Загрузка...

Блог о рыбалке » Три осінніх карася


--- ~ Три осінніх карася

Якісні і не дорогі контактні лінзи ві можете придбати на сайті httр://optuka.rv.ua

Є у мене хороший знайомий, захоплений спиннинговой риболовлею, який знає безліч самих різних водойм. Одного разу він розповів про один із них, розташованому в Тульській області. Там він пізньої осені з успіхом ловить щуку, а вудкою - великого карася, який, на його думку, проявляє харчову активність до самого льодоставу.

Десь в Тульській губернії ...
Три осінніх карасяПруд цей відвідуваних, знаходиться далеко від поселень, та й не всякий автомобіль зможе подолати 7 км бездоріжжя в осіннє бездоріжжя. Коли я переглядав фотографії цієї водойми, мені захотілося відвідати цей чудовий ставок не тільки для того, щоб зловити рибу, а й просто відпочити душею на свіжому повітрі напередодні довгої зими. А можливі труднощі і непередбачуваність піймання великого карася пізньої осені ще більше розохотили мене. Вибравши погожий день, ми з приятелем прибутку на цей славний водойму. Вночі підморозило. Лужиці підмерзли, пожухлої трава покрилася інеєм, над водою піднімалася димку. У променях сонця, що сходить засипаються природа давала відпочинок і викликала благість в душі. Навіть не почавши риболовлю, я ні секунди не пошкодував про те, що приїхав сюди. З'ясувавши у приятеля зразковий рельєф водоймища, і розібравши 11-метровий штекер, відправився з глубомером уздовж берега. Ближче до невеликої греблі зазначив поступове збільшення глибини з 1 до 1,5 м, а у самої споруди було 2,2-2,4 м. З досвіду знаю, що ловити в цей час року необхідно на максимальній глибині. Значної різниці між 11,5 - і 13-метровим штекером не було, і я вирішив зупинитися на більш короткому вудилище. Дно ставка сильно замулене, тому мені довелося витратити час на пошук більш-менш твердого ділянки.
Підготовку до лову почав зі збірки снастей. Розклав два кити штекерного вудилища: один з гумою діаметром 1,05 мм в трьох верхніх колінах, інший - з амортизатором діаметром 0,9 мм. Оснастки - відповідно 0,5 і 0,8 г. На кита з більш товстою гумою - основна волосінь діаметром 0,1 мм, поводок 0,09 мм і гачок № 18 (на випадок, якщо карась проявить себе впевненим клюванням). На іншому - основна волосінь 0,1 мм, поводок 0,07 мм і гачок № 22 (для невпевнених поклевок).

Ароматний м'ясної стіл
Знаючи, що осіння риба дуже насторожено ставиться до зернових і сухарним підгодовування, я вирішив зовсім відмовитися від застосування їх в підгодовуванні. Для приваживания риби використовував рибальську землю чорного кольору від VDE, ароматизовану сухий кров'яний добавкою BLOOD тієї ж фірми і дрібного мотиля. За допомогою пульверизатора і дрилі трохи зволожити грунт, перемішав і двічі пробив його через найдрібніше сито. Вийшла дуже м'яка ароматна земля, з якої при легкому стисненні добре формується грудку. Прикормку доставляв на місце прикормочной чашкою. Досягнувши дна, грудочку одразу розпадався, звільняючи мотиля і утворюючи пахучий, але непітательной кормової стіл, Спеціальними ножицями подрібнив трохи черв'яка і, змішавши його з мотилем і землею, зліпив 10 невеликих куль. Прикорм точку і закінчивши приготування, пішов до приятеля - дізнатися, як у нього справи. Підійшовши ближче, побачив, що він засік важку щуку. Після недовгого виведення «зубаста» на вигляд під 2 кг перекидалася в пожухлої траві. Ледве втримався від прохання дати мені запасний спінінг, і, пам'ятаючи про мету приїзду, рушив на дамбу.
З моменту закорм пройшов майже годину. Оскільки по холодній воді в стоячих водоймах риба підходить повільно, я не здивувався відсутності карася. Зловив тільки пару малюсіньких плотвичек. Треба вичікувати, регулярно перевіряючи точку. Після двох годин такої «тактики лову» я почав сумніватися в наявності тут великої риби. Подумав, що неправильно вибрав дистанцію і що дальній заброс на великі глибини був би краще. Але, згадавши про пізньоосінніх рибалках і відчуваючи припікає сонечко, все ж сподівався, що, коли вода прогріється, карась дасть про себе знати.

Змінюючи тактику
Три осінніх карасяНасаділ чергового великого мотиля колечком на гачок № 18, опустив у воду і, не виймаючи снасть, почекав хвилин 15. Клювань дрібниці не було; то чи плотва з'їла всього мотиля і пішла, чи то на килим з ароматною землі підійшов карась. Хотів догодувати чистим мотилем, але передумав - для початку необхідно зрозуміти, що відбувається на точці. Раптом помітив мікроскопічний секундний підйом поплавця, потім легке його прітапліваніе. Підсік, але риби не виявилося, а мотиль був акуратно висмоктаний. Ще раз насадив одну личинку, ситуація повторилася.
Поміняв снасть на легшу з гачком № 22. Наступна поклевка впевненіше, але риба знову не засіклася. Те, що це був карась, у мене сумнівів не було. Поміняв спуск, спробував потихеньку волочити снасть по дну, але поклевок немає. Повернувся до початкової глибині і розташуванню грузил. Знову почалися притиски, що закінчуються порожній підсічкою. Вирішив насадити дрібного мотиля, На маленький тонкий гачок личинки сіли добре і не витекли. Саме це змусило карася впевнено клюнути, і я спостерігав, як тонка гума, розтягуючись, йде разом з оснащенням від берега в глибину. Коли амортизатор витягнувся майже до межі і я вже почав хвилюватися, чи витримає тонкий повідець, риба послабила тиск і потихеньку почала піддаватися. Боротьба тривала хвилин 10. Не форсуючи виведення, вдалося завести в підсак карася масою не менше 800 м. Склеївши спеціальним клеєм невеликий кульку з мотиля, поклав його чашкою в точку лову. Наступну поклевку довелося чекати півгодини - перший карась явно розполохав своїх побратимів. Нарешті вона відбулася. Подсечка - і знову відчайдушний виведення на супертонкою снасті. До другої години дня мій супутник, неабияк Намахавшись спінінгом, підійшов до мене. На його кукане висіли три залікові щуки. І в мене в садку плавали три важкі рибини. Перекусивши, вирішили збиратися додому; я напевно спіймав би ще, але пора і честь знати. Такі рибалки запам'ятовуються надовго - подумати тільки, адже всього три хороші покльовки, три моменту екстремального виведення, а адреналіну і задоволення набагато більше, ніж від піймання риби на кожній проводці. Наступної осені я обов'язково знову приїду на цей ставок з чистим берегом, свіжої проточною водою і великим хитрим карасем.

 

Советуем также посмотреть :

 • зберігання мотиля
 • Карась на річну мормишку
 • Сюрпризы карасиного пруда
 • Як спіймати карася взимку
 • головень навесні
 • На що ловити карася?
 • господиня водойми
 • Вдавалося вам ловити жереха ?
 • Карп "Бездонные" уловы
 • У переддень льодоставу
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1623]   Автор, rubak 27-02-2012, 20:44 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Фідер і пікер на річці з берега і з човна
  Особливості лову фідером на річці полягає в тому , що сам фідер використовується більш важкого класу ...

  » Ловим на пульку-зеркальце
  Для ловли в более глубоких и засоренных корягами местах речек и озер с жестким низом, в каком месте ...

  » Вот в чем вопрос - Отпустить или зажарить?
  «Рыболовный спорт шaгaет вперед семимильными шaгaми…» - перефрaзируя знaменитую ф ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке