Загрузка...

Блог о рыбалке » Покупка спінінга


--- ~ Покупка спінінга

Якісні і не дорогі двері в києві вм можете придбати в інтернет магазині дверей httр://www.market-dveri.com.ua

Ви визначся з тим, на які приманки, де, і як збираєтеся ловити, розібралися з такими поняттями як тест і лад спінінга, уявляєте собі приблизно, чого хочете, маєте енної сумою грошей і дозріли для того, щоб купити собі спінінг.
Прийшовши в рибальський і побачивши довгий ряд спіннігових вудилищ різних фірм і величезним розкидом цін, як правило, початківець рибалка кілька втрачається і починає сумніватися у правильності свого вибору. І ці сумніви цілком зрозумілі. Помилитися у виборі спінінга не хочеться, а вибрати дійсно є з чого. Є й цілком пристойні на перший погляд спиннінгові вудилища, які коштують набагато дешевше того, що ви собі заздалегідь пригледіли в Інтернеті, а є і схожі на нього, але в кілька разів дорожче.
Що ж робити? Який спінінг купити?
Запитати ради продавця? Це, звичайно ж, потрібно зробити і вислухати його рекомендації. Але продавець часто зацікавлений в тому, щоб продати вам спінінг подорожче, нехай і не найвищої якості. Тому рішення про вибір спінінга все одно за вами.
Отже, ви ще раз все зважили і зупинили свій вибір на одному спінінгу. Він підходить вам по всім параметрам, у тому числі і за ціною, значить потрібно попросити вудилище у продавця і приступити до його огляду.
Почати слід з уважного вивчення маркування спінінга, де вказано його найменування і дана вичерпна інформація про виробника, матеріалі з якого виготовлений спінінг, про розміри, тесті і ладі вудилища. У великих рибальських магазинах підробки практично виключені, а от у маленьких магазинчиках, ларьках під виглядом фірмового спінінга можуть підсунути і контрафакт.
Тепер потрібно не кваплячись, гарненько оглянути все вудилище. Часом за гарним зовнішнім виглядом, етикетками з яскравими й помітними назвами знаменитих фірм можуть ховатися такі дефекти, які не видно з першого погляду. Навіть спінінги всесвітньо визнаних кращих виробників можуть бути з браком, хоча такі випадки досить рідкісні.
Послідовність огляду:
- Зберіть спінінг і перевірте з'єднання колін вудлища. Воно повинно бути щільним, без люфта, стики не повинні мати тріщин і подряпин. Для того, щоб перевірити надійність з'єднання потрібно просто потрясти вудилищем і переконатися в тому, що з'єднання надійно.
- Перевірте якість примотки пропускних кілець, стан лакового покриття всього вудилища і місць примотки кілець на відсутність напливів, подряпини, задирів, сколів.
- Огляньте якість полірування керамічних вставок пропускних кілець і надійність їх кріплення.
- Огляньте пробкову рукоятку і переконайтеся, що вона зроблена з цієї пробки, а не з коркової крихти, наклеєною на бланк.
- Перевірте роботу гайки катушкодержателя. Вона повинна обертатися легко, без зусилля. Якщо навіть не купуєте котушку, попросіть її у продавця, щоб приміряти її за місцем.
- Спробуйте злегка зігнути вудлище і оцініть його лад, переконайтеся тим самим у відповідність вудилища нанесеною маркування.
- Оцініть жорсткість спінінга, змахнувши кілька разів вудилищем.
- Покачайте вудилищем з боку в бік і переконайтеся, що при цьому не виникає ніяких сторонніх звуків - клацань, потріскувань, які можуть свідчити про наявність прихованих тріщин або про неплотном зчленуванні колін спінінга.

Перегляньте кілька спінінгів вудилищ (особливо якщо купуєте дорогий спінінг) і виберіть найкращий. Пам'ятайте про те, що якісно зібраний спінінг прослужить вам вірою і правдою довгий час, а вудилище з дефектами може підвести в самий відповідальний момент на першій же рибалці.
Вдалою покупки!

Советуем также посмотреть :

 • вибираємо спінінг
 • Як не зламати спінінг ?
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Разновидности карпового удилища
 • Про один загальноприйнятому омані при виборі вудилища спінінга
 • Ловля щуки на спінінг
 • Вудіння окуня на спінінг
 • Типи поплавочних вудок
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • ловля камбали
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2443]   Автор, rubak 21-02-2012, 10:46 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Каков оптимальный возраст первоклассника?
  Наша, как всем известно, несовершенная система среднего образования (украинского) и временами, как в ...

  » Как убечься от потери приманки при зацепе!
  Почти все спиннингисты (в особенности, те которые ловят джигом) дадут согласие со мой, что наиболее ...

  » короїд
  Короїд у рибалок - це збірне позначення личинок деяких жуків ; безногі червоподібні личинки проробля ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Выгодный прокат автомобиля в Карелии
  Вы по делах приехали в Карелию и вам нужен автомобиль для быстрого перемещения - лучший вариант это ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...

  » Кто вам покрасит дом
  Хотите обновить свой дом внутри и снаружи. В этом вам поможет полная покраска. Но такую работу само ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке