формації і не поважаю всі ці складності. Показана нижче оснащення з поплавцем маркером може звичайно здатися декому дивним штуковиною з глибин історії, але незважаючи ні на що вона працює і коштує набагато дешевше будь-яких модних штучок.

Принцип роботи дуже простий, як у всіх старих оснащень. Вона схожа на оснастку з ковзаючим грузилом, але замість повідка у вас прикріплений дуже плавучий поплавець. Працює це так (приклад сучасної комп'ютерної графіки):  
Маркерный поплавок для определения глубины и характера дна


Закидаємо оснастку і підмотуємо її поки не відчуємо, що поплавець уперся в грузило.  
Відпускаємо волосінь відрізками в 30см (дуже допомагає розмітка на вудлище), запам'ятовуючи кількість.  
У момент, коли поплавець спливає, помноживши кількість відрізків на 30, отримуємо приблизну глибину.

Нижче на фото ви бачите, що вам потрібно для спорудження оснастки:  
Маркерный поплавок для определения глубины и характера дна


Поплавок-маркер. У продажу є безліч моделей від різних виробників.  
Грузило - чим важче, тим краще (мінімум 85гр).  
Корковий кулька (ви можете просто відрізати шматок від винної пробки).  
Велика гумова намистина-стопор.  
Ковзна оснастка. Можна використовувати вертлюг з великими кільцями.  
Жорстка монолески теж чим жорсткіше, тим краще.

Крок 1. Прив'яжіть близько 15см жорсткої монолески до грузила. Протягніть через корковий кулька і прив'яжіть до ковзної оснащенні. Кулька допоможе тримати оснастку вище дна, що робить більш легкої роботу з поплавком.
Маркерный поплавок для определения глубины и характера дна


Крок 2. Протягніть основну волосінь через ковзаючу оснастку і стопорну намистину. Прив'яжіть волосінь до маркера і насуньте стопор на вузол. Оснащення готова.
Маркерный поплавок для определения глубины и характера дна


Багато англійські карпятники мають окреме вудилище для роботи з маркером. Так як найкраще використовувати важкі грузила, вудилища з тестом 3.5 фунта (1,5 кг) найбільш популярні. Є у продажу також спеціальні вудилища для роботи з маркером. Крім того, краще всього використовувати плетінку через її нерастяжима.

Визначення характеру донної поверхні

Волочіння грузила по дну для визначення характеру донної поверхні є найскладнішою частиною операції з виявлення рельєфу. Існує безліч технік волочіння, але ми воліємо таку: вудилище тримається під кутом 45 °, і грузило повільно тягнеться по дну. Верхівка вудилища служить в якості важеля, а грузило проволаківается на себе за допомогою легких хвилеподібних рухів. Не слід тягнути швидко, оскільки грузило при цьому може підстрибувати, і ви отримаєте спотворені дані. Не зводите око з верхівки вудлища і намагайтеся вловити найменшу вібрацію, яка передається волосінню. Характер дна ви будете визначати по вигину і вібрації верхівки. Щоб освоїти цю методику, необхідні велика практика і досвід численних спроб і помилок. Далі представлені деякі варіанти донної поверхні і методи їх визначення.

Гравій (галечник).   Гравій змусить кінчик вудилища подрагивать, а через волосінь буде передаватися ударна вібрація. Після невеликої практики ви навчитеся чітко розпізнавати ситуацію, коли грузило дряпає об гострі камінчики.

Іл.   При волочінні грузила по мулистій поверхні у вас буде такий відчуття, ніби ви тягнете його через шерсть. Кінець вудлища буде тремтіти, як при волочінні по гравію, але кожен раз, коли ви будете відновлювати рух, кінчик буде згинатися. Чим щільніше мул, тим сильніше буде вигин.

Водорості.   При проходженні грузила через водорості кінчик вудилища буде згинатися, як тільки ви потрапите в зону водоростей, і різко розпрямлятися, коли грузило буде покидати цю зону. Чим щільніше водорості, тим сильніше вигин, і в більшості випадків ви будете витягати на берег цілі пучки водоростей.

Пісок.   Грузило буде йти легко і плавно, майже без опору. Глина. Глинисте дно виявляється вже при кидку. Зазвичай грузило в'язне, і його можна витягнути тільки значним зусиллям.

Іноді при дослідженні грузила після волочіння ви можете виявити на ньому пучки водоростей, подряпини, залишені гравієм, частинки піску або глини. Все це дасть вам корисну інформацію, яка стане вам у пригоді для визначення місць проживання і годівлі риби.

Джерело: http://www.narybalku.net/

Советуем также посмотреть :

 • донна ловля
 • Метод Clipping up
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • поплавочная ловля
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • мистецтво розвідки
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1946]   Автор, Admin\\ 12-03-2013, 20:14 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля щуки на вертушку
  Ловля щуки на вертушку

  » Советский период
  Проблема пропагандистского обеспечения процесса идеологической подготовки СССР к войне не была обойд ...

  » Ловля на попперы нахлыстом
  Дикая природа Аляски позволяет нахлыстовику с успехом рыбачить весь сезон, но особо добычливой рыбал ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке