Загрузка...

Блог о рыбалке » Рыболову на заметку » Ловля джиговой спінінгом


Рыболову на заметку ~ Ловля джиговой спінінгом

Серед найрізноманітніших видів рибного лову можна виділити один вельми цікавий варіант - джиговая рибна ловля. Вона не дуже складна в освоєнні, проте новачки, швидше за все, навряд чи наловити багато риби таким способом, тому що він вимагає певної вправності і підготовки.


Джиговая ловля увазі спеціальну техніку риболовлі: для принаджування риби зазвичай використовують штучні силіконові насадки і ступінчасту підводку. Спеціальна свинцева джиг-головка (звідси і назва способу риболовлі) стрибає по дну і є дуже привабливою для риби.


Сама по собі ловля на джиговой спінінг не дуже складна, однак рибалці потрібно потренуватися в контролі за приманкою - рибу потрібно спровокувати на захоплення наживки, привернути до неї, і досягається це за рахунок певного набору дій: потрібно злегка підтягувати волосінь, відриваючи приманку від дна, а потім дати їй знову опуститися на грунт. Таким чином приманка як би стрибає, чим і привертає увагу хижої риби.


Головну увагу в такий риболовлі слід приділяти контролю наживки - її необхідно дуже тонко відчувати, навіть якщо ви виконали дальній заброс. Для цього необхідно підібрати відповідні снасті, які дають можливість дуже точно управляти джиг-головкою.


Сам процес риболовлі з використанням джиги являє собою наступне - рибалка закидає наживку в воду і чекає, поки вона опуститься на дно. Потім злегка смикає вудочку, піднімаючи насадку, і знову відпускає. Так продовжується до тих пір, поки ви не відчуєте сіпання за вудлище - тепер треба різко підсікати рибу і можна витягувати улов.  

Після рибалки, природно, всі ми йдемо в душ, а після душу витиратися рушником. Так от, щоб воно довго не сушилося на балконі або на батареях є отічнейшіе електричні полотенцесушителі , Які "вбирають" в себе і якість і дешевізм продукту.

Советуем также посмотреть :

 • Правильне виведення риби
 • Ловля риби на жерлиці
 • Використання перловки для риболовлі
 • Ловля налима зимой
 • Видео: Осенняя ловля уклейки
 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Перші поради рибалці .
 • Екіпіровка рибалки - що потрібно мати при собі
 • Перші поради рибалці .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1912]   Автор, Admin\\ 18-06-2013, 08:23 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля щуки в марте
  Ловля щуки в марте по первой открытой воде – великолепная рыбалка. Бывает, что щуку ловят из под кро ...

  » Братья Щербаковы. Отвесное блеснение с лодки
  На сей раз речь пойдет о таком вопросе, как отвесное блеснение с лодки, или так называемой ловле в о ...

  » Простые комбинированные насадки.
  Тотчас городскому рыболову приготовиться к рыбалке очень трудно — в критериях городка никак не ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке