Загрузка...

Блог о рыбалке » Рыболову на заметку » Вибір човни для риболовлі


Рыболову на заметку ~ Вибір човни для риболовлі

Рибна ловля знаходить більшого інтересу і має набагато кращий результат при використанні човна. Вибір цього плавзасоби для рибного лову стає великим головним болем для багатьох рибалок. Як купити досить таки гарну човен і без великих грошових витрат? Слід розбиратися в цьому, як з кулінарними рецептами .

 

Багато рибалок віддають перевагу таким човнам, як човни з ПВХ - вони легко транспортуються, на відміну від дерев'яних і металевих човнів. Це дуже легкий, але і досить міцний матеріал. Вологи ПВХ також особливо не боїться, а значить, це кращий матеріал для човна. Єдиним недоліком такого човна - її не можна дуже довго тримати на відкритих сонячних променях, так як даний матеріал боїться ультрафіолетового світла і втрачає під ним свій еластичності і довговічність. Тому слід вибирати більш світлі кольори обшивки плавзасоби.

 

При виборі ПВХ слід звертати увагу на днище човна: це може бути жорсткий алюміній або пластик, або м'який надувний аірдек, який підходить лише для транспортування на невеликі дистанції 1-2 чоловік. Рибалки однаковий як раз вибирають такі - їх простіше збирати і переносити. А для транспортування колективної групи рибалок потрібен човен з більш жорстким дном, яку трохи важче зібрати, але вона зручна в експлуатації. Дно з жорсткою поверхнею важче пошкодити і такий човен більш стійка на воді. А човен з ПВХ навіть при досить таки дбайливому ставленні до неї потрібно споліскувати прісною водою з милом або шампунем, особливо після закінчення сезону і відправкою човна на зимове зберігання. Це робиться для того, що рибний запах манить гризунів, які часто роблять дірки в човнах.

 

Як визначити потрібну довжину човна? Принцип "чим більше, тим є краще" тут діє на всі 100 відсотків - довга човен швидше гліссірующей і більш стійка. Але, природно, і вартість довгою човна зростає з довгою самого човна.

Советуем также посмотреть :

 • Лодка ПВХ с мотором 3
 • Як вибрати мотор для човна
 • Надувні човни з хайпалон
 • Тралення з трьох суден
 • Установка ставних мереж на водоймі
 • Ловля судака троллінгом в середині літа
 • Где зарегистрировать лодку?
 • Електромотори для надувних човнів
 • Сучасне виробництво надувних човнів
 • Як вибрати надувний човен ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2720]   Автор, Admin\\ 17-03-2013, 05:02 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Простые добавки в бойлы
  Ниже перечислены доп составляющие, которые можно прибавить к вашим рецептам. Они не немаловажны (осн ...

  » Нужен ли кондиционер в доме
  Современные  личные дома владеют большой площадью, размер которой существенно, мягко говоря, ра ...

  » Перспективы развития рыбного рынка Украины
  По итогам года рыбные компании Украины прогнозируют падение импорта рыбы на 15-18%, или на 60-70 тыс ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке