Загрузка...

Блог о рыбалке » До чого призведе зниження ціни на нафту?


--- ~ До чого призведе зниження ціни на нафту?

В наданій колонці розумні фінансисти Financial Times міркують про те, до яких результатів у політиці призведе зниження ціни нафти.

Найменш ніж за 3 місяці нафту марки Brent впала в ціні на 15%, і нині її вартість розташовується нижче психологічно актуального значення $100 за барель. Це призведе до особливим політичним результатам.

Видобувають та експортують нафту держави пристрастилися довіряти на те, що власне вартості на нафту високі і, в еталоні, щодня виростають. Деякі скасовують частка нафтових прибутків на темний день, але основна маса (особливо ті, де громадськість збільшується) їх витрачають. Умови в різних державах відрізняються, як і їх дієздатність коригувати власну політичному діячеві при зміні цін, але складна обстановка зумовить політичному діячеві далеко за межами самого нафтового розділу. Роздивимося 4 приклад.

Іран

Введені навпроти нього покарання призвели до відповідального лімітуванню, але і не абсолютного зупинки експорту нафти. Іран продовжує реалізовувати нафту азіатським державам, не всі, з бонусами. В наслідок цього кожне зниження вартості на нафту — негарна новина для режиму в Тегерані. Економіка Ірану і наприклад послабла, а зменшення прибутків загрожує можливості влади зберегти крихку коаліцію. Збереження режиму — ключове завдання, що кількість і для консерваторів, що знаходяться навколо духовного фаворита Ірану аятолла Алі Хаменеї. Обговорення питання щодо ядерної програмці Ірану тривали все літо і були продовжені на 4 місяці — цікаво, що власне це виявилося прибутково всім учасникам. А нині небезпеки з боку бойовиків «Ісламського держави» призвели до появи в USA і Ірану сукупних інтересів, чого раніше не було. У випадку якщо вартості на нафту залишаться невисокими, є всі шанси, що власне договір з ядерної програмці Ірану стане досягнуто до кінця року.

Російська Федерація

Практично 15 років найвищі вартості на нафту підтримували адміністрація Володимира Путіна. Російська Федерація не скористалася нафтові прибутки для модернізації економіки, в наслідок цього залишається сировинною державою, яка залежить від експорту вуглеводнів. Але нині Путін зустрівся з одночасним зниженням тарифів на нафту та на газ. Газові угоди з Китаєм ще не швидко почнуть давати якийсь заробіток. РФ буде необхідно затягнути талія, і невисокі вартості (укупі з покараннями, результати яких робляться все більше явні для бізнес-еліти, від чиєї допомоги знаходиться в залежності Путін) збільшують можливість такого, власне ескалації інциденту на Україні не станеться. Даний безладица ще не завершений, але втрати від прямої конфронтації і ще більше суворих покарань на цей момент для РФ дуже високі. В наслідок цього більш можливим варіантом буде заморожування інциденту.

Шотландія

У Шотландії зниження тарифів на нафту мало зазначили через галасу, пов'язаної з референдумом, втім результати появи цього мають всі шанси бути для неї дуже нелегкими. Поклади нафти в Північному морі, які ще можливо створити, невеликі, і для стимулювання справ выжны як реорганізація регулювання енергетичного розділу, наприклад і найвищі вартості на нафту. При невисоких тарифах чекати нарощування вкладень не доводиться. Міністерство грошей в Лондоні, яка переглядає в даний момент податковий режим, вже цієї осені має можливість запропонувати спростити його. Зниження податків зменшить надходження в бютжет. І не принципово, яким виявився підсумок референдуму (навіть у разі здобуття незалежності Шотландії навряд чи б вийшло втілити в життя мрії про розробку нафтового фонду в норвезькому стилі), ключове питання в тому, як швидко почне скорочуватися нафтовидобуток в Північному морі.

Саудівська Аравія

З урахуванням підйому попиту на нафту на внутрішньому ринку і довгих закликів підтримати власних прихильників на Близькому Сході саудівському царства выжны найвищі і постійні прибутки від експорту нафти. Але епохи надприбутків давним-давно були проведені, в наслідок цього зниження тарифів на нафту останнім часом слід було б направити Саудівську Аравію (та інші країни) до нарощування видобутку з метою підтримки надходжень від нафти на колишньому рівні. Але при надлишку пропозиції є ризик, власне що подальше нарощування видобутку лише збільшить знижувальний тиск на вартості і примусить їх спуститися ще нижче. Протече кілька часу, і почнуть лунати заклики виконати критичний засідання держав ОПЕК, а Саудівську Аравію стануть благати знизити видобуток, щоб підтримати вартості. З обмеженим місцем для маневру і досить маленькою кількістю інших держав, здатних поділити гніт щодо зменшення видобутку і прибутків з метою балансування ринку (скажімо, на рівні в межах $100 за барель), висновок має можливість виявитися значно важче, ніж майже всі мають всі шанси припустити. А в разі якщо Іран відновити нафтовидобуток в повному розмірі, це ще більше ускладнить історію.

Природно, у випадку якщо вартості на нафту стануть знижуватися досить міцно і тривалий час, поганий вплив від цього на вкладення і майбутню здобич знову призведе до збільшення цін. Наприклад виглядає цикл на нафтовому ринку. Але тривалість цього циклу завелика. Згодом зменшення финансовложений у фірм стануть всі стимули діяльно продовжувати видобуток. 

Советуем также посмотреть :

 • Як вибрати готель в сочі
 • Як вибрати сходи на горище
 • Як обідати в офісі
 • Експорт чилійської рибопродукції зростає , але зростання аквакультурного се ...
 • як скачувати музику з вк
 • Як зробити хороше оголошення
 • Як вибрати вишиванку
 • Яку вибрати собаку для квартири?
 • Цього року Норвегія - експортер - рекордсмен
 • 30- е засідання Комісії з водних біоресурсів Каспійського моря
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+374]   Автор, rubak 25-12-2016, 11:28 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Кабельный тёплый пол в вашем доме
  К   современным всем  системам отопления относится  и электрический подогрев пол ...

  » Видео: О ловле раков
  В нашей сегодняшней передаче речь пойдёт о раках, а точнее о способах ловли и приготовлении раков. Р ...

  » Первый заброс - ЩУКА
  1-ый эксперимент ловли щук я получил на небольших и средних реках. Еще лет 10 обратно, как скоро мой ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Что такое чапельник? Сколько стоит чапельник?
  Познавательныйon-line журнал Что такое чапельник? Сколько стоит чапельник? Короткий ответ ...

  » Татьяна Веденеева учится играть в керлинг
  Актриса заметила, что игра не такая простая, как может показаться на первый взгляд.Актриса театра и ...

  » Современные телевизоры формата HD.
  Достаточно высоким качеством картинки отличается цифровой формат телепрограмм. По-настоящему универс ...

  » Офисный ковролин
  Одним из наиболее популярных коммерческих покрытий является ковролин. Он широко используется для офо ...

  » Создание сайтов в Москве
  Трудно представить современную компанию, что предлагает услуги или товары, без своего представитель ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке