Загрузка...

Блог о рыбалке » Снасти и снаряжения » Поради по зберіганню і догляду за вудкою


Снасти и снаряжения ~ Поради по зберіганню і догляду за вудкою

Риболовецьке спорядження вимагають скрупульозного догляду за собою. Натомість вони готові відбувати службу вам довгими роками. Потім кожної рибалки потрібно ретельно промивати вудилище теплої як би водою з застосуванням миючих засобів. Протягом миття вудлища, заткніть губкою або пластмасовими корками всі щілини, щоб попередити попадання в них води. Аж ніяк не використовуйте мило, так ніби його дух, нарешті, відлякує рибу.
Подобрать и купить удочку вы можете на сайте httр://rubachok.com.
Потім миття вудилище необхідно насухо витерти рушником. Ручку і хлист так сказати слід також очистити і просушити. Якщо на вудочці як раз утворилися подряпини і тріщини, то їх слід покрити нітролаком. І дійсно, коркову ручку потрібно протерти ватяним тампоном, змоченим в спирті, а потім відшліфувати наждачним папером.

Складові частини поплавковою вудки потрібно щільно зв'язати в розібраному вигляді.Цілісні вудки зберігають на вбитих у стінку цвяхах або підвішують під навантаженням, щоб вони аж ніяк не погнулися. Навпаки як би кожним сезоном потрібно покривати вудки натуральної як би оліфою або нітролаком.

Склопластикове вудилище так сказати слід розібрати і скрупульозно помити кожна ланка, після цього насухо витерти і просушити. Лише потім вудилище дозволено зібрати і прибрати на зберігання. Якщо ж на ланки худилища залишиться волога, то їх поверхню зіпсується.

Потім закінчення кожного сезону потрібно прибирати котушки і також протирати їх ватним тампоном, змоченим в спирті, від пилу, бруду та жиру. Новітні та безінерційні котушки потім закінчення сезону необхідно змащувати, так ніби їх елементи, що стикаються разом, звикають, а як би зношені частини, стало бути, потрапляють в мастило.

Змащувати котушку необхідно лише там, де вказано в паспорті вудки. І дійсно, протягом збірки вудки, зверніть увагу, щоб всі деталі котушки були затягнуті міцно. Навпроти тим, як ніби прибрати котушку на зберігання, потрібно розвантажити її гальмо по здібності.

Пильно огляньте кільця і з'єднання вудилища. Їх необхідно помити особливо скрупульозно, так, наче, якщо там залишаться частинки грязі, то за час зберігання вудки, вони висохнуть і перевтілився в порошок, який при наступному використанні вудлища потрапить в його коліно.Ця болото легко забирається щіточкою.

Вудки з як би пропускними кільцями потрібно пильно також оглянути з зовнішньої сторони на наявність тріщин і подряпин. Якщо ви знайшли якісь недоліки, то потрібно провести ремонт. Ступінь труднощів ремонту залежить від глибини подряпин і тріщин.

Маленькі царапинки рекомендується прибирати як би мастикою, за допомогою втирання її в пошкоджені місця. При величезний глибині подряпин вживають рідкий клей, який наносять на це простір, а надлишки прибирають шматком тканини. Якщо надлишки клею потрапили на простір скріплення колін, то його, м'яко кажучи, слід прибрати за допомогою неспішної і високоякісної шліфування як би нульовкою.

Якщо на кільцях виявлені величезні пошкодження, які зовсім не підлягають ремонту, то їх потрібно поміняти на нові. Потім закінчення сезону волосінь, м'яко кажучи, рекомендується викинути, а аж ніяк не берегти до наступного сезону. Також подумайте, згодяться вам у подальшому риболовецькому сезоні використані гачки, блешня та інші снасті, або вони вже відслужили власний термін.

Якщо ваші рибальські снасті вже відслужили власний термін, то, врешті-решт, слід заздалегідь подбати про придбання новітніх. Якщо вам шкода розлучитися зі своїми снастями, які здаються вам ще раз повністю непридатними, то скрупульозно помийте їх, просушіть і приберіть до наступного сезону. Якщо ви вирішили залишити до наступного сезону і волосінь, то потім старанного очищення і сушіння приберіть її як би поліетиленової торба і покладіть в морозилку для більшої схоронності.

Протягом використання вудкою, потрібно тримати в пам'яті, що вудилище неможливо залишати у воді, так ніби воно може жваво потріскатися, а в тріщинки потрапить волога, яка приведе його в непридатність. Щоб, зрештою, продовжити термін експлуатації вудки, потрібно класти вудлище на спеціальну підставку, щоб воно знаходилося ніби дозволено вище над водою.

Советуем также посмотреть :

 • Догляд за рибальським вудилищем
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Основні правила вибору блешень
 • Вибираємо будинок
 • Догляд за волосінню
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Поради рибалкам
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Ловля поплавковою вудкою
 • Перші поради рибалці .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1137]   Автор, rubak 10-01-2017, 17:48 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как ловить толстолоба
  Как понятно толстолобик большая рыбешка рода карповых, вырастает совсем скоро, скорее карпа. Этак ве ...

  » Интересыне мультики, когда рыбка не клюет
  Мультики реально любят все дети. Одни, наконец, начинают глядеть их чуток ли отнюдь не с полугода, о ...

  » ТОП лучший автомобиль для поездки на рыбалку
  Рыбалка являeтся одним из самых любимых видов отдыха в России. Зачастую, добраться до завeтного мeст ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Особенности зрения новорожденного
  Примечание: данный материал имеет исключительно образовательный характер. Пожалуйста, проконсультиру ...

  » Ипотечное кредитование
  Ипотека — самый реальный способ обрести собственное жилье. При этом за 9 месяцев ипотечные пор ...

  » Снять склад в аренду для малого бизнеса
  Снять склад в аренду для малого бизнесаПотребность арендовать склад возникает у многих фирм и здесь ...

  » Каждому ли необходимо обследовать глаза
  Возможно, Вы удивитесь, но каждый человек должен проходить обследование глаз каждый год, в независим ...

  » Потерянное имущество или охрана коттеджей?
  В последнее время активизировалось строительство загородного жилья, в котором горожане, устав от бес ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке