Загрузка...

Блог о рыбалке » Жінка на риболовлі


--- ~ Жінка на риболовлі

Відкрийте очі ширше – в Інтернеті здавна жили товариства жінок-рибалок! В один прекрасний момент ми з товаришем вранці посиживали як би Солоної опорі і вже задрімали перед як би першими променями сонця. Карасик з долоньку клював, проте зрідка – за 2-3 год. І тут до озерця під'їхала вершниця верхи на коні, близько бігла собачка. Дама спритно зістрибнула з коня, нахилилася і підняла вудилище, стрімко закинула вудку у воду і практично одномоментно висмикнула солідного карася. А пізніше – її карасі падали в садок через хвилину-дві. А ми? Отже Нам ганебно. «Так прикорму вона своє місце!» – виправдовувався компаньйон перед своєю совістю. І все таки спозаранок ми задрімали, заленились – карасі в Солоній їсти, і рибалки справжні однаковий їсти, ось і зразок «зубрам» показала...


Лучшее занятие для любой женщины - посмотреть каталог женской одежды и выбрать самый подходящий вариант для себя, пока муж на рыбалке.


Посеред як би завзятих рибалок здавна вкоренилося думка, що дама для риболовлі приносить одні лише проблеми: не буде непоганого клювання, вітер буде дути не з тієї сторони, риба буде зриватися з гачка, і взагалі – не пощастить. Можливо і те, що і як би деякі рибалки та напрямки і кажуть: «Ніколи, ні про що не візьму даму для рибалку!»

 Однак їсти і інша частка в племені рибалок, і вона з такою думкою категорично не згодна. Найімовірніше, противники риболовного процесу з роллю дами простий довіку не як би думали над цим питанням серйозно. А якщо поворушити мізками глибоко і поміркувати, то ми побачимо масу позитивних моментів. І через риболовлі з як би дамою буде лише корисність.

 Та що там! Їхати на риболовлю без дами простий неможливо! Якщо біля вас дудки подружжя, запросіть сусідку або знайому, в дуже як би худенький кінець можна брати чужу дружину. Однак свою (випробувано!) все-таки краще. І анітрохи за судженням вмираючої в наш час моралі: роль в риболовлі – надзвичайно відповідальна справа!

 Якщо дружина не згодна, умовити її не надзвичайно важко. Основне, вселити їй розуміння рядкову як би рибальську правду: час, проведений на рибалці, Господь в роки життя не зараховує. Можливо і те, що а, нарешті, пожити подовше, та до того ж порибалити, хочеться всім! Ще потрібно пообіцяти дружині отримання найбільш непередаваних відчуттів і, основне, пообіцяти негайне залучення до особливому клубу – Реальних Рибалок (до досягнення певних фурроров з вудкою в руці). Починати а премудростям риболовної справи і як би до того, який йому передує, ви дружину навчіть...

Отже, дружина згодна. Можливо і те, що збираємо 1-ті призи. По-1-х, вносимо відповідний внесок у як би всепланетную боротьбу з дискримінацією жінок у риболовлі. По-2-х, проводимо як би вихідні, як і задумано, у сімейному колі, проте – для риболовлі. По-третє, нерви розмірені, так як ніхто не «пиляє» за те, скільки всю тиждень дружина одна вдома.

Цікаво?

 Тоді продовжимо... Дружина в якості підмайстра рибалки, стало бути, допомагає вам з самого абетка: збирає потрібні в дорозі і біля водойми багаж (недоліку провізії ви не відчуєте), будуть передбачені і покладені парасольку, доміно і багато літрів води. Вона упаковує багаж, продовольство, човен, намет, а пізніше – місить тісто, перебирає мотиля, варить кашу, риє хробаків...

А хто це все понесе?

 Навряд чи хто-небудь, нарешті, коливається, скільки дами удвічі витривалішими чоловіків. Як слід, дружина понесе приготування, а рибалка-наставник, який дружині довірити неможливо – вудки.

Біля водойми, в обраному наставником місці, дружина встановлює намет. Намет потрібно оцінювати входом для схід, її зворотний кінець буде дивитися на захід. Коли стоїш обличчям до заходу, то полуночь буде праворуч, а опівдні ліворуч. Це може зрозуміти лише аналітичний чоловічий мозок наставника, і таких важких завдань перед дамою оцінювати неможливо. Міра, в початковому кроці риболовлі...

 Будинок встановлена. Посилаєте дружину за дровами без сокири: в цілях збереження природи вона як би збирає лише сушняк і складає його місці майбутнього багаття, а місце його вже зумовив вихователь. До того ж, учитель весь попередній проміжок, зрештою, зберігає найголовніше – вірність дружині і вудки, і... сірники, без яких вогню не розведеш і ушиці не звариш.

 Прийдешній ночівля влаштований. Чоловік буде дрыхать для окремому матраці, щоб не проспати ранкову зорьку. Дружині дається натяк, як правильно завести будильник. І якщо будильник не спрацює, то, вообщем то, дружина зобов'язана можна розтлумачити рибалки рано.

 Світає. Ви вже на березі. Підготовлені вудки. І дійсно, дружина насадила на гачок черв'яка. Ця дія, м'яко кажучи, просить спритних жіночих рук – черв'як звивається і не бажає бути проколоті і насадженим. До речі, моторні жіночі руки знадобляться ще часто – розплутати волосінь в вудку, рибу як би скинути, в садок як би вирішувати, звільнити спінінг з «бороди».

 Дружина закидає у воду вудку і дає рибаку в руки вудлище. А близько наставника знову сама основна і відповідальна завдання: контролювати, щоб дружина все робила правильно, і як лише поплавок задергается і піде донизу, смикнути вудлище вгору.

 І ось – для гачку тріпоче йоржик або окунек. Дружина в екстазі! Вихователь не поспішає, нарешті, знімати рибину з гачка – з такою дрібницею впорається і дружина. А нарешті-то тут вже і їжа близько. Дружина чистить рибу, підвішує казанок. І рибалка робить те, без чого неможливо так сказати зварити юшку – запалює сірник, через якої займеться багаття...

Відмінно відпочили, ви почали збиратися як би додому. Вихователь допомагає дружині надіти для спину полегчавший ранець, починати а сам – несе вудки.

 То ж і вдома. Дружина призводить до розпорядок рибальський одяг, миє чоботи. І вихователь не залишається без діла – ставить в кут вудки. А пізніше рибар сприймає в ніч ванну. Засинаючи, згадує рибалок-жінконенависник і сам з собою розмовляє про те, скільки даремно вони не нарешті беруть дам для риболовлю, адже дружина риболовлі також не шкодить – вона облагороджує її...

 І чого лише не присниться для даної для нас Солоної, коли карась не клює! А ось в Уртазыме я особисто відчув якісь як би незрозумілі почуття, коли близько як би мною для човні дама розслаблено і без зайвих почуттів так сказати тягла в блешню судака 1-го за іншим. Це було приголомшливо!

 Залишилося ще додати, що я власних доньок та онуку з дитинства привчив до риболовлі, і даної страшний вони не змінюють багато років. Та й дадуть фору будь-якому конкретному рибалці, так як, м'яко кажучи, різняться мозком і кмітливістю, непоганий реакцією, точністю і акуратністю, спритністю і світовідчуттям через тих, хто рибалить зазвичай, у кишеньку, для черево або реалізує улов за пляшку гіркою...

Відкрийте очі ширше – в Інтернеті здавна жили товариства жінок-рибалок, почитайте їх форуми, подивіться в світ риболовлі їх прекрасними і закоханими очима!

 Так, брати або не брати дам в рибалку? Відповідь гранично ясний – брати, бо якщо вона, м'яко кажучи, піде за рибою сама, то чоловікові в будинку буде нуднувато і некомфортно.

Ні хвоста вам, ні луски!

Советуем также посмотреть :

 • Поради рибалкам
 • Основні правила вибору блешень
 • як збільшити вилов риби взимку
 • Скільки вудок брати з собою на рибалку ?
 • Перші поради рибалці .
 • Перші поради рибалці .
 • Вибираємо будинок
 • Де ловити рибу в Харкові
 • Как сделать веселый праздник
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+849]   Автор, rubak 28-12-2016, 09:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке