Загрузка...

Блог о рыбалке » Риболовля навесні на мушки


--- ~ Риболовля навесні на мушки

Не дорогі і якісні крісла офісні ви можете вибрати і придбати на сайті httр://krislolider.com.ua/

Число різних моделей мушок майже неозора. І весь час з'являються нові. Майже кожен нахлистовик, який сам в'яже для себе мушки, створює при цьому оригінальні моделі. У багатьох є абсолютно унікальні творіння, на які вони просто моляться. Але є зразки, що проявили себе з давніх і навіть з дуже давніх пір. В Англії Юліана Бернерс описала в книзі, випущеної в 1496 р., дванадцять штучних мушок, на які вона сама ловила. Перша з цих мушок називається March Brown (березнева коричнева), природним прообразом який є дуже рано вилуплюються поденка, яка зустрічається в березні на водоймі. При описі штучних поденок Бернерс говорить про тіло з темно-коричневою шести і крилах з пір'я сірої куріпки. Звучить так, ніби мова йде про мокрою мушці.

Модель мушки March Brown поза часом, її й сьогодні часто використовують для лову риб різних видів. Так, мокру мушку March Brown з успіхом застосовують для лову кумжі і струмкової форелі, червоноперки та інших білих риб. Є різні модифікації цієї мушки і імітації різних стадій розвитку поденки: німфа, суха мушка, емерджер і мокра мушка. Є варіанти цієї мушки і для лову лососевих.

З плином часу змінювалися варіанти мушки March Brown, змінювався і матеріал для її в'язання. З матеріалів, згадуваних Юліаною Бернерс, зараз застосовують тільки пір'я сірої куріпки. Розглянемо більш уважно деякі зразки мушки March Brown. Мавка (фото 1) зображує модель, яку в'язали 50 років тому. Вона і сьогодні ще дуже уловиста, навіть якщо і не дуже схожа на личинки комах у наших водоймах. Мавка досить довга і тонка. Я в'яжу німфи дещо товщі, ніж природний прообраз, але без особливих перебільшень.
Риболовля навесні на мушки

У моїх німф трохи більше плоске тіло. Щоб німфа йшла глибоко, її постачають обтяженою головкою або, щонайменше, важким гачком. Я обтяжують німфу двома маленькими дробинками, які монтую як очі і приклеюю швидковисихаючим клеєм (фото 2). Версія мокрою мушки March Brown з часів Юліани Бернерс дуже змінилася, стандартна модель показана на фото 3. Тіло мушки в'яжуть з простого даббінга, навивку роблять з овальної золотистої або сріблястою дроту. Йоржик складається з борідок хвостових пір'їн куріпки. Така мушка March Brown, пов'язана на гачку № 12 або № 14, може бути ранньою весною неймовірно уловиста при лові форелі. Для лову кумжі мушка цілком може бути пов'язана декілька більше, на гачках № 10, 8 або № 6.
Риболовля навесні на мушки

Мушку March Brown рідко в'яжуть як суху. При лові ранньою весною риби майже не піднімаються за приманкою, так що сухий варіант цієї мушки вони, як правило, не беруть. Але якщо все ж помічені піднімаються риби, варто вдатися до моделей сухої мушки з пишним йоржиком з пір'я куріпки (фото 4). Більші моделі мушки March Brown використовуються для лову лососевих. Їх (фото 5) використовують перш за все тоді, коли в річці низький рівень води. Будова цієї лососевої мушки схоже на будову мокрою мушки. Однак тіло її в'яжеться більш коротким, воно не простирається далеко на цівку гачка. Як крил використовують сегмент павиного пера. Крила можна пов'язати і з хутра. Пов'язана у вигляді німфи, сухий, мокрій або лососевою мушки March Brown вже протягом більше 500 років пише історію перемог і поразок, якої ще довго не буде кінця.

 

Советуем также посмотреть :

 • Відкрию Вам кілька секретів як зловити харіуса !
 • Штучні приманки для лову нахлистом .
 • Я чайник. Мушки для нахлыста
 • Мокрые мушки
 • Мушки для нахлыста, лососевые на трубках.(Я чайник)
 • Мушки для лову щуки ( Стример )
 • Fly Tyer № 1 2010
 • Універсальна комбінація мушок
 • Я чайник. Мушки для нахлыста
 • Что такое мушки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2484]   Автор, rubak 24-02-2012, 11:42 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Рыбачьте с нами. Сентябрь 2011
  В этом выпуске Вы окажетесь на рыбалке на леща с Василием Мечереным, на подмосковной речке Пахра. Бу ...

  » Ловля щуки на жерлицы зимой
  Ловля щуки зимой может вестись как с помощью искусственных приманок (блесна и др.) так и на живца. Н ...

  » Уха по-архиерейски
  Это праздничное блюдо в старину украшало столы высшего духовенства. Оно основано на сочетании вкуса ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке