Загрузка...

Блог о рыбалке » На що ловити карася?


--- ~ На що ловити карася?

 Вам потрібна податкова звітність . Но ві не можете самі її зробити - телефонуйте +38 (032) 244-4004, ми вам допоможем.

Для лову риби, а саме карася, можна використовувати насадки як тварини, так і рослинного походження.

До насадкам тваринного походження, які воліє карась, належить:
- Черв'як;
- Мотиль;
- Опариш;
- Інші різновиди хробака (земляний).

 

Так само непоганий результат дає ловля карася на водяних комах, таких як:
- Личинка бабки;
-П'явку маленьку;
- Та інших комах.

Це напевно вже можна вважати правилом, тому що на хробака, активне клювання спостерігається тільки в весняний період. Так само необхідно відзначити наступне, що карась є рибою примхливою, дуже вередливою до їжі, а найголовніше, є розбірливою, але все ж з насадок тваринного походження, як мені здається, карась віддає перевагу опариша і мотиля. На дані насадки срібний карась ловиться практично все літо.

Білясту личинку опариша найкраще насаджувати на гачок поперек, тобто ближче до голови, тоді вона своїми природними рухами буде активніше залучати рибу. Жало гачка потрібно залишати відкритим. Зберігати опариша необхідно в посуді, що володіє хорошим теплообміном, для цього може підійти звичайна баночка, обмотана мокрою ганчіркою, а так же свіжовикопаної ямка, в яку поміщається посудину з опаришем, але при цьому потрібно вибирати таке місце, що б уникати прямих сонячних променів.

Якщо Вам необхідно, що б опариш підріс, то його Вам необхідно підживити яєчним білком або використовувати для цих цілей можна ще й висівки.

Мотиль є улюбленою насадкою золотого карася. Для лову карася на мотиля необхідно використовувати найкраще гачки номер 2,5 - 3,5, використовувати в якості насадки можна одну велику личинку мотиля або кілька маленьких, але насаджувати його потрібно через голову, що б він висів на гачку, тим самим він довгий час залишиться живим і буде висіти на гачку міцно.

Деякі великі карасі воліють вживати в їжу так званий «бутерброд», який складається з личинок опариша і декількох личинок мотиля. При використанні такого способу, було відмічено, що поклевка ставати більш впевненими.

Так само можна комбінувати такі насадки: хробака і опариша, при цьому насаджують черв'яків поперек тіла, і закривають одним або двома личинками опариша. Даний спосіб, при закиданні вудочки не дає черв'яку злетіти з гачка, так як на кінцях знаходяться личинки опариша. Таку насадку звичайно дрібниця обходить стороною, так як вона занадто для нього велика, а доросла особина навпаки, охоче його вистачає.

На якість клювання впливає опариш, його запах, чистота і спосіб його розведення. Найгіршою є опариш розведений на рибі, на тому водоймищі, де Ви збираєтеся ловити.

На деяких водоймах, примхливий карась воліє вживати в їжу личинку реп'яхової молі або суміш личинки і мотиля. Для того що б личинка була більш привабливою і краще трималася на гачку, її потрібно відбілити. Для цього потрібно взяти невеликий шматочок марлі і так само невелика кількість личинок реп'яхової милі. Далі потрібно налити яку-небудь посуд не велика кількість води і довести її до кипіння, потім загорнути личинок в марлю і занурити на кілька секунд марлю з личинками в окріп.

Залишилися після риболовлі личинок реп'яхової молі пройшли термічну обробку можна зберігати в холодильнику 14 днів.

Крім цього, в літні спекотні дні в якості насадки можна використовувати звичайну кімнатну муха або молодих коників. При їх використанні Ви зможете зловити не крупного карася. Кімнатної мусі необхідно відривати крила, що б вона була не сильно активної або Вам буде потрібно обважнювати гачок вузькою смужкою свинцю.

Так само в деяких областях, карась віддає перевагу і вживає в їжу мучного хробака, личинок короеда, а іноді й навіть личинку оси. На раду, разом з тваринної більшість рибалок використовують рослинні насадки, такі як хлібний Катишев, макуха, макарони, шматочки млинців, манну та інші каші, порізану не великими шматочками або парені зерна і хлібні злаки.

Оскільки карась є дуже вередливою рибою, то деякі рибалки пускають в хід різні комбіновані корми, тобто так зване «асорті», до складу якого можуть входити як хліб, так і картоплю, а так само і інші речі.

Найпростішою і доступною рослинної насадкою є хлібний Катишев, кожен хлопчисько зможе скачати його в твердий кульку і змочити водою, ось і буде готова насадка, але досвідчені рибалки зроблять це найбільш краще використавши для цього додаткові добавки і масла.

Карася дуже добре привертає запах і смак медових пряників, але так як пряник кришиться і на нього неможливо ловити, то його можна подрібнити в так звану борошно і додати в хлібний м'якуш, тим самим у вас вийти хлібний Катишев з ароматом медового пряника. Така насадка повинна бути не більше нігтя мізинця. І жало гачка необхідно замаскувати.

Советуем также посмотреть :

 • Насадки та наживки для лову ляща
 • Про найголовніше - про прикормки і приманки
 • Хлебный мякиш для ловли карповых рыб
 • Як спіймати карася взимку
 • Як правильно розвести і зберігати опариша.
 • Травень - час ловити карася
 • зберігання мотиля
 • Трубочник для підгодовування
 • Трубочник для підгодовування
 • Тварини і рослинні насадки для лову коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 2)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+5107]   Автор, rubak 21-03-2012, 13:05 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » ПРАКТИКА ЗАБРОСА
  Почти каждый рыболов стремится за­бросить блесну как можно дальше и часто тратит на это лишние с ...

  » Правильная прикормка для карася
  Как правило, правильная прикормка для карася состоит всего из нескольких равноправных компонентов. ...

  » Поддобрать и купить хороший и не дорогой матрас
  Тот факт  доказан  уже давно, что от того, как человек  спит  хорошо или плохо, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке