Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Десять жіночих хвороб ніг


Разное, полезное, интересное ~ Десять жіночих хвороб ніг

Більшість жінок відчуває час від часу біль у ногах, іноді вона є наслідком перевтоми, носіння незручного взуття, а іноді пов'язана з хворобами ніг. Ігнорувати проблеми з ногами не варто, адже це може призвести до більш серйозних захворювань, у тому числі інфекцій і довгостроковим болів в спині. Ось декілька речей, за якими потрібно стежити.

Обмороження
При обмороженні запалюються капіляри. Це виглядає як червоний набряк, супроводжується печінням. Тому завжди треба тримати ноги в теплі, одягати теплі шкарпетки при необхідності. Якщо ноги замерзають, важливо поступово розігріти шкіру, щоб уникнути розбухання капілярів. В цьому випадку добре допомагає легкий масаж із застосуванням зволожуючого крему.

Пітливість ніг
Пітливість це одна з найбільш поширених хвороб ніг. Являє собою заразну грибкову інфекцію, яка викликає свербіж і висип між пальцями. Найчастіше пітливість з'являється у тих, хто носить тісне взуття протягом довгого часу. При появі ознак даного захворювання, головне не чесати сверблячі шкіру. Потрібно використовувати протигрибковий лікування, щоб позбутися від інфекції. Для запобігання повторного зараження, потрібно мити ноги і ретельно витирати шкіру між пальцями.

Бородавки
Бородавки - ще одна хвороба ніг. Вони можуть бути викликані вірусами сімейства людської папіломи, що розвиваються на підошвах ніг. Його часто можна підчепити в громадських місцях, таких як басейни і тренажерні зали. Лікувати бородавки потрібно, як тільки вони виникають. Можна використовувати гелі, які утворюють захисний бар'єр над ураженої областю. Завжди носіть взуття в громадських роздягальнях. Якщо бородавка не проходить, потрібно проконсультуватися в ортопеда.

Сухі та потріскані п'яти
Якщо п'яти не зволожуються належним чином, вони починають покриватися тріщинами. Кожен день мийте ноги з використанням м'якого мила і повністю висушуйте ноги. Необхідно відлущувати відмерлі шари шкіри за допомогою спеціальних абразивних щіточок і використовувати зволожуючий крем.

Бурсит великого пальця стопи
Ця хвороба ніг являє собою деформацію суглоба біля основи великого пальця. Це відбувається через відхилення великого пальця в бік інших пальців, в результаті чого кілька вигинається кістка великого пальця, збоку утворюється кістковий наріст. Бурсит може бути спадковим, або викликається тісно облягає взуттям. При виникненні наросту варто спробувати носити широку взуття, щоб уникнути тиску. Також потрібно використовувати який-небудь роздільник між великим і наступним пальцем ноги, щоб уникнути ще більшого відхилення. Однак іноді єдиним вирішенням проблеми буде операція.

Врослий ніготь
Іноді краю нігтя вростають в шкіру. Одними з причин захворювання є занадто коротко підстрижені нігті і тісне взуття. Необхідно лікування, інакше може виникнути інфекція і потрібно хірургічне втручання. На ранніх стадіях можна лікувати захворювання самостійно. Потрібно гарненько розпарити ногу, потім акуратно прорізати ніготь перпендикулярно основи ближче до вросшей частини. Можна спробувати відігнути врослу шкіру за допомогою ватної палички.
Грибкова інфекція нігтів
Потовщення і пожовтіння нігтів часто можуть бути ознакою грибкової інфекції. При відсутності лікування це може зруйнувати ніготь. В першу чергу потрібно використовувати протигрибкові засоби. Можна спилювати заражену частину нігтя і щодня використовувати фарбу для лікування нігтів.

Пухирі
Тертя між взуттям і ногою, або між пальцями, може викликати розрив шкіри. При цьому утворюється «кишеня», який наповнюється рідиною. Не потрібно проколювати його. Краще використовувати спеціальний пластир, відштовхуючий воду, бруд і бактерії. Лікувати відкриті пухирі можна очищаючи милом, накладаючи м'який гель та антисептичні пов'язки.

 

Советуем также посмотреть :

 • Чим лікувати горло при вагітності : народні засоби
 • Як шумоізоліровать підлогу
 • Профілактика і лікування захворювань собаки
 • Чи можна засмагати під час вагітності?
 • Наживки й підгодовування .
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Наживки й підгодовування .
 • Бородавки на статевих органах
 • Болить живіт на ранніх термінах вагітності
 • Ловля окуня на мормышку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1852]   Автор, rubak 20-02-2013, 22:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Снасти на карпа
  При выбирании снастей для ловли карпа в поплавок, следует направить особенное внимание в "мощность ...

  » Видеожурнал "Рыбачьте с нами" (Октябрь)
  Дай человеку рыбу и он будет сыт весь день, научи человека ловить рыбу и он будет сыт всю жизнь! К.К ...

  » Как донести бойл карпу до рта
  Спиннингисты вынуждены постоянно оттачивать технику забросов, поскольку в этом виде ужения без забро ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Английская Грамматика - Как ее учить?
  Обязательным аспектом в изучении иностранных языков становится ознакомление с грамматикой. Без данно ...

  » Профилактика простуды чаем
  Все мы хорошо знаем о том, что чай является прекрасным средством защиты во время сезонных простудных ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке