Загрузка...

Блог о рыбалке » Рыболову на заметку » як спокусити неактивну рибу


Рыболову на заметку ~ як спокусити неактивну рибу

Що ж робити, якщо риба ні в яку не хоче клювати? Може змінити тактику. Гарненько подумайте, з якої ж причини рибка не клює, і що можна придумати і зробити, щоб її спокусити. Далі починайте експериментувати з різними ділянками на водоймі, приманками і способами проводки. Варіацій величезна кількість. Можливо, Вам для цього придеться купити бінокль , Щоб швидше "засікати" рибні місця і, звичайно, де рибалок поменше.

 

Якщо ви не можете зловити рибу на одному місці, тоді спробуйте спіймати рибку на іншому. Катуйте облавливать різні місця, а не тільки ті містечка, де колись уже у вас був улов. Якщо до цього ви рибалили на відкритій воді, тоді починайте вже рибалити недалеко від рослинності, можна в самій рослинності, і багато іншого. Змініть свою приманку, адже якщо ви намагалися ловити рибку на штучну приманку, тоді варто спробувати на живу. А якщо вже й живець не припав рибку за смаком, тоді варто спробувати щось з набагато більше виразним смаком і дією. Також, рекомендується вибирати приманки невеликих розмірів, неактивна рибка віддає перевагу маленькі приманки. Сповільніть проводку. Активна риба із задоволенням атакує дуже швидку здобич, але коли її обід закінчено, вона вже не в настрій продовжувати її переслідувати. Через це вона її починає ігнорувати, а також, і швидкі приманки. Але от повільні приманки, які ширяють у водоймі, і пропливають мимо вже не вимагають за собою погоні, і спокушають хижака. Змініть колір своєї приманки, в основному він не важливий, але в деяких випадках дуже ефективний спосіб. Зробіть волосінь тонше, адже вона так набагато менше лякає рибку. До всього на тоненькій волосіні дуже легко закидати приманки, і вона дає їм багато свободи для натуральної гри. Будьте обережні, адже в багатьох випадках риба не клює тільки з цієї причини. До всього не варто, щоб рибка бачила вас, не потрібно до неї дуже близько підбиратися.

 

 

Советуем также посмотреть :

 • Наживки й підгодовування .
 • Що ж робити коли риба не клює
 • Наживки й підгодовування .
 • Основні правила вибору блешень
 • Вдавалося вам ловити жереха ?
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Як ловити ляща ?
 • Поради рибалкам
 • ловимо коропа
 • як збільшити вилов риби взимку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2386]   Автор, Admin\\ 27-03-2013, 19:35 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Достоинства кованых дисков
  Несмотря же на то, что литые диски получают все огромную репутация в современном рынке, кованые диск ...

  » Ванна для ванной
  В самые важные минуты дня: утром перед работой и вечером перед сном, мы непременно заходим в ван ...

  » Проводка при лові ляща
  Проводка повинна бути , я б сказав , розмашиста . Тобто треба намагатися, щоб близько десяти метрів ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке