Загрузка...

Блог о рыбалке » Прикормка для коропа - хімічний склад


--- ~ Прикормка для коропа - хімічний склад

 

Досить часті питання яке задають на риболовлі, рибалки розмістилися по сусідству:-На що ловите, якщо не секрет? -На полуницю з морожженим (Stravberry & Ice cream)-А можна подивитися? І дуже здивовані коли бачать кулька 15 мм.

Прикормка для коропа - хімічний составДостаточно найчастіше питання яке задають на риболовлі, рибалки розмістилися по сусідству:

-На що ловите, якщо не секрет?

-На полуницю з морожженим (Stravberry & Ice cream)

-А можна подивитися?

І дуже здивовані коли бачать кулька 15 мм. в діаметрі з ледь відчутним запахом полуниці. Багато хто просить спробувати, ще менше цікавляться як ця кулька приладнати до гачка, і одиниці цікавляться складом прикормки. А корм сьогодні на рибалці один з найважливіших компонентів успіху. Звичайно ж кожен підбирає склад прикормки по своєму смаку, досвіду минулих рибалок і можливостей. Я тільки хочу зупиниться на її основних компонентах і про доцільність їх застосування доведених рядом наукових робіт (Желтов Ю.А., Алексєєнко А.А., Годування племінних коропів різного віку в ставкових господарствах.)

У природних умовах короп живиться ставковим кормом (зоо-і фітопланктон, придонні організми, ставкова рослинність). У ньому містяться всі необхідні для життєдіяльності риб речовини. Ми розглянемо штучні корми з невластивих для природного харчування коропа складових. При складанні збалансованих кормів для вирощування коропа, залежно від його віку, враховують його потреби в таких основних поживних і фізіологічно активних речовинах: протеїні, амінокислотах, жирах, вуглеводах, мінеральних елементах, вітамінах, а також кількість клітковини та утримання тварин компонентів.

Потреба в протеїні змінюється зі збільшенням віку коропа. Якщо для личинок вміст протеїну в комбікормі має становити 45-60%, то для молоді - 26-30%, для товарної риби - в середньому 26%, а для виробників кількість протеїну збільшується до 28-30%. Зміст протеїну має бути збалансованим з кількістю жиру і вуглеводів, інакше він неекономно буде витрачатися як джерело енергії.

Амінокислоти є складовими білка (протеїну). Білки в організмі коропа синтезуються з амінокислот корму. 24 амінокислоти, що входять до білок, підрозділяють на незамінні, частково замінні і замінні. Особливо важливі для функціонування організму незамінні амінокислоти, які надходять тільки з-поза організмом з їжею. До їх числа відносять аргінін, валін, гістидин, ізолейцин, лейцин, лізин, метіонін, треонін, триптофан, фенілаланін. Молодь коропа вимоглива до незамінних амінокислот більше, ніж дорослі особини. При постійному нестачі однієї з незамінних амінокислот відбувається порушення обмінних процесів, уповільнення росту риби, збільшується схильність до захворювань.

Жир є джерелом енергії. У ньому містяться вітаміни А, Д, Е, насичені і ненасичені кислоти, найбільш важливими з яких є: пальметіновая, олеїнова, лінолева, ліноленова і стеаринова. Особливо важливо їх накопичення перед зимівлею для зменшення виснаження. Оптимальний вміст жиру в кормах - 2-8%. У зв'язку з особливостями травної системи і слабким виділенням інсуліну, який бере участь у вуглеводному обміні, вуглеводи слабо засвоюються коропом. При їх істотному надлишку в кормах, при постійному годуванні можливо ожиріння печінки коропа. Але все ж вуглеводи в кормах для риб є джерелом енергії. Вони поділяються на прості і складні. З вуглеводів для коропа основне значення мають деякі прості вуглеводи-рибоза, глюкоза, фруктоза, галактоза.

Вітаміни є незамінними речовинами в харчуванні коропа. Підтримують обмінні процеси в організмі риби, синтез ферментів, покращують засвоєння їжі. Нестача вітамінів приводить до порушення обміну речовин і уповільнення зростання. (Недолік вітаміну В1 призводить до значних порушень вуглеводного обміну, вітаміну Д - призводить до погіршення обмінних процесів в кістках, вітаміну Е - до порушення окисно-відновних реакцій). У зв'язку з цим у корму вводять вітаміни Д, при високому вмісті жиру (високий вміст в кормах рибної та м'ясо-кісткового борошна) - вітамін Е, для посилення інтенсивності росту риб - вітамін В1, який міститься в пивних дріжджах, в висококалорійні корми вводять додатково вітаміни В3, В4.

При годівлі коропа враховують вміст мінеральних речовин у воді водойми. При ставковому вирощуванні коропа старше 2-х років вміст в кормах кальцію повинно бути не менше 1%, фосфору - 0,75. Звичайно як мінеральної підгодівлі до складу кормів вводять крейду в кількості 1-2%.

Ферменти (ензими) - речовини-каталізатори, які прискорюють хімічні процеси організму. Після закінчення хімічної реакції ферменти залишаються в колишньому кількості. Назва ферменту походить від назви речовини (його латинського кореня), на яке він впливає, шляхом додавання до основи суфікса «аза» (протеїн - протеиназа, жир - ліпаза, вуглеводи - амілаза). Активність ферментів залежить від температури і проявляється в суворих межах рН середовища. Нагрівання понад 55оС знижує активність ферментів. Наприклад, пепсин діє при рН 1,5-2,0, солодова амілаза - рН 4,7 - 5,2, трипсин - при рН 6,6 - 7,1. При цьому каталітична активність ферментів залежить від присутності мікроелементів - заліза, міді, марганцю, магнію, молібдену і цинку. Свинець, срібло і ртуть їх дію уповільнюють. У риб, що не мають шлунка, пепсин не виробляється - його функцію виконує трипсин в тонкій кишці. Основними ферментними препаратами, якими збагачують корми, є протосубтилин Г3х і Амілосубтілін Г3х. Їх оптимальне дія проявляється при температурі 50-55оС і рН 6,0. Кількість в кормах не перевищує 0,05% (50 кг на тонну).

Для збагачення кормів краще всього використовувати премікси, спеціально розробляються для рибних комбікормів і містять амінокислоти, вітаміни, макро-і мікроелементи, антиоксиданти, ферментні препарати.

Тварини корми, які є природними для харчування коропа, практично не містять клітковини, тому при виборі штучних кормів необхідно враховувати і вміст у них цієї складової.

В сучасних кормосумішах основну увагу приділяють співвідношенню протеїну, амінокислот, жиру і вуглеводів, але необхідно також приділяти увагу і пристосованості штучної їжі до травного тракту коропа. Потреба в поживних речовинах розглядається окремо для протеїну, амінокислот, жиру, вуглеводів, енергії, мінеральних речовин і вітамінів в залежності від виду риб, їх віку, а також у поєднанні з наявністю у водоймі природної їжі.

 

Советуем также посмотреть :

 • Про рибу , підгодовуванню і творчому пошуку ... частина 1
 • Чому Кальцій так важливий для літніх людей
 • Прикормка для лову коропа
 • Підводні зйомки коропа
 • Питание во время беременности
 • ловимо коропа
 • Ловля карпа .
 • Ловля карпа зимою
 • Місця для лову коропа
 • Що їдять під час вагітності: поговоримо про раціон
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1564]   Автор, rubak 13-03-2012, 20:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » На червячка. Рыбачим в Прибайкалье
  [hide][/hide] Червь. Конечно самая распространённая насадка, которую можно использовать для ловли пр ...

  » Паста своими руками
  Идеальна для холодной воды - (а еще для ловли круглый год).Хорошо известно что вовремя прохладных ме ...

  » Хищник на мелководье – способы ловли
  Наверняка, близ 90% рыболовов начинали освоение спиннинга конкретно из прибрежных участков. И действ ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Паломнические поездки
  Паломничество – глубокий и совсем духовный вид странствий. Тот, кто отправляется в паломническ ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке