Загрузка...


Рыболову на заметку ~ Все про вузли

У рибалці ніяк не обійтися без вузлів. Адже без вузла ніяк не прикріпити гачок до волосіні або ж спиннинговую приманку, зафіксувати гачок до спінінгової котушці і просто зачаліть на плавзасіб, щоб потім зайти на кухню дизайну   от Тульской компании Iterior-vip и приготовить отличную уху. За свою історію існування люди розробили безліч різноманітних вузлів, але все, же в повсякденному риболовлі застосовується досить обмежений склад. Перелічимо найбільш зарекомендували вузли:

 

Незатягівающееся петля, є найпростішим способом, щоб прикріпити блешню до волосіні. В'яжеться з допомогою вузла-вісімки. Дане кріплення дуже просто зробити, але воно знижує міцність волосіні.  

 

Захоплюючий вузол. В основному застосовується в рибалці любителями нахлисту. Даний вузол набагато менше знижує міцність волосіні, ніж незатягівающееся петля.  

 

Третій вузол в основному використовується для кріплення блешень, він більш складний, ніж всі раніше перераховані. Але, не дивлячись на свою складність, він дає відмінні результати при кріпленні різних спінінгових пріманное. Для в'язки даного вузла вільний кінець волосіні потрібно пропустити через отвір карабіна, а потім заново повторити операцію. Далі вільний кінець волосіні потрібно обмотати навколо самої основної волосіні три рази, а потім пропустити в получившееся кільце з волосіні. У підсумку залишається потягнути за волосінь, що призведе до затягування вузла.

 

Величезна кількість вузлів відноситься до морських вузлів та мають свої певні назви. Штикову вузол, вважається найпростішим способом прив'язування гачка до волосіні. Виготовляється досить просто з двома напівбагнетів, які зроблені на цівку гачка. До речі, на синтетичній волосіні його краще не робити, оскільки він при достатньо сильній тязі починає ковзати. Канадська вісімка, відмінний спосіб прив'язати гачок. Вона відмінно тримається на синтетичній волосіні. Також, вузол добре розв'язується.

Советуем также посмотреть :

 • Як прив'язати мормишку
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Корисні рибальські поради
 • літня мормишка
 • Догляд за волосінню
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2765]   Автор, Admin\\ 26-04-2013, 05:01 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке