Загрузка...

Блог о рыбалке » Про найголовніше - про прикормки і приманки


--- ~ Про найголовніше - про прикормки і приманки

Якісне і не дороге утеплення фасадів львів ві можете замовити в компанії МегаБуд+.

Для успішного лову карасика обов'язково потрібно використовувати прикормку, тільки тоді можна утримувати рибу в місці лову та забезпечити себе непоганим клюванням. Сучасний рибальський ринок надає нам великий вибір різних прикормових сумішей, а в інтернеті та літературі можна знайти величезну кількість рецептів саморобних прикормок. Як правило, для лову середнього і крупного карася краще використовувати прикормку з більш великими частками корму - це буде сильніше «тримати» рибу. На пакетах покупних прикормок завжди є позначки: «Плотва», «Лящ», «Короп», «Карась». Якраз останні дві і будуть краще, так як саме в них міститься крупнофракціонний корм, але не завжди в потрібній кількості. Тому бажано купувати або готувати велику фракцію окремо. Нею може служити: перловка, пшоно, вівсяні пластівці та інше ...
Якщо полювання належить за особливо великим карасем, то й корм потрібен відповідний-кукурудза. Слід пам'ятати, що карась - риба любляча поїсти, тому з круп ної фракцією бажано не перестаратися, інакше може вийти так, що риба майже не буде звертати жодної уваги на насадку на гачку, оскільки корми і без цього повно. Бажано, спочатку зробити прикорм тільки «сипучкой» або, іншими словами, дрібнодисперсного підгодовуванням, яка своїм запахом приверне рибу. При підході великої риби, потрібно провести докорм великої фракцією, тоді дрібниця відійде в сторону і буде задовольнятися лише дрібними частинками прикормки, а більш великі особини займуть місце під поплавком - там, де знаходиться перловка або інша більш поживна їжа.
Як приготувати перловку? Є безліч способів її приготування. Найвірніший - запарювання в термосі. Отже: стакан зерен (все залежить від того, скільки вам потрібно перловки, зазвичай склянки вистачає на 6:00 лову, залежно від частоти і обсягу підгодовування) засипаємо в термос, заливаємо окропом, не доходячи кілька сантиметрів до горлечка, і закриваємо. Потім бажано трохи струсити термос, щоб зерна перловки не прилипли до стінок і денця. Час, потрібний для приготування, залежить від кількості крупи, частіше це від 1 до 4:00, я тримаю приблизно 2:00. Найкраще це робити безпосередньо перед риболовлею (за 5-8 годин), так як свіжість прикормки - передусім.
Рослинні компоненти - це, звичайно, добре і порівняно дешево, але не завжди дієво, тому якщо є можливість, то краще вводити в основний склад прикормки тварини компоненти - мотиля, опариша, хробака. Найбільш часто спортсмени застосовують мотиля, але пересічному рибалці-любителю або навіть спортсмену на звичайних виїздах не обов'язково його використовувати, так як, в першу чергу, це удар по кишені, якщо не враховувати той фактор, що мотиля не проблема добути самому.
Але, все-таки, якщо мотиль є, то перед додаванням в прикормку його потрібно відокремити один від одного, іншими словами, «розбити». Професіонали використовують для цього спеціальну глину, але можна обійтися і без неї - за допомогою звичайного крохмалю. При додаванні хробака, його потрібно порізати і також можна «розбити» крохмалем.
Більш докладно хочеться зупинитися на використанні опариша. Останнім часом ця наживка отримала широке поширення. Вирощування опариша перетворилося на бізнес. Одна порція опариша не варто великих грошей, в середньому, близько двох сірникових коробок цілком вистачає на одну повноцінну рибалку, але це тільки для наживки. Якщо брати ще й для додавання в підгодовування, плюс, якщо купуються та інші види наживки (насадки) і прикормка, то кінцева сума може вийти не зовсім приємною - є над чим замислитися ... Можна запропонувати вирощувати опариша самому (що я і роблю), але не кожному це «задоволення» доступно в плані незручності за місцем проживання, хоча ... В принципі, виростити невелику кількість личинок без особливих турбот можна і на балконі, і біля гаража, а тим, хто живе в
приватних будинках або мають дачу - питання з опаришем можна вирішити грунтовно, на кілька тижнів вперед, але це вже зовсім інша тема ... Карась, особливо великий, до цієї чудової моторної наживки ставиться вельми позитивно. Тому вважаю, що на початку, і особливо, в середині літа опариш займає одне з перших місць серед наживок для ловлі карася. Іноді можна обдурити рибу, надівши на гачок замість опариша перловку ароматизовану запахом останнього, але такий фокус може вийти тільки в період активного кльову.

 

Советуем также посмотреть :

 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • На що ловити карася?
 • Використання перловки для риболовлі
 • Прикормка для лову фідера
 • Використання прикормки.
 • Літні підгодовування для ляща
 • Ловля карпа зимою
 • Як зробити сайт самому
 • Риболовля в лютому
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1970]   Автор, rubak 14-05-2012, 09:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Быстрый ремонт удилища
  Поломка удилища - исключительно актуальная проблема любого рыболова. Разломать удилище просто, а поч ...

  » Маркизы в экстерьере и интерьере современных домов
  Тот прецедент, что  очень давно  появилась маркиза, может подтвердить о ней упоминание в с ...

  » Охота на жереха (Диалоги о рыбалке)
  Ловля жереха в июле на Волго-Ахтубинской пойме. Места обитания. Поведение жереха. Виды приманокПрави ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Выгодный прокат автомобиля в Карелии
  Вы по делах приехали в Карелию и вам нужен автомобиль для быстрого перемещения - лучший вариант это ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...

  » Кто вам покрасит дом
  Хотите обновить свой дом внутри и снаружи. В этом вам поможет полная покраска. Но такую работу само ...

  » Демонтажные работы Нижний Новгород
  У вас есть старое сооружения и вам необходимо провести в короткие строки демонтажные работы - лучши ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке