Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Як прискорити настання менструації?


Разное, полезное, интересное ~ Як прискорити настання менструації?

Досить прикро, коли початок менструального циклу припадає на весілля, медовий місяць, відпустка на море або іншу важливу подію. Проте у виняткових випадках прихід менструації можна прискорити, щоб до потрібного моменту вона закінчилася і не затьмарювала радісних днів.

Перед тим як приймати заходи для більш раннього початку менструації, слід усвідомити, що експерименти з циклом небезпечні, оскільки вторгаються в природні фізіологічні процеси, і невідомо, як відповість організм на таке втручання. Як мінімум, відбудеться гормональний збій, наслідки якого можуть бути непередбачуваними: від нерегулярного циклу до проблем із зачаттям і виношуванням дитини. Тому потрібно вирішити для себе, наскільки необхідний перенесення дати приходу менструації і чи не можна обійтися без нього.

Перш ніж починати які-небудь дії, потрібно переконатися в тому, що ви не вагітні, оскільки лікарські препарати, трави та процедури можуть нашкодити майбутній дитині і створити загрозу викидня. Якщо є ймовірність зачаття, здайте аналіз крові на наявність хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ), який виявляється з перших тижнів вагітності. Аптечні тести, засновані на аналізі сечі, до затримки не інформативні і можуть давати невірний результат, до того ж концентрація ХГЛ в крові набагато вище, ніж у сечі.

Якщо ви охороняєтеся за допомогою оральних контрацептивів, припиніть їх прийом на декілька днів раніше, ніж належить за схемою. Зробіть перерву, протягом якого пройде менструація, а потім почніть приймати таблетки з нової упаковки. Як правило, інструкції до гормональних препаратів містять вказівки на випадки необхідного прискорення або відстрочки менструації. Не забудьте попередньо проконсультуватися з лікарем на предмет можливих ускладнень.

Настання менструації раніше терміну можна спровокувати і народними засобами. Наприклад, в цьому допоможуть стакан червоного вина і гаряча ванна або сауна в другій фазі циклу, а також ванночки для ніг з гірчицею. Але потрібно діяти акуратно, оскільки дуже висока температура води або повітря в лазні чи сауні іноді викликає сильні кровотечі.

До випробуваним способам прискорення менструації відноситься також прийом відварів і настоїв лікарських трав. Наріжте і заваріть 1 склянкою окропу пучок петрушки, дайте настоятися 2-3 години, процідіть. Приймайте відвар по 1/2 склянки вранці і ввечері протягом 2-3 днів. Такий же ефект дає пижмо, яку заварюють з розрахунку 2 ст.л. квіток на 1 склянку окропу і приймають по 1/3 склянки за 15 хвилин до їжі 3 рази на день.

Буквально на перший або другий день прийому прихід менструації викликає настій кореня оману. Всипте 1 ст.л. трави в 1 склянку гарячої води, доведіть до кипіння і тримайте на помірному вогні 5 хвилин. Укутайте відвар і настоюйте 30-40 хвилин. Приймайте по 50 мл 2 рази на день.

Прискорити настання менструації допомагає настій синього волошки: заваріть 1 склянкою окропу 2 ч.л. трави, витримайте протягом 1-1,5 годин і приймайте по 1 ч.л. 3-4 рази на день. Подібною дією володіє і вербена лікарська: її відвар готується так само, а приймати його слід по 50 мл 3 рази на день.

Застосовувати лікарські трави слід обережністю, так як вони можуть викликати алергічні реакції. Крім того, хоча народні засоби перевірені багатьма поколіннями і йдуть з глибини століть, захоплюватися ними не варто, оскільки не виключено, що вони здатні завдати шкоди здоров'ю.

Советуем также посмотреть :

 • Як перевірити вагітність в домашніх умовах?
 • Чим лікувати горло при вагітності : народні засоби
 • Трав'яний чай: найкращі рецепти
 • Как определить беременность в домашних условиях?
 • Використання перловки для риболовлі
 • Болить живіт на ранніх термінах вагітності
 • Чи можна засмагати під час вагітності?
 • Зміни сосків під час вагітності
 • Десять жіночих хвороб ніг
 • Полезные прогулки на воздухе
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2195]   Автор, rubak 18-02-2013, 22:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как правильно хранить изделия из дерева
  Ни для кого не является секретом, что в изделия и строительные материалы из дерева набираю популярно ...

  » Ловля на водохранилище
  Ловля на водохранилище Это есть рукотворные водоемы. История их уходит в глубь вв., когда было изоб ...

  » Советы для хорошего улова сазана
  Чтоб улов любой рыбы был успешным, нужно к нему кропотливо приготовиться. Учитывать все мелочи, на к ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Выгодный прокат автомобиля в Карелии
  Вы по делах приехали в Карелию и вам нужен автомобиль для быстрого перемещения - лучший вариант это ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...

  » Кто вам покрасит дом
  Хотите обновить свой дом внутри и снаружи. В этом вам поможет полная покраска. Но такую работу само ...

  » Демонтажные работы Нижний Новгород
  У вас есть старое сооружения и вам необходимо провести в короткие строки демонтажные работы - лучши ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке