Загрузка...

Блог о рыбалке » як збільшити вилов риби взимку


--- ~ як збільшити вилов риби взимку

Посеред початківців рибалок поширене переконання, що в літню пору якраз може виловити рибу практично кожен, тому «зимниками» стають одиниці. Мало хто знає те, що даремно, кажуть, як багато виражаються, досвідчені рибалки, адже, як заведено, в зимову пору процес лову куди цікавіше і цікавіше. Уявіть собі один факт про те, що основне відати пару-трійку секретів, тоді бажання постійно нарешті буде успішною.
Спрей-активатор для зимней рыбалки - Fish XXL .
Порада №1: дізнаєшся видобуток, усвідомлюєш, де вловлювати
Запитай рибалки-зимника, яка видобуток, вообщем то, є головний в морози і холоду? Він, вообщем то, відповість — окунь. Само-собою зрозуміло, практично кожен водойма на території Росії, вообщем то, кишить нею. Уявіть собі один факт про те, що в холоди риба, м'яко кажучи, йде на глибину — ховається сворами в ямах. Само-собою зрозуміло, якщо відшукати притулок зграї, то дозволено протягом півгодини, вообщем то, стати власником, як велика частина з нас постійно говорить, небувалого улову. І навіть не треба і говорити про те, що а, як ми з вами постійно говоримо, тому досвідчені рибалки радять як би входити подалі і бити аж ніяк не одну лунку. Не для кого не секрет те, що і так як ловля буде як би глибоководної, то снасті для зимової рибалки потрібно, вообщем то, приготувати відповідні. Безсумнівно, варто згадати те, що також профі радять, зрештою, вживати сигналізатори клювання, адже розпізнати видобуток в зимових умовах буде вельми важко: аж ніяк не видно бульбашок, хитання, як всім відомо, водної гладі, сплесків. Можливо і те, що може, м'яко кажучи, зустрітися плотва, щука і лещик.
Порада №2: вірно обери пора

Самий багатий улов буде в 1-і 2-3 тижні потім льодоставу. І навіть не треба і говорити про те, що протягом цього часу риба ще раз біля берегів і інтенсивно, м'яко кажучи, рухається по водоймі. Дуже хочеться підкреслити те, що ближче до середини зими, а особливо, як люди звикли висловлюватися, потужні морози, вона, зрештою, йде в глибину. Як би це було не дивно, але окунь, наприклад, шукає для себе ями на деньки, які оточені гладкими ділянками. Не для кого не секрет те, що конкретно тут, на пологих зонах, буде як би ховатися смачная для хижака плотва. Не для кого не секрет те, що тому на зимову риболовлю потрібна вудка аж ніяк не менше 20-40 см з чутливим і твердим вудлищем. Необхідно підкреслити те, що така снасть і для ляща підійде. І дійсно, він теж любить глибину. Необхідно відзначити те, що а ось плотва постійно тримається на 2-3 м і зовсім не любить так сказати мігрувати.

Черговий вдалий період для риболовлі:

фінал зими — до відлиги,
періоди зимового потепління,
ясна погода без опадів,
малохмарна погода з, як заведено, незначущими вітровими навантаженнями.

Краще також клює рано з ранку і захід сонця. Безсумнівно, варто згадати те, що а ось в період снігопадів, потужних вітрів і морозів клювання практично припиняється.

Порада №3: обери вірно простір для лову

Готуючись до зимової риболовлі, варто також налаштуватися на те, що рубати, стало бути, доведеться аж ніяк не одну і навіть аж ніяк не 5 лунок. Треба сказати те, що в особливості якщо водойма невідомий. Всі давно знають те, що тут також варто тримати в пам'яті: риби більше там, де їсти водорості або впадають у водойму струмочки. Всі знають те, що досвідчені рибалки на незнайомі місця лову як раз беруть з собою ехолоти. І навіть не треба і говорити про те, що з їх допомогою і низ переглянути дозволено, і глибину відшукати, і рибу, нарешті, розпізнати. Уявіть собі один факт про те, що дозволено ехолоти для зимової риболовлі відшукати, нарешті, тут в інтернет-магазині. Було б погано, якби ми не відзначили те, що однак обирати так сказати рекомендується аж ніяк не щодо ціни пристрою, а за його функціональності. Можливо і те, що здійснюючи покупку, варто поміркувати: де, зрештою, планується рибалка, річка або озеро, безодня.

Пам'ятаємо: в зимову пору рибу, стало бути, шукають. Як би це було не дивно, але якщо в, як всі знають, вибитою лунці якесь пора поклев був непоганим, а потім зник, чекати аж ніяк не, м'яко кажучи, варто. Як би це було не дивно, але відлучка поклева протягом 10-15 хвилин як би говорить про те, що злодій тут більше клювати аж ніяк не буде. Уявіть собі один факт про те, що необхідно прямувати до подальшої лунки.
Порада № 4: вірно приманивай

Хижаки дуже відмінно реагують на пересувається приманку. І дійсно, тому збільшити вилов дозволено, як всі кажуть, граючись нею у воді. Всі давно знають те, що аж ніяк не, зрештою, чи варто робити різких рухів, найчастіше, стало бути, підсаджувати. Всі давно знають те, що тут важлива повільність і акуратність. Само-собою зрозуміло, окунь — невибаглива риба, а тому, нарешті, візьме будь-яку приманку, основне щоб вона була, як ми з вами постійно говоримо, блискуча і, як усі знають, маленька. І дійсно, а ось ляща яскравість і сяйво, вообщем то, страхають, варто обрати мормишку або, як заведено, силіконову наживу, як заведено висловлюватися, нейтрального забарвлення. Дуже хочеться підкреслити те, що якщо у водоймі водиться щука, тоді, як всі говорять, досвідчені рибалки радять брати з собою пару вудок з різною, як заведено висловлюватися, товщиною волосіні. Само-собою зрозуміло, ту, що йде на окуня, ляща і плотву (волосінь 0,08-0,15 мм), щука, вообщем то, обірве. Мало хто знає те, що найбільш дрібну і боязку плотву в зимову пору ловлять на блешню і звичайний гачок (№2,5 або 3).
Порада № 5: в зимову пору важлива прикормка

Холоди і морози — тяжкий час для мешканців водних глибин, а тому улов в рази збільшиться, коли рибу навпаки виведенням відмінно так сказати підгодувати. Треба сказати те, що підійдуть: малий мотиль, панірувальні сухарі з соняшниковою олією, варені крупи з мотылями або опаришами. Не для кого не секрет те, що невимогливою плотве буде досить і пари грудкою, як ми висловлюємося, зім'ятого білосніжного хліба. Всім відомо про те, що однак якщо рибалка йде на ляща, то також варто обирати прикормку без аромату. Всі давно знають те, що цю рибу запахи відлякують, хоча, як більшість з нас звикло говорити, досвідчені «зимники» кажуть, що лящ неперевершено ловиться на зниклий сир.
Зимова риболовля без коливань найбільш складна, однак і набагато найбільш цікава. Дуже хочеться підкреслити те, що тут важливі аж ніяк не лише правильні снасті, однак і інтуїція, витримка, терплячість рибака. Звичайно ж, всі ми дуже добре знаємо те, що важливо нарешті міркувати здобич, мати уявлення про те, як ніби вона діє. Дуже хочеться підкреслити те, що такі вміння приходять з досвідом. Дуже хочеться підкреслити те, що а, як всі знають, тому, аж ніяк не роздумуючи, збирайтеся на риболовлю.

Советуем также посмотреть :

 • Який матрац потрібен саме вам
 • Як вибрати мотор для човна
 • Основні правила вибору блешень
 • Що таке контролер
 • Як зробити оголошення продающися
 • Вибираємо будинок
 • Як знайти хорошого співробітника для своєї компанії
 • Поради рибалкам
 • Как сделать веселый праздник
 • Як вибрати фільм для перегляду?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1433]   Автор, rubak 5-02-2017, 16:28 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Исследование автомобильных стоянок
  Исследования автомобильных стоянок проводятся, чтобы определить остроту проблемы стоянок. Масштабы и ...

  » Бесплатно играть в игровые автоматы Вулкан
  Игроки  клуба  Вулкан имеют возможность играться в игровые автоматы Вулкан бесплатно и в о ...

  » Как же избавиться от отечности лица
  Почти всем знакома картина, если Вы просыпаетесь днем, и, смотря в зеркало замечаете отечность в лиц ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке