Загрузка...

Блог о рыбалке » Рыболову на заметку » Скільки вудок брати з собою на рибалку ?


Рыболову на заметку ~ Скільки вудок брати з собою на рибалку ?

Початківці любителі рибалки часто-густо ставлять одне і те ж питання: «Яка кількість удочек следует с собой брать на рибалку? ».


Малодосвідчені любители порыбачить берут с собой точно не один экземпляр, а порядка одного десятка и более. Деякі згрібають все, що у них є в запасі. Ті, що зі стажем і професійні рибалки вважають за краще брати з собою вудок небагато.


Якщо брати з собою багато вудок, то виникає велика ймовірність того, що сам рибалка і заплутається у своєму арсеналі в човні. Він то і справа буде їх упускати і пропускати згодом покльовки. Підсумок буде плачевним: зіпсований настрій
і відсутність поклева. Варто лише уявити собі картину, як рибалка ставить одночасно 10-20 вудок і то і справа бігає від однієї до іншої. Від риболовлі потрібно отримувати задоволення. У даній ситуації ні лову, ні задоволення від риболовлі рибалка не отримає. Такими рибалками керує жадібність, не вміння аналізувати і спостерігати. Ви ж не такі? Чи не правда?


Як тоді бути? Скільки краще взяти з собою вудок, щоб і поталу був і додому повернутися повним сил.


Щоб активно вудити, слід вибирати і брати з собою повністю справні і функціонуючі дві-три вудки - це найоптимальніше кількість, яка необхідно рибалці. Де умови лову риби на озерах трохи інші, то
допускається наявність чотирьох-п'яти вудок одночасно - але в тому випадку, якщо в даній місцевості спостерігається слабкий кльов.


Виняток складає пасивна ловля, де любителю не обов'язково брати участь в процесі кльову. Такі снасті, як кружки, жерлиці, донки, які розставляють на ніч, дозволяють використовувати більшу кількість вудок.


Якщо ви відправляєтеся на дальню риболовлю, то професійні рибалки рекомендують брати з собою три вудки. Якщо ви збираєтеся на риболовлю поблизу будинку, то краще вибрати найбільш працездатні парочку вудилищ. Якщо вирішили ловити
виключно плотву, то сміливо беріть одну донку.


Успіх риболовлі полягає не в тому, хто постійно возиться тільки зі снастями, а в тому, хто більше приділяє свою увагу процесу лову риби.  

Унікальний конкурс організовує представника рибалок Російської Федерації, головний приз - Мальдівська риболовля в подарунок   до всього цього спінінг і надзвичайні ножівкі, з якими риболовля буде одне задоволення.

Советуем также посмотреть :

 • Что взять с собой на рыбалку
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Ловля щуки на спінінг
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • як збільшити вилов риби взимку
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Ловля хижака з льоду
 • «Клуб мисливців і рибалок
 • Як вибрати ароматизатори для лову ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3298]   Автор, Admin\\ 10-06-2013, 15:32 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как выбрать строительный щебень
  Строительных компаний в настоящее время существует огромное множество. Все они без исключения исполь ...

  » Ловля судака вприглядку
  Многочасовое бдительное наблюдение за подводными жителями через лунку либо полынью, коия прорезана в ...

  » З ліхтарем за раками
  Нічна ловля раків з ліхтарем є улюбленою справою багатьох рибалок - мисливців. В осінній час року ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке