Загрузка...


Рыболову на заметку ~ Вибір форми гачка

Крім маркування рибальських гачків, що визначають їх призначення в рибалці (професійні спортивні, універсальні або ж спеціалізовані), труднощі у виборі можуть представити так само форми і конфігурації цієї найважливішої рибальської снасті. Залежно від стилю рибної лову, а так само риби, яку ви хочете зловити, слід підбирати конфігурацію дуже уважно. Перед тим, як їхати зайдіть в готелю у Ленінградського вокзалу в Москві , Там Ви можете придбати хороші гачки.

 

Одне з основних відмінностей це довжина цівки гачка. Зазвичай воно середньої довжини, проте слід враховувати деякі особливості. Довгу цівку зручно, по-перше, для лову на довгі насадки риби з відносно невеликим ротом (наприклад, йорж на хробака), а по-друге, на нього зручніше тримати пальцями. Коротке - для лову сильної риби на маленькі насадки (наприклад, лящ на мотиля). Взагалі, якщо ви не впевнені - беріть короткий цівка, або ж орієнтуйтеся за розмірами насадки.


Так само слід звернути увагу на борідку - це невелика насічка, яку роблять на внутрішній стороні гачка. Вона служить одразу двом цілям - не дати зісковзнути приманки і утримати від сходу вже Підсічений рибу. Існують потрійні гачки з борідкою із зовнішньої частини гачка, вони відмінно себе зарекомендували. Якщо ж ви вирішили зайнятися швидкої ловом невеликий рибки, то вам слід вибрати гачок взагалі без борідки - це набагато зручніше, так як вам частіше доведеться робити занедбаність і знімати улов з гачка, та й витягати дрібну рибу простіше, для цього не потрібно особливих хитрувань.


З приводу ж якості гачків ви можете особливо не переживати - Всього декілька фірм в світі займаються їх виробництвом, і виробляють свою продукцію з високоміцної вуглецевої сталі.

Советуем также посмотреть :

 • Вибір моделі гачка
 • Ловля на мормишку
 • Рибальські снасті й спорядження
 • Рибальські снасті та спорядження
 • Правильне виведення риби
 • Ловля риби на перемети . пристрій перемету
 • Насадки та наживки для лову ляща
 • Дбайливе ставлення до РИБЕ ЦЕ ЗАКОН !
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Ловля піленгаса на Чорному морі .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1897]   Автор, Admin\\ 21-05-2013, 04:32 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
  Напевно , кожен з нас стикався з ситуацією , коли абсолютно достеменно , відомо , що саме в цьому в ...

  » Особенности ловли обычного угря
  Прочный, сильный и гибкий, готовый удивить всех хитростью и ретивостью. Стойкий к усталости и может ...

  » Ловля судака и берша спиннингом
  На этот раз целью нашего фильма стала ловля судака и берша спиннингом. Надо сказать, что эти две рыб ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке