Загрузка...

Блог о рыбалке » Що заважає хорошому сексу?


--- ~ Що заважає хорошому сексу?

Тут ві можете придбати для себе багато цікавих сексуальніх речей -  секс шоп Рівне на сайті httр://sex-paradise.com.ua.  Більше 85% сучасних жінок не задоволені своїм сексуальним життям. Знаючи «в обличчя» руйнівників інтимної гармонії, ти зможеш виправити прикру статистику

Прийом ліків

З одного боку, прийом оральних контрацептивів повинен надати жінці впевненості в ліжку - нарешті можна розслабитися і не переживати про незапланованої вагітності. Тим часом в практиці гінекологів було чимало випадків, коли пацієнти, які вибирають такий спосіб запобігання, скаржилися на зниження (а іноді і повну втрату) сексуального бажання. Звичайно ж, цей побічний ефект можна вважати абсолютним, але упускати його з виду теж не варто.

Затаєна образа

Для деяких пар сварки, навіть по-великому, лише привід для примирного сексу. Але не всі здатні швидко прощати образи. Буває, за день стільки всього накопичиться: необережне кинуте слово в твою адресу або твоєї мами, невиконана обіцянка, повну байдужість до домашніх клопотів ... і ввечері з цією людиною не те що займатися любов'ю - навіть розмовляти не хочеться. Тим не менш, без останнього не обійтися. Навряд чи твій чоловік екстрасенс, можливо, він навіть не розуміє, за що його сьогодні позбавляють сексу. Чи не копі образу і вирішуй непорозуміння по мірі їх надходження. Секс не повинен стати інструментом маніпуляції та виховання.

Затримки на роботі

Прийнято вважати, що через завантаженість на роботі багато чоловіків і жінки не можуть вести повноцінне сексуальне життя. Тим часом є думка, що трудоголізм - це скоріше наслідок, ніж причина. Опитування, проведене в Німеччині, показало, що саме незадоволеність в сексі викликає у людини бажання більше працювати. Ті, хто займається сексом щонайменше двічі на тиждень, як правило, не затримуються на службі і уникають додаткового навантаження. Співробітники, у яких немає особистого життя, йдуть з офісу пізніше за інших, тим самим ще більше посилюючи проблему: робота з'їдає сили і час, які потрібні для налагодження відносин.

Негаразди з собою

Дивлячись у дзеркало, ти відчуваєш себе непривабливою, тому соромишся роздягатися при улюбленому, займаєшся сексом в повній темряві, то і справа примірявся, яким боком лягти, щоб приховати складки на животі? Геть комплекси! Багато жінок помилково вважають, що всі їхні сексуальні проблеми - в зайвих кілограмах, неідеальних ногах і інших вадах. Насправді бездоганні параметри фігури не гарантують гармонії в сексі. Чоловікові набагато важливіше те, як ти реагуєш на його ласки. Якщо ти затиснута, він може розцінити це як небажання мати з ним близькі стосунки. Уклади світ зі своїм тілом і навчися за всієї начебто недосконалості відчувати себе сексуальною і бажаною.

Советуем также посмотреть :

 • Чому не можна їсти на ніч?
 • Как определить беременность в домашних условиях?
 • Полезные прогулки на воздухе
 • Чим небезпечні сайти знайомств
 • Як вести себе на похоронах
 • Як перевірити вагітність в домашніх умовах?
 • Що робити , якщо не вдається завагітніти
 • Вагітність і краса нероздільні
 • Літні підгодовування для ляща
 • Зміни сосків під час вагітності
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1456]   Автор, rubak 19-01-2013, 12:45 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как ловить на нимфу
  Нимфа, это простая безмотыльная приманка, имитирующая же разных насекомых, мушек, личинок и прочее. ...

  » Корпорация Гейтса уже планирует раздавать свой Windows почти даром
  Интернет-гигант компания  Microsoft решила кардинально пересмотреть всю свою политику в отношен ...

  » Уряд РФ затвердив правила надання субсидій рибогосподарським організаціям
  Согласно  документу, федеральный бюджет будет финансировать возмещение предприятиям рыбной отрасли ч ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ ГАРАЖ на slot v
  В   Казино онлайн представлена линейка игровых автоматов онлайн Гараж, в которую входят семь ра ...

  » ИГРОВЫЕ АВТОМАТЫ RESIDENT
  Разведка заслала своего резидента для поиска секретов вражеской державы. Разведчику придется нелегко ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке