Загрузка...

Блог о рыбалке » Приманки, прикормки и наживки » Основні правила вибору блешень


Приманки, прикормки и наживки ~ Основні правила вибору блешень

Насправді, видів блешень існує безліч. І дійсно, і починаючому рибалці-спінінгістові, іноді дуже нелегко, вообщем то, буває визначитися з таким достатком. Ніби кажуть у таких випадках – очі так сказати розбігаються в різні сторони. І дійсно, хоча, дозволено їх вгамувати тими словами, що бездоганною блешні ні, аж ніяк не було й не буде. Тому кожну блешню, що належить до того або іншого типу, варто вибирати персонально під кожного хижака. Можливо і те, що за винятком того, аж ніяк не менш важливі в таких випадках і погодні умови.
По выгодной цене купить блесну вы можете на сайте httр://rubachok.com/.
Безсумнівно, цілий цей експеримент щодо правильного вибору блешні, аж ніяк не може прийти в єдиний добу. Для цього потрібно час і аж ніяк не єдиний виїзд на рибалку. Хоча, при всій справедливості таких тверджень, є все таки як би якісь поради, що стосуються вибору блешні.

Наприклад, якщо вода у водоймі каламутна, то краще всього нарешті використовувати ті блешні, які дають відповідний сяйво. Істина, від бездоганно відполірованих і сліпучих блешень, нарешті, варто відмовитися, оскільки у воді вони, нарешті, можуть віддавати потужні відблиски, які швидше відлякають хижака, ніж його будуть, вообщем то, тягти. В цьому плані кращими будуть ті блешні, які мають похмурий, нарешті, колір. У прозорій воді краще всього будуть найбільш придатними матові блешні, які мають деталізацію під як би луску.

Справа в тому, що коли м'ясоїдна риба шукає свою жертву, то вона також намагається вживати аж ніяк не лише зір, однак і бічну лінію тіла, з допомогою якої злодій і також вловлює ледве відчутні коливання, що створюються блешнею під водою в процесі руху впору проводки.

Якщо ви мрієте зловити щуку, то вживати для цих цілей маленькі блешні, м'яко кажучи, буде аж ніяк не найкращим рішенням. Такі блешні краще всього, стало бути, вживати при полюванні на судака або окуня. А що стосується щуки, то ця риба «любить» широкі і величезні блешні, що мають біло-червоне забарвлення.

Що стосується ваги блешні, то його потрібно вибирати з розрахунку розташування в шарах водойми хижака. Іншими словами, якщо така риба знаходиться в придонному шарі, то блешня зобов'язана бути досить величезну масу. Відповідно, якщо злодій знаходиться біля поверхні води, то і блешня зобов'язані мати маленької вагу.

До речі, більша частина початківців спінінгістів роблять величезну помилку, намагаючись обрати для лову найважчий тип блешні. А ось цього, як ніби разів нарешті робити і не потрібно. Краще всього аж ніяк не «розпорошуватися», а також освоїти звичайне відозву з будь-яким одним видом блешні. Бажано, щоб вона належала до блеснам коливного типу, бо початківцям звертатися з ними найбільш елементарно.

Якщо ж рибалка має вже певний експеримент у даній справі, то він зобов'язаний брати для себе за правило відразу потім улови хижака розпотрошити його і пильно навчати зміст його шлунку. Таким чином, і залежно від побаченого в шлунку хижака, можна достатньо точно визначити, який тип блешні на цей момент доведеться вловлювати ту або іншу рибу.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля окуня на мормышку
 • як збільшити вилов риби взимку
 • Вибираємо будинок
 • Ловля хижака з льоду
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Як впливає на рибну ловлю колір мормишки
 • Поради рибалкам
 • колір блешень
 • Виготовлення блешень методом штампування
 • Як знайти хорошого співробітника для своєї компанії
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1557]   Автор, rubak 10-01-2017, 17:52 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке