Загрузка...

Блог о рыбалке » Рибалка в травні


--- ~ Рибалка в травні

Рибалка в травні

Останній місяць весни — найтепліший і сприятливіший зі всіх попередніх. Повітря стає по-літньому теплим, сонячний день подовжується до межі, з під спідниць пробиваються перші коліна. Ось і під водою життя набирає звороти. Трава, водорості і інша водна органіка розпускається буйним кольором. Це для одних трясовина, для риб — повноцінний раціон, застава ситого життя і процвітання потомства.Велика частина прісноводих риб віднерестилася ще в квітні, так що в травні у багатьох з них починається активний жор. Неможливо знайти загальних прийомів лову для цього жвавого місяця, для кожної породи риб необхідний свій підхід. Підбір вудилища, волосіні, гачків, а головне — наживки і підгодували для кожної риби унікальний і неповторюваний, мало того, до кожного водоймища потрібний унікальний підхід.

Щука в травні
Рибалка в травні


У період після нересту щуки казково ненажерливі — зайнявши зручні позиції в гирлах, зубасті хижачки виставляють справжні кордони для рибок поменше. Останні у цей момент дуже захоплені своїми біологічними потребами, щоб звертатися увага на небезпеку. Вивід для рибака очевидний: жива приманка зробить свою справу, великій розбірливості до поведінки корму в цей період щука не проявляє.Втім, штучна наживка навряд чи так само зажадається. Якщо заготовити живця заздалегідь не удалося, можна на швидку руку переобладнати спінінг в жівцовую вудку і виправити положення: для цього досить змінити волосінь, гачок і грузило легші і менш помітні аналоги. До речі, що стосується снасті, то щуки в посленерестовий період незвичайно рухливі і спритні.Жорсткий спінінг, волосінь 0,27-0,35 мм, надійний гачок (добре, якщо подвійний, але зійде і одинарний). Потрібно бути готовим до того, що навіть невелика особина дасть вам наочне уявлення про працю, з якою вивуджується рибка в приказці.

Окунь в травні
Рибалка в травні


Товариш «конкретний», якщо вирішив клювати, то робить це за повною програмою. Звідси ми можемо зробити два виводи: 1) лов окуня припаде до смаку тим, хто не любить довго чекати і вправно пристосовуватися до особливостей течії і рельєфу дна; 2) на енергійну рибу потрібна адекватна снасть — міцна і надійна.Після нересту окунь деякий час гуляє недалеко від місця закладки потомства, харчуючись тим, що попадається на дорозі. Ближче до середини травня риба збирається в зграї і передислокуватиметься на місце д літельного перебування, в неглибокі зарослі затони, тихі місця. Причина такого вибору проста — в зарослому місці завжди зручно влаштувати засідку і поласувати менш крупною рибкою.Відзначимо, що після заходу сонця не проявляє жодної активності, просто стоїть на місці і набирається сил перед новим днем. Тактика і техніка лову окуня і щуки практично ідентична, з цієї причини на приготовану для щуки снасть легко може попастися крупний красень-окунь.

Лящ в травні
Рибалка в травні


У травні так само починається посленерестовий жор і у лящів. Пузатий мешканець прибережної зони обережний, до пори не сунеться в глибину водоростей і вважає за краще пастися уздовж берегів, підбираючи корм, що залишився з минулого року. Невід'ємною частиною раціону ляща є черепашник, за ним лящі вибираються на віддалених від берега відмесли. При лові ляща безглуздо забувати про ту, що підгодувала.Лящ охоче спокушається на різні каші, рубаних черв'яків, парені зерна. Як приманка приймає перш за все черв'яків — свій природний корм, так само опаришів, коника, в голодний рік не гидуватиме і хлібним м'якишем. Лящ украй обережний, так що навіть вибравши вірну приманку і безпомилково провівши складний ритуал тієї, що підгодувала, ви лише на півдорозі до улову. Перш за все, слід враховувати нерішучу манеру клювання у ляща.Протягом хвилини він задумливо посмоктуватиме наживку, таким зразком, що підсікти його у цей момент практично нереально. Щоб за цей час рибина не втратила інтерес до пригощання, розмір приманки має бути відповідний. До того ж підсікти ляща — ціле мистецтво.

Плітка в травні
Рибалка в травні


Хоча нерест плітки так само проходіт в кінці весни, це не сильно спрощує рибалку. Тому є ряд причин, головною з яких є обширна конкуренція з боку інших мешканців водоймищ (уклейка, наприклад — дрібно і нав'язливо). Визначальним чинником для успішної рибалки є тактичний підхід до процесу, вибір місця, снасті, наживки.Плітка капризна, ледача, і взагалі поводиться як дівиця із завищеною самооцінкою. По-перше, перш ніж заковтнути наживку, вона її дегустує (ковтає і тут же випльовує). Клювання так само нерішучі, обережні. Отже навіть дослідна рибалка робить не одну і не дві неодружені підсічки при спілкуванні з пліткою. До того ж, інтерес до наживки виявляється у цієї річкової кокетки лише у випадку, якщо їда буквально опиниться біля неї перед носом.

Советуем также посмотреть :

 • Як ловити ляща ?
 • ловля ляща
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля карпа .
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Риболовля в лютому
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Як спіймати язя ?
 • Насадки та наживки для лову ляща
 • Кілька секретів вдалої риболовлі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 1)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1869]   Автор, Админ 29-08-2011, 00:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Быстрый ремонт удилища
  Поломка удилища - исключительно актуальная проблема любого рыболова. Разломать удилище просто, а поч ...

  » Маркизы в экстерьере и интерьере современных домов
  Тот прецедент, что  очень давно  появилась маркиза, может подтвердить о ней упоминание в с ...

  » Охота на жереха (Диалоги о рыбалке)
  Ловля жереха в июле на Волго-Ахтубинской пойме. Места обитания. Поведение жереха. Виды приманокПрави ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Выгодный прокат автомобиля в Карелии
  Вы по делах приехали в Карелию и вам нужен автомобиль для быстрого перемещения - лучший вариант это ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...

  » Кто вам покрасит дом
  Хотите обновить свой дом внутри и снаружи. В этом вам поможет полная покраска. Но такую работу само ...

  » Демонтажные работы Нижний Новгород
  У вас есть старое сооружения и вам необходимо провести в короткие строки демонтажные работы - лучши ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке