Загрузка...

Блог о рыбалке » Рыболову на заметку » Поради бувалого рибалки


Рыболову на заметку ~ Поради бувалого рибалки

За багато років рибалки знайшли безліч способів для поліпшення риболовлі, також, як і люди, які займаються виробництвом кашпо для квітів своїми руками . Так от, тепер багато хто знає поради бувалих рибалок, а новачки у цій справі повинні їх також, дізнатися.

 

Перша порада - язя найкраще буде ловити на поденщини або ж личинку ручейников, короїд, бабку і парений горох. У бабки обриваються до половинки крильця і Друга порада - мухи не будуть чіпати рибу, яку розвісили з метою пров'ялити, якщо її накрити марлею, яку раніше просочили рослинним маслом. Третя порада - для нехижої риби в якості насадки можна використовувати мучного хробака - личинку жука, жовто-бурого кольору. Його розводять в банку, яка наповнена хлібними кірками, висівками, зіпсованої борошном. Четверта порада - в деяких випадках потрібно, щоб привада плавала зверху на воді, наприклад, десь у прибережних заростях. З цією метою в мішечок з привадою слід покласти целофановий мішечок або волейбольну камеру, яка наповнена повітрям.

 

П'ята порада - зі старої гільзи для рушниці вийде відмінний дзвіночок для вудки, якщо припаяти до нього «язичок» або вушко. А якщо ви хочете, щоб він був дуже дзвінким, тоді розпиляєте його на дві половини. Шестой совет -  в головках репейника «лопуха» всегда можно найти личинки бабочки – репейницы. Сьомий рада - коників слід ловити дуже рано вранці, адже в цей час вони втрачають свою пильність. А перед насадкою у коників обривають частинки ніжок та крильця.   Якщо ви ловите рибу нахлистом, тоді крила найкраще розправити і залишити недоторканними. Восьмой совет – речной червь живет в иле заливов, под камушками в реках, и иногда его можно встретить  в пойменных озерах. Його колір бузково-бурий, оранжево - червонуватий. А якщо у водоймі проживає саме даний хробак, тоді риба буде найкраще приймати його в якості приманки.

Советуем также посмотреть :

 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Ока . Поплавок . густера
 • Личинки жука- короїда є кращою насадкою для лову риби ранньою весною поплав ...
 • На що ловити карася?
 • як спокусити неактивну рибу
 • Краснодарський край. ловля щуки
 • Бабка й її личинка - прекрасна насадка для лову нахлистом різних риб
 • як збільшити вилов риби взимку
 • ловля тайменя
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2386]   Автор, Admin\\ 1-07-2013, 02:08 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как выбрать строительный щебень
  Строительных компаний в настоящее время существует огромное множество. Все они без исключения исполь ...

  » Ловля судака вприглядку
  Многочасовое бдительное наблюдение за подводными жителями через лунку либо полынью, коия прорезана в ...

  » З ліхтарем за раками
  Нічна ловля раків з ліхтарем є улюбленою справою багатьох рибалок - мисливців. В осінній час року ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке