Загрузка...

Блог о рыбалке » Рыболову на заметку » Ловля ляща на кільце


Рыболову на заметку ~ Ловля ляща на кільце

Готель Азимут Новосибірськ   дав пораду рибалкам, як л овіть ляща. Л учше всього на кільце, тому що саме даний спосіб дозволяє дістати з глибини п'ятнадцяти-двадцяти метрів сильну рибу. Тільки кільце допоможе вам приманити такого річкового і розумного красеня, як лящ.


Як правильно ловити на кільце ляща?


Для початку рибалці необхідно поставити човен обов'язково над ямою. Виявити її легко: для цього, використовуючи ехолот, постукайте по дну вантажем. А можна просто поспостерігати, де засиджуються досвідчені рибалки, і сідати неподалік від них.


Снасть - це своєрідний мішечок, виготовити який випливає з світлою прозорою тюлі, яка володіє частими осередками. У мішечок вкласти грузила і прикормку, яку попередньо навантажити на капронову волосінь, діаметр якої повинен становити від 07, до 1 мм. Прикормку необхідно опустити на дно до падіння. Звертайте увагу на те, що волосінь обов'язково повинна бути сильно натягнута. Потім на неї слід надіти металеве кільце, яке повинно бути досить-таки важким і прив'язати до тонкій волосіні (краще брати довжину в 0,4 мм). Потім до цього ж кільця прикріпіть
повідець з гачком, довжина якого повинна складати приблизно від 30 до 70 сантиметрів. Якщо ви все правильно зробили, то кільце в підсумку повинно опускатися по волосіні до рівня прикормки і іноді плавно подергіваться. Коли на воді
утворюється протягом, то воно цю прикормку вимиває, а після слід від неї розтягує на кілька метрів по дну. Таким чином, тягнеться «ароматна» доріжка буде притягувати активно велику рибу.


Ляща, який знайшов наживку і підійшов до підгодовування, не пропускайте. Як мовиться, потрібно слідувати далі техніці - виводити рибу. Зверніть увагу на те, що в той час, коли ви будете виводити ляща, він буде буйним. Як тільки він ковтне повітря, укладайте його на водній поверхні на бік і заводите в підсак.


Лящі найбільше люблять черв'яків земляних і гнойових. Для підгодовування можна використовувати заздалегідь приготовані сухарі (подрібнені і розмочені) і в них додати макуха з гороховими зернами і перловою крупою. А для аромату можна влити зовсім трохи крапель соняшникової олії.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля ляща на кільце
 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Літні підгодовування для ляща
 • Донна ловля судака на джиг
 • Як ловити карася на « Ракету
 • Правильне виведення риби
 • ловля миня
 • З болонез на весняній річці
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2538]   Автор, Admin\\ 26-06-2013, 04:57 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке